» »

Kako naloziti Utorrent na drugo particijo

Kako naloziti Utorrent na drugo particijo

Brez Gesla ::

Skratka na C: imam nalozen programcek deep freeze ki mi zamrzne celoten C: disk in sedaj bi rad da bi sevedno lahko lowdal dol stuff z programom utorrent, vendar tega ne morem ker se mi utorrent avtomatsko nalozi na C: in tako po ponovnem restartu na spisku v utorrentu ni nobenega prenosa, le datoteke so na disku. Kaksen predlog kaj naj naredim da bi po ponovnem restartu prenosi ostali aktivni v utorrentu in bi jih lahko nadaljeval?

bluefish ::

utorrentu lahko ob namestitvi brez problema določiš drugo lokacijo. Ne vidim, v čem je problem.

Brez Gesla ::

Do sedaj sem se zajebaval z raclicnimi verzijami utorrenta, ni mi hotelo dati opcije pri instalaciji da bi program namestil na drugo particijo. Avtomatsko ga je vsakic vrglo na C:

Zdej se je pa pojavil drug problem. Zdej mam utorrent na D: ki ni zafreezan z deep freezom, vendar pa je zadeva sevedno ista, kot da bi imel particijo zamrznjeno. Ko resetiram racunalnik tudi na D: izginejo vsi prenosi.

bluefish ::

moral boš popolnoma odstraniti program in vse njegove datoteke. Nato ga prenesi iz uradne strani in tisti ti 100% ponudi opcijo o izbiri lokacije.

Brez Gesla ::

Ja sej pravim da mi je zdej koncno po dolgem j*****u ratalo priti do tja da lahko sedaj pri sami instalaciji programa izberem kam ga bom nalozil.

Sedaj imam pa program nalozen na D: ki pa NI zamrznjen in mi po restartu naredi kot da bi bil disk zamrznjen. V cem je scena? Kaj naj naredim?

jest10 ::

Info o prenašanem torrentu ti še vedno shrani na C. In ker imaš C zmrznjen si po restartu brez tega podatka.
Poglej v: C:\Documents and Settings\xyzuporabnik\Application Data\uTorrent

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Brez Gesla ::

Ja in kaksna je opcija(ce sploh je) da bi to delalo tako kot zelim? Lahko prenesem kompletne moje dokumente na D: ? Nekaj sem slisal da lahko, baje da nekje v registrih?

r5r ::

A brez deep freeza ne gre?
And it makes me wonder.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izguba podatkov uTorrent Win10: SSD, i7

Oddelek: Programska oprema
163569 (2721) Wakiii
»

Rabim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
13961 (778) Machete
»

linksys wrt54gl in forwardiranje portov

Oddelek: Omrežja in internet
181362 (1129) SmeskoSnezak
»

Zmanjkuje prosora na disku

Oddelek: Pomoč in nasveti
152502 (2267) sk20
»

Premalo prostora na disku! Prosim za Nasvet!

Oddelek: Pomoč in nasveti
92525 (2334) Bananovec

Več podobnih tem