» »

Računalnik crkuje!!!

Računalnik crkuje!!!

lol123 ::

Imam en problem računalnik mi odkar sem ga kupil crkne vsaka 1-2 mesca. Vedno je tako ko ga prižgem se slika sploh več ne pokaže.

1. so mi rekli da so krivi rami da in so zamenjali rame za iste samo namesto 1000Hz so dali not 1066Hz.
2. sem jaz neki pol ko je že crknlo štoru po računalniku in pol sm bil krvi jaz baje :P
3. so rekli da so se biosi zbrisali
4. isto da so se biosi zbrisali

Za odgovore hvala že vnaprej!

paljer ::

Težko ti bo kdo pomagal, brez podrobnejšega opisa problema.

FlyingBee ::

diši po ne dovolj zmogljivem napajalniku ali pa se je pokvaril, probaj naprej zamenjati 6 pinski priključek napajalnika, ki vodi v trdi disk z enim drugim enakim 6 pin istega napajnika ali pa nepotrebne komponente izključi iz napajajanja, začni recimo z DVD-rw enoto, probaj več možnosti preden kupiš nov napajalnik

lahko pa da je grafična na napačnem napajalnem kablu, ki se je pokvaril ali pa se je pokvarila grafična

dej mal več napiš o komponentah, ki jih imaš, da se lahko pogleda ali so ti dal preslab napajalnik za to konfiguracijo, verjetno si to kupil že sestavljen sistem, ne?

amda ::

Glej če ti pri vlopu ne piska, je to v velikih primerih slab kontakt grafične ali pa ramov, v večini je dovolj da odstraniš rame in grafično pa jo ponovno vstaviš, če deluje vemo kje je problem,če ne pa je lahko napajalnik kot opisuje ( stojansto)

Bilo bi pa lažje če bi nam zaupal konfiguracijo pc-ja( koliko watni napajalnik, koliko ramov kosov,koliko enot in katera grafa, ja še procesor in plata.

Ali je pc še v garanciji?...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokvrajen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
191221 (708) TroxWe
»

Računalnik potrebuje 5-10 min za zagon

Oddelek: Strojna oprema
252689 (2181) kratos
»

Problem z grafično kartico

Oddelek: Strojna oprema
191301 (1092) solatko
»

Težava s pc.

Oddelek: Pomoč in nasveti
171251 (953) M323SBA
»

Pc se naenkrat ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
191557 (1281) mirage

Več podobnih tem