» »

Teac CD-W54E !!! :(

Teac CD-W54E !!! :(

blackfly666b ::

Mja! :(
Spet je nastal problem z ASPI gonilniki? Imel sem ze podoben problem, pa so mi dobri ljudje (hvala:)) tukaj svetovali naj poskusim s ForceASPI in sem in je delovalo.
In je bilo dobro.
Ampak problem se je ponovno pojavil in tokrat dobro pac ni. Ne pomaga mi vec niti ForceASPI 1.7, racunalo pa samo pravi da je F:\ inaccessible pa lucke skos utripajo... ne vem vec kaj naj...
CD-ROM mi je deloval (od starega racunalnika).

Ima kdo kak predlog? Dva? :(

alien-w ::

Hmm meni se podobno naredi ko zalaufam racunalo ta prvic, ko mu spet dam elektriko. Samo jaz imam Teac 532 EB. Lucke utripajo, BIOS pa ga ne zazna. Pomaga reset, potem pa deluje brez problema.

blackfly666b ::

Ja pr men ga pa BIOS zazna, lepo na Secondary Master, Winsi mi pravijo da devica dela properly ampak F:\ ostaja inaccessible. Le lucke stalno utripajo, da mi ni dolgcas ponoci...

Han ::

Preglej tale faq, še posebno "Uninstalling roxio software".

Bojim se, da boš moral na sveže naložiti Windows XP. Če se le da, se izogni namestitvi ASPI gonilnikov, saj danes praktično vsak program za peko uporablja svoj aspi.

||_^_|| ::

Tudi HW napaka ni izključena. S takšnim obnašanjem se je poslovil moj plextor.

Dr_M ::

jst mam en mitsumi cdr 4x4x24x in dela samo na plati epox 8kta3.na raznih intel tx,lx itd pa cdja ne more prebrat,samo lucka utripa.tko da....nimam pojma kaj bi blo narobe :\ :\ :\

blackfly666b ::

Hja sam men je prej delal... vedno ko je elektrike zmanjkal recimo al pa ob nenadnem resetu sem moral pognate ForceASPI da mi je prepisal driverje pa je blo...
Zdej pa ne pali nic... Nero sam zmrzne ce hocem kej posnet...
Aja prej sem bil na Win2000, sedaj pa sem na WinME...

SanDee ::

Meni je tudi na podoben nacin "crknil" doticni model CD-RWja. Takrat sem okrivil tist port95NT, ki sem ga uporabil za prikaz podatkov na LCDju. Se vedno nisem siguren, a je sam od sebe crknu, ker mi je sel tudi DVD istocasno.

Najvecji smorn je to, ker nisem uspel najti firmware-a za ta model, da bi upgrade naredil, morda bi kaj pomagalo.

blackfly666b ::

A ce bi sel nov firmware gor dajat bi pomagal? mogoce?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem pri zapisovanju na DVD NUJNO

Oddelek: Pomoč in nasveti
191600 (1245) donvito
»

CDRW prav da me ne mara

Oddelek: Pomoč in nasveti
7840 (667) blackfly666b
»

winXP CD-R problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
121259 (1126) PIII850
»

Program za identifikacijo CD-R(W) diskov?

Oddelek: Programska oprema
7749 (650) Han
»

Čudna težava pri peki ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161142 (923) Han

Več podobnih tem