» »

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci )

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci )

1 2 3
4
5

Furbo ::

Torej na pošti razumejo tuje jezike samo tedaj, ko je treba kaj suniti iz paketa?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

d0rK ::

Kaj palamudite da nima pošta kaj pisat. Dobil sem cel A4 zapisnik na roke izpolnjen. V tisti pošti ni usluzbenke nad 40 let, jaz sem pa prosil da na koncu doda "package damaged on route". Ne pa cel pofukan spis.

Preden se še kakšen grozno pameten najde, zapisnik ni bil zahtevan ampak dan po dolžnosti. Za dodatek sem prosil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

nmihec ::

še moja izkušnja;
moral sem poslati manjši paket v Avstrijo.

Ker nisem vedel ali bom lahko škatlo poslal kot pismo je nisem zalimal doma.

Na pošti nisem dobil lepilnega traku, za stranke ga nimajo.
Se vrnem drugič, z zalimanim paketom, želim poslati vrednostni paket, ni bilo mogoče ker je bila škatla zlimana z dvema lepilnima trakovoma in ne samo z enim.
Zato sva se dogovorila da pošljem priporočeno z sledenjem.

Sledenje deluje samo v Sloveniji za tujino lahko pozabite, o kakršni koli povratni informaciji z tujine.

Lep pozdrav

Alamar ::

nmihec je izjavil:

še moja izkušnja;
Ker nisem vedel ali bom lahko škatlo poslal kot pismo je nisem zalimal doma.
Vse piše na strani pošte Slovenije, vključno z merami in težo.

nmihec je izjavil:

še moja izkušnja;
Sledenje deluje samo v Sloveniji za tujino lahko pozabite, o kakršni koli povratni informaciji z tujine.

Neumnost. Sledenje v tujini deluje, le ne za čisto vse države. Pogledati je potrebno na online stran pošte od prejemnika, saj na strani pošte Slovenije kaže le do izhoda iz države.

psychoshorty ::

Hellou,

no, pa sem se jaz dozivel prvo slabo izkusnjo z PS. Ne vem ce je to praksa ampak:

Vceraj zjutraj preko mimovrste narocim disk, paket je odpremljen - predvidena dostava danes. Super. Ravno prav. Cakam danes dopoldan doma (samo zaradi tega) na postarja, a paketa od nikoder. Babica mi samo omeni, da je videla postarja v dostavnem vozilu, kateri se je ze peljal mimo v smeri poslovalnice. Seveda WTF, si mislim, ok, dostava bo v ponedeljek te. Babica mi nato omeni, da je postar v kaslcu pustil obvestilo o prispeli posiljki, katero bi lahko danes prevzel. Seveda je nasa poslovalnica odprta samo do 11.00 tako, da je ze bilo prepozno, ko sem obvestilo videl.

Prvic se mi je zgodilo, da postar ni vrocil paketa osebno (dosedaj vedno) ampak samo lepo hladno pustil obvestilo. A je to postala praksa ali kaj? Paket bom seveda zavrnil, mimovrste sem tudi ze obvestil, a dosegli tako ali tako ne bodo nic.

mihec87 ::

Pošta se ravno sekira plačano so dobili..Zajebal boš tako samega sebe ker boš na disk čakal do sredine tedna namesto da bi ga že v ponedeljek uporabljal..

psychoshorty ::

Nic se ne bom zajebal, disk sem ze nabavil drugje.

ZaphodBB ::

psychoshorty je izjavil:

Hellou,

no, pa sem se jaz dozivel prvo slabo izkusnjo z PS. Ne vem ce je to praksa ampak:

Vceraj zjutraj preko mimovrste narocim disk, paket je odpremljen - predvidena dostava danes. Super. Ravno prav. Cakam danes dopoldan doma (samo zaradi tega) na postarja, a paketa od nikoder. Babica mi samo omeni, da je videla postarja v dostavnem vozilu, kateri se je ze peljal mimo v smeri poslovalnice. Seveda WTF, si mislim, ok, dostava bo v ponedeljek te. Babica mi nato omeni, da je postar v kaslcu pustil obvestilo o prispeli posiljki, katero bi lahko danes prevzel. Seveda je nasa poslovalnica odprta samo do 11.00 tako, da je ze bilo prepozno, ko sem obvestilo videl.

Prvic se mi je zgodilo, da postar ni vrocil paketa osebno (dosedaj vedno) ampak samo lepo hladno pustil obvestilo. A je to postala praksa ali kaj? Paket bom seveda zavrnil, mimovrste sem tudi ze obvestil, a dosegli tako ali tako ne bodo nic.

Pri nas se je to zgodilo že ene parkrat.

Čakamo doma paket, poštar pa listek v kaslc. Seveda je pošta odprta od 8:00 do 10:30 in od 14:30 do 17:00. Če želiš dostavo na dom, ti zaračunajo ponovno dostavo.

Mamicu jim nabijem.

Edit: Da ne omenjam, da so me že poklicali, da mi ne morejo dostavit paketa????? Ne me jebat, razne službe so uspele spravit paket do Ljubljane - tukaj se pa kar naenkrat vse ustavi???

Sam še čakam nekaj v tem stilu:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

galu ::

Jaz pa včasih niti listka ne dobim.

Konkretno:
Paket je bil poslan v sredo, v četrtek ga nisem dobil. Iskal sem listek, ampak ga nikjer ni bilo. Pozno popoldne sem klical na pošto, če bi slučajno imeli paket tam, ampak so rekli da ne. V petek je bil praznik, v soboto spet ne. Isti dan sem še kontaktiral pošiljatelja, naj mi pošlje sledilno številko, kjer je pisalo, da je prejemnik (jaz) bil o neuspelem prevzemu pošiljke v četrtek obveščen, in ga paket čaka na pošti.

No, v ponedeljek sem paket prevzel na pošti. Svašta.
Tako to gre.

Furbo ::

psychoshorty je izjavil:

Hellou,

no, pa sem se jaz dozivel prvo slabo izkusnjo z PS. Ne vem ce je to praksa ampak:

Vceraj zjutraj preko mimovrste narocim disk, paket je odpremljen - predvidena dostava danes. Super. Ravno prav. Cakam danes dopoldan doma (samo zaradi tega) na postarja, a paketa od nikoder. Babica mi samo omeni, da je videla postarja v dostavnem vozilu, kateri se je ze peljal mimo v smeri poslovalnice. Seveda WTF, si mislim, ok, dostava bo v ponedeljek te. Babica mi nato omeni, da je postar v kaslcu pustil obvestilo o prispeli posiljki, katero bi lahko danes prevzel. Seveda je nasa poslovalnica odprta samo do 11.00 tako, da je ze bilo prepozno, ko sem obvestilo videl.

Prvic se mi je zgodilo, da postar ni vrocil paketa osebno (dosedaj vedno) ampak samo lepo hladno pustil obvestilo. A je to postala praksa ali kaj? Paket bom seveda zavrnil, mimovrste sem tudi ze obvestil, a dosegli tako ali tako ne bodo nic.


Torej nezadovoljen si s poštarjem, maščuješ se spletni trgovini, a imaš ti vse frnikule na kupu?

Napiše se pritožbo na pošto, to se jemlje resno in tega se bojijo.

Ampak ne, ti zajebeš mimovrste in se s svojo debilnostjo pohvališ na netu. Fail.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

ZaphodBB ::

Furbo je izjavil:

psychoshorty je izjavil:

Hellou,

no, pa sem se jaz dozivel prvo slabo izkusnjo z PS. Ne vem ce je to praksa ampak:

Vceraj zjutraj preko mimovrste narocim disk, paket je odpremljen - predvidena dostava danes. Super. Ravno prav. Cakam danes dopoldan doma (samo zaradi tega) na postarja, a paketa od nikoder. Babica mi samo omeni, da je videla postarja v dostavnem vozilu, kateri se je ze peljal mimo v smeri poslovalnice. Seveda WTF, si mislim, ok, dostava bo v ponedeljek te. Babica mi nato omeni, da je postar v kaslcu pustil obvestilo o prispeli posiljki, katero bi lahko danes prevzel. Seveda je nasa poslovalnica odprta samo do 11.00 tako, da je ze bilo prepozno, ko sem obvestilo videl.

Prvic se mi je zgodilo, da postar ni vrocil paketa osebno (dosedaj vedno) ampak samo lepo hladno pustil obvestilo. A je to postala praksa ali kaj? Paket bom seveda zavrnil, mimovrste sem tudi ze obvestil, a dosegli tako ali tako ne bodo nic.


Torej nezadovoljen si s poštarjem, maščuješ se spletni trgovini, a imaš ti vse frnikule na kupu?

Napiše se pritožbo na pošto, to se jemlje resno in tega se bojijo.

Ampak ne, ti zajebeš mimovrste in se s svojo debilnostjo pohvališ na netu. Fail.

Al pa če se s pošto jebe trgovec, ker ima boljšo pozicijo in mu je v interesu, da so kupci deležni kvalitetne storitve?

LeQuack ::

Jaz tud mislim da pritožbe gredo najbrž v smeti.
Quack !

Alexius Heristalski ::

S takim odnosom ne boš nikoli izvedel.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

St235 ::

LeQuack je izjavil:

Jaz tud mislim da pritožbe gredo najbrž v smeti.


slabo misliš in v življenju ni si imel nič s pošto. Poštarji ga še kako najebejeo zaradi takih pritožb. Predvsem pozabljaš, da ena pritožba res ne pomeni nič, ampak ko se zoper istega poštarja naberejo tri - štiri enake zadeva se pa hitro zgodi premestitev na manj ugodno delo na kakšnem kolesu, penali pri plači, poostren nadzor nad delom ...

psychoshorty ::

Furbo je izjavil:

psychoshorty je izjavil:

Hellou,

no, pa sem se jaz dozivel prvo slabo izkusnjo z PS. Ne vem ce je to praksa ampak:

Vceraj zjutraj preko mimovrste narocim disk, paket je odpremljen - predvidena dostava danes. Super. Ravno prav. Cakam danes dopoldan doma (samo zaradi tega) na postarja, a paketa od nikoder. Babica mi samo omeni, da je videla postarja v dostavnem vozilu, kateri se je ze peljal mimo v smeri poslovalnice. Seveda WTF, si mislim, ok, dostava bo v ponedeljek te. Babica mi nato omeni, da je postar v kaslcu pustil obvestilo o prispeli posiljki, katero bi lahko danes prevzel. Seveda je nasa poslovalnica odprta samo do 11.00 tako, da je ze bilo prepozno, ko sem obvestilo videl.

Prvic se mi je zgodilo, da postar ni vrocil paketa osebno (dosedaj vedno) ampak samo lepo hladno pustil obvestilo. A je to postala praksa ali kaj? Paket bom seveda zavrnil, mimovrste sem tudi ze obvestil, a dosegli tako ali tako ne bodo nic.


Torej nezadovoljen si s poštarjem, maščuješ se spletni trgovini, a imaš ti vse frnikule na kupu?

Napiše se pritožbo na pošto, to se jemlje resno in tega se bojijo.

Ampak ne, ti zajebeš mimovrste in se s svojo debilnostjo pohvališ na netu. Fail.


Furbo,

kot prvo, nisem nic zajebal mimovrste. Ko sem videl, kaj se je zgodilo, sem najprej poklical mimovrste in jih vprasal, kaj lahko storim, saj sem disk rabil se isti dan, kar sem jim tudi omenil, da ga bom kupil nekje drugje. Referentka mi je rekla, da naj paket mirne volje zavrnem oni pa bodo se sami poklicali na posto, zakaj je postar tako ravnal. Torej -> prvo sem se dogovoril z mimovrste, sele nato napisal pritozbo na posto.

recmajkemi ::

Tudi pri nas se je začelo dogajati, da sploh ne prinese paketa ampak samo pusti listek. Se mi je že zgodilo kar nekajkrat. Enkrat sem se šel celo pritožiti. Pa je poštna uslužbenka le predmet pritožbe in moje podatke napisala na post-it listek. Sem resno mislil, da imajo bolje formuliran pritožbeni postopek. Pri naslednjih dveh paketih se je zgodilo isto. Še večji problem je ob sobotah kjer je dostavna poštna enota druga od ležeče. Se pravi če pričakuješ paket v soboto in ujameš listek niti ne moreš dobiti paketa isti dan, ker so pošiljke dostavljene v ležečo pošto po delovnem času. Tako ti ostane le delovni teden, ko pa je sem doma pred 17. uro fml ... res shitty servis je postala naša pošta.

Furbo ::

Dodaj si pošto na facebook in jim tam spiši pritožbo.
https://www.facebook.com/postaslovenije...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mtp2 ::

Jaz sem imel enkrat dostavo in sem moral nekaj doplačati. Pa bi moral vrniti pribl 1€ in "a lahko ostanem dolžan, bom naslednjič prinesel". Kot da imam vsak dan dostavo. Sem bil tako presenečen, da sploh nisem reagiral pred njim. Potem sem malo premislil in takoj klical na pošto nadzornega za dostavo. Čez pol ure je prišel nazaj poklapan z drobižem "saj sem mislil prinesti..."
Ne vem če je povezano a čez nekaj mesecev ob naslednji dostavi je razvažal drug pri nas.
Je treba reagirat...

mihec87 ::

V bistvu ni rečeno da nebi prinesel, ko bi se vračal se bp ustavi pri tebi in vrne 1eur....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

darkolord ::

Meni je zmeraj prinesel drobiž nazaj, tudi če je bilo precej manj kot evro. Sem bil kar presenečen, ko je naslednji dan v kaslcu bila kuverta z nekaj kovančki.

WaterBoy ::

psychoshorty je izjavil:

Hellou,

no, pa sem se jaz dozivel prvo slabo izkusnjo z PS. Ne vem ce je to praksa ampak:

Vceraj zjutraj preko mimovrste narocim disk, paket je odpremljen - predvidena dostava danes. Super. Ravno prav. Cakam danes dopoldan doma (samo zaradi tega) na postarja, a paketa od nikoder. Babica mi samo omeni, da je videla postarja v dostavnem vozilu, kateri se je ze peljal mimo v smeri poslovalnice. Seveda WTF, si mislim, ok, dostava bo v ponedeljek te. Babica mi nato omeni, da je postar v kaslcu pustil obvestilo o prispeli posiljki, katero bi lahko danes prevzel. Seveda je nasa poslovalnica odprta samo do 11.00 tako, da je ze bilo prepozno, ko sem obvestilo videl.

Prvic se mi je zgodilo, da postar ni vrocil paketa osebno (dosedaj vedno) ampak samo lepo hladno pustil obvestilo. A je to postala praksa ali kaj? Paket bom seveda zavrnil, mimovrste sem tudi ze obvestil, a dosegli tako ali tako ne bodo nic.

TO se mi je že večkrat naredilo. Naročam televizijo na mimovrste pa pošter samo listek prinese potem pa se še na pošti zgovarjajo da je poštar zvonil in da ni bilo nobenega doma

In ja enkrat pričakujem apker in ni blo listeka v nabiralniku in slučajno grem na pošto in vidim moj paker

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

darkolord ::

Paket bom seveda zavrnil
Seveda, le kaj ti drugega preostane.

Furbo ::

Meni tudi vedno vrnejo vse do zadnjega centa. Sem že plačal za kak paket tisti slavni € preveč, pa je bil naslednji dan vedno v nabiralniku.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

MeGreat ::

Na kitajsko sem vrnil en paket, vzel sem tracking. No tracking številko sem vpisal v http://sledenje.posta.si/ . Po enem mesecu piše
19.01.2014 SILJUA
[Departure to destination Country]
10.02.2014 1102 Ljubljana Posting/Collection
11.02.2014 1410 Zagorje ob Savi Arrival at delivery office
11.02.2014 1410 Zagorje ob Savi Final delivery


WTF? Zagorje ob savi, poslal sem pa na kitajsko??

darkolord ::

Tvoja tracking številka je potekla in so jo ponovno uporabili. Uporabi tracking na strani kitajske ali hongkongške pošte.

Machete ::

Ker že dolgo nisem pošiljal z odkupnino sploh malo večji znesek, sem šokiran da vzamejo slabih 6% od celotnega zneska za t.i. prenos denarja.
POZOR striktno plačajte na tr ali kako drugače. Stay away od te njihove storitve.

LJ4L ::

Jst sem včasih vedno tako naročal, ker je tako najbl simpl. Ne več odkar so noro dvignili provizije.
LP from LJ

LeQuack ::

Danes sem nekemu Nemcu poslal paket in videl zanimiv naslov, kjer je pisalo gor Packstation #123 nekaj takega. Ker me je zanimalo sem pogooglal in odkril to čudno tehnologije, ki je najbrž pri nas ne bomo imeli še dolgo časa:
Packstation @ Wikipedia

"Packstation is a service run by DHL Parcel Germany, a business unit of Deutsche Post's Mail division, in Germany. It provides automated booths for self-service collection of parcels and oversize letters as well as self-service dispatch of parcels 24 hours a day, seven days a week."

Oseba si dejansko lahko sama izbere, na kateri Packstation hoče dobiti stvar in jo dvigne 24 ur na dan, tudi podpira Maestro za dvigovanje paketov z odkupnino.


Quack !

Okapi ::

Kot zanimivost, na Japonskem ti Amazon po želji dostavi paket v izbrano trgovino tamkajšnjega 'mercatorja'. Če ti to bolj ustreza kot dostava na dom.

cen1 ::

Hja ne vem.. meni so še vse pakete prinesli pred vrata sicer pa vedno listek. Po mojem je to čist odvisno od poštarja ki dela v tvojem okraju. Če se mu jeb* potem dobiš samo listek ali pa še tega ne.

Okapi ::

A to za Japonsko praviš? Moraš seveda vnaprej sporočiti, v katero trgovino bi rad, da ti dostavijo.
Pick Up a Package at a Convenience Store
Your package will be available for pick-up at a convenience store after you receive your pick-up code.
Dostavljajo še v trgovine verig Lawson in FamilyMart.

Pri dostavi na dom sem pa videl, da pošta dostavlja prek vsega dneva, do devetih zvečer, če se prav spomnim, in sam izbereš okvirno uro, ko boš doma. Precej bolj "user friendly" skratka, kot pri nas.

O.

betmen ::

Kaj pa to, ko sem oddal priporočeno pismo pred 15 dnevi, in grem gledat sledenje in je pošiljka še vedno na sprejemni pošti.

Sumim, da so ga izgubili, ker redno pošiljam in ponavadi je dostavljena tako naslednji dan. Tisti, ki je že kdaj gledal sledenje ve, da se pošiljka skenira vedno ko nekam pride, se pravi gre v PLC 1002, in tam naprej na pošto naslovnikovo - sken, potem poštar sken, in potem ko se vrne - sken ali je dostavil ali obvestil.

Glede na to, da gre za sum da se je pošiljka "izgubila" in preden jim grem jezikovno spolno obračunavat z mamicami, ali ima kdo podobno izkušnjo? Poizvednica in to je my ass, a se da iztržit kakšna odškodnina? Nisem pa poslal kot vrednostno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: betmen ()

Okapi ::

Če se prav spomnim, je odškodnina za izgubljeno priporočeno pismo 15x poštnina.

O.

betmen ::

nimaš prov... kaj ma veze poštnina z izgubljenim pismom?

Okapi ::

Na osnovi poštnine se določi odškodnina za izgubljeno pošiljko (če vrednost pošiljke ni posebej označena).

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Jst ::

Jaz sem v ponedeljek naročil brikete na mimovrste* in je lepo pisalo, briketi 55EUR, potem pa dostava 3.9EUR prek Pošte Slovenije in točno toliko sem včeraj tudi plačal.

*čudno, da imajo na mimovrste, točno to firmo, ki jih moj pes potrebuje - za kožo in kožne bolezni. Nikjer drugje nisem našel in sem že gledal, kje iz tujine bi jih lahko dobil. (Prvo vrečo mi je prinesla kolegica iz Nemčije in psu je šlo na bolje.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Half-Saint ::

Meni pa gre na "moški spolni organ" da folk pošlje nekaj po povzetju in še vedno uporabljajo oderuško poštno nakaznico. Seveda se nobenem poštnem uslužbencu ne zdi vredno stranki omeniti, da bi lahko namesto tega uporabil kar UPN oz. položnico. Tako vsako stvar, ki ti jo nekdo pošlje po povzetju plačaš dosti več, kot bi jo sicer, ker tebi kot kupcu zaračaunajo še osebno dostavo kupnine na dom (prodajalcu).
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

lonewolf_ ::

Jaz imam zato raje nakazilo na TRR, vem da ne bo problema s prevzemom paketa, po drugi strani pa kupec pride dober evro ceneje skozi. Pač sam sem pošten in od mnogih paketov še nisem imel problema.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lonewolf_ ()

LeQuack ::

Mene zanima kak tracking sistem imajo to na Pošti, da ko pošljem paket v ZDA mi že več kot en teden piše:

Datum Pošta Opis
06.10.2014 1*** Ljubljana Pošiljka sprejeta na pošti
06.10.2014 SILJUA Odprava v naslovno državo [Podatek prispel iz mednarodnega sistema]

In jaz kupcu iz ZDA dam tracking number da bo kao spremljal paket in to je vse kar vidi, mislim kar malo sram me je da sem sploh omenil da je tracked package.
Isto se mi je dogajalo s paketi v Nemčijo.
Quack !

Alamar ::

Usmeri ga na USPS stran s to tracking številko. Pojavila se bo, ko bo pošiljka sprejeta v prvem USPS zbirnem centru.

https://tools.usps.com/go/TrackConfirmA...!input.action

LeQuack ::

Alamar je izjavil:

Usmeri ga na USPS stran s to tracking številko. Pojavila se bo, ko bo pošiljka sprejeta v prvem USPS zbirnem centru.

https://tools.usps.com/go/TrackConfirmA...!input.action


You are a life saver! :D
Nisem vedel da je to mogoče, sem ravnokar preveril in očitno je 12. oktobra prišlo v USA ter danes, 14. odšlo v prevzem. Malo prepozno, ampak bom za naslednjič vedel.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Alamar ::

Včasih tudi na USPS strani ne pokaže zadnjega koraka, da je prevzel pošiljko. Vedno pokaže, če je poštar pustil listek, če pa je iz prve dvignil na domu, pa ne pokaže vedno "delivered"




Le redke državne pošte imajo tako urejeno, da vidiš celotno pot pošiljke na njihovi strani. Podobno je recimo, če imaš tracking pošiljko iz USA. Ne kaže na njihovi strani vedno celotne poti, ampak moraš pogledat na stran naše pošte za zadnje korake. Primer:

Iluzija ::

Nemški sistem "Packstation" je nekaj najboljšega, kar si lahko nekdo, ki veliko kupuje preko spleta, zamisli. Meni je na čase prav žal, da sem lahko izkusla ta luksuz, ker kakšne težave imaš vse v Sloveniji s paketi....grozno.
Pa še nasvet za vse, ki pošiljate v tujino - če je le možno, dajte paket v Avstriji na pošto. Paket je do Nemčije potreboval 3 dni. Ko so mi pa poslali s Slovenije pa skoraj dva tedna!!!!

opeter ::

Iluzija je izjavil:

Nemški sistem "Packstation" je nekaj najboljšega, kar si lahko nekdo, ki veliko kupuje preko spleta, zamisli. Meni je na čase prav žal, da sem lahko izkusla ta luksuz, ker kakšne težave imaš vse v Sloveniji s paketi....grozno.
Pa še nasvet za vse, ki pošiljate v tujino - če je le možno, dajte paket v Avstriji na pošto. Paket je do Nemčije potreboval 3 dni. Ko so mi pa poslali s Slovenije pa skoraj dva tedna!!!!


Pred Božičem sem poslal paket v Nemčijo, prosil prednostno in glej, glej, prispelo je že tretji dan! Neverjetno in to v predprazničnem času.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

RockyS ::

Moram priznat, da do zdaj še nisem slišal za Packstation, ampak zadnjič sem šel v Mercator na taboru (Maribor) in sem si rekel, da je to zagotovo za prevzem pošiljk, tak kot DPD(se mi zdi) pušča v trafikah 1 2 3.

LeQuack ::

Iluzija je izjavil:

Nemški sistem "Packstation" je nekaj najboljšega, kar si lahko nekdo, ki veliko kupuje preko spleta, zamisli. Meni je na čase prav žal, da sem lahko izkusla ta luksuz, ker kakšne težave imaš vse v Sloveniji s paketi....grozno.
Pa še nasvet za vse, ki pošiljate v tujino - če je le možno, dajte paket v Avstriji na pošto. Paket je do Nemčije potreboval 3 dni. Ko so mi pa poslali s Slovenije pa skoraj dva tedna!!!!


Sej bo tud v Sloveniji enkrat, ko bomo postal resna država, mogoče čez nekaj desetletij.
Quack !

Okapi ::

Kot zanimivost, na Japonskem ti Amazon dostavi paket v najbližjo trgovino japonske različice Mercatorja.

Pri nas je pa GLS pred nedavnim postavil avtomat za oddajo in dvig paketov.

thramos ::

GLS tudi pri nas dostavi v Mercator.

blblb ::

GLS ali DHL(ne vem tocno), dostavi paket do najblizjega OMV servisa...

lp, blblb

LeQuack ::

Ja packstation deluje 24/7, kdaj pa delujejo Mercatorji in črpalke?
Quack !
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oderuška provizija na Pošti Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9418036 (15517) gruntfürmich

Pošta Slovenije

Oddelek: Loža
291649 (1178) Ijus
»

Kraj rojstva in pošta Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
506727 (4650) Cange
»

Kdo tuki nateguje (dogodivščine s pošto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5213880 (8933) darkolord

Več podobnih tem