» »

ventilator za napajanik

ventilator za napajanik

miha ::

Kak izklopim ventilator za napajalnik? Ali pa da bi se vklopu samo takrat, ko mu je res vroče ne pa da tuli nonstop

TESKAn ::

Poba, venta v napajalniku ni priporočljivo izklapljat. Preber si članek 'modifikacija napajalnika', pa se ravnaj po njem, pa ga boš utišu. Zdej če ti pa vent sam tul, pol so pa ležaji najbrž šli...dob si novega.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

ChiefThunder ::

Se strinjam s TESKAnom, pa sej ne more bit tolk hudo, da bi ga mogel izklopit.

OZZY ::

Če izklapljaš vent v napajalniku se ti bo ta pegrel in lahko končno tud dušo spustu. Pust ga namir-lahko pa ga tud zamenaš z 92x92 ventom pa ga dej na manjšo voltažo.

miha ::

Pa kak zmanjšam voltažo ventilatorja?

alien-w ::

das crno zicko na crno zicko, rdečo pa na rdečo. to je na molex konektorjih.v napajalniku pa ne vem, kasne so barve.

OZZY ::

Kup potenciometr al kok se stvari že reče. Pa z njim reguliri napetost.

Pretorijanec ::

Kva pa te tolk mot vent u napajalniku? Ce te TKO mot, nabau vecjiga pa ga dej (ta naouga) nastimat na 6V. Pa bo tisji.:D

miha ::

Jaz nisem niben elektronik,da ni vezal meda sabo neke čudne žice, da bi šlo pol vse k vragu

tonic ::

kupi si drug napaalnik - sa niso dragi; pa v trgovini ti ga naj priklopi, da ti ne bo slucajno kje preglasn;
jaz ti odsvetujem odklaplanje ventilatorja, pa neko vezanje, pa neke potenciometre vmes,...
DRUG NAPAJALNIK

ChiefThunder ::

Al pa samo drug ventilator, tko k ti je TESKAn reku. To pa ni noben problem montirat.

Loki ::

Hrup se da malo omiliti z odstranitvijo pleha okrog napajalca.
I left my wallet in El Segundo

Alec999 ::

ma tko kot so ti rekel ... prevez na 5V crna zica na crno .. pa una tadruga iz venta na rdeco ... (sj sta samo 2)

osebno ti priporocam da vezes na 7V ker 5V mal premal hladi ..

pa zelo pomembno je da uno mrezco pred ventom na napajalniku odstranes ... ker bos iz mojih izkusen pridobil veliko na ... tisini & pretoku zraka

to je use zlo hitr nartjen pa tezko kj zajebes :) .. ceprov mene je tud 220V pri tem posegu stresel ;)
k sm prste utiku tja k jih nebi smel :\(dolga zgodba)

TESKAn ::

jao, naučte se, da je treba napajalnik IZKLOPIT iz omrežja, preden šariš po njem...men se je zgodilo, da sm uniču en napajalnik, k ga nism odkljuku iz omrežja...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tišanje napajalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5511492 (7565) Heavy
»

(+12V) - (+5V) = 7V

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
292209 (1565) CaqKa
»

glasen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
352288 (1692) tigrr
»

Šaltrji (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
583856 (3048) segi
»

Kako utisati Vulcano6 Cu+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141161 (930) iga

Več podobnih tem