» »

[Win XP] Administrator (mnenje)

[Win XP] Administrator (mnenje)

Nuke_H2 ::

Zdravo, win. xp ima vgrajen privzet uporabniški račun z imenom Administrator. Je nekaj podobnega kot root v Unix-u. Odkar imam laptopa sem na tem uporabniškem računu (do danes niti nisem vedel kakšno funkcijo ima). Danes sem se malo igral in sem naredil nov račun z administratorskimi pravicami. Privzeti račun Administrator pa je izginil. Malo sem pobrskal po internetu in sem ugotovil, da lahko do njega dostopom le preko safe mode. Poigral sem se z registri in sedaj lahko spet normalno dostopam do njega.

Zanima me vaše mnenje, ali je pametno uporabljati default račun, ali je bolje da naredim nov admin. račun? Hec je v tem da imam na default računu naloženo okoli 40GB slik, musk itd...

Lp H2O

bluefish ::

na splošno ni preveč dobro uporabljati računa z imenom Administrator.

333333 ::

C:\documents and setting\Administrator
Spiritual

Nuke_H2 ::

C:\documents and setting\Administrator

kaj si hotel s tem povedat?

kriko1 ::

Ni izginil, samo skrit je pri prijavi.
Pritisni 2x ctrl+alt+del pri prijavnem zaslonu, da se ti pojavi klasično, nato pa vpišeš not administrator ter geslo.

ABX ::

Ni izginil, samo skrit je pri prijavi.
Pritisni 2x ctrl+alt+del pri prijavnem zaslonu, da se ti pojavi klasično, nato pa vpišeš not administrator ter geslo.


Tako.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

bsslo ::

Priporočljivo je uporabljati Limited uporabniški račun. Račun z admin pravicami uporabljaj, ko moraš instalirati kaj.

gumby ::

Na XP so itak po defaultu vsi admini, vsi ovce... virusi imajo zelo radi to dejstvo
my brain hurts


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prijava v xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
8771 (638) win64
»

Kako dobiti dostop do Windows 7 admin accounta?

Oddelek: Pomoč in nasveti
156137 (4493) kmet12
»

Odklep mape

Oddelek: Pomoč in nasveti
5531 (491) mucko
»

pozabljeno geslo skrbniškega računa :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
82392 (2215) fizikalac
»

[Windows XP] Vaš račun je potekel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
11913723 (10558) fosil

Več podobnih tem