» »

TV z DVB-C za sprejem UPC (Triera) digitalne TV

TV z DVB-C za sprejem UPC (Triera) digitalne TV

barbarpapa1 ::

Pozdrav

Zanima me, ali je za sprejem digitalne TV v Mariboru (UPC oz. bivša Triera) dovolj sprejemnik z DVB-C kartico, ali je potrebno (še) kaj drugega? Nebi rad namreč imel še ene dodatne škatle (Set Top Box) in še enega daljinca....

LP

Jože

AndrejS ::

Kupiš TV ki ima DVB-C vgrajen. V slo dobiš Sony in Philips, za druge pa ne vem

Dami ::

Mam sony 4500 serijo (en W in en Z), ki imata oba vgrajen tuner in je nekaj časa lepo delalo vse difolt. So pa pred kratkim nekaj spreminjali in nam je moral tehnik nastavit neko drugo frekvenco, tako da dela zaj spet. Nisem iz MB ampak iz Slov. Bistrice, samo mamo tudi upc kabl.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

barbarpapa1 ::

Pozdrav

Hvala za odgovore. Sem malo gledal in se mi zdi, da bo kakšen Sony prava svar. Sedaj me pa zanima še ena podrobnost okoli DVB-C modula. Vidim da obstajata dve verziji in sicer za mpeg2 in pa za mpeg4. Kateri od teh je primeren za spremljanje Telemachovega (Trierinega) digitalnega TV programa?

LP

Jože

bbenci2 ::

Torej, če jaz vzamem DVB-C z osnovno programsko shemo in bom sprejemal programe z LCD TV, ki ima vgrajen DVB-C sprejemnik, bom lahko kljub temu sprejemal ostale programe, ki so nekodirani in so v dodatni programski shemi?
Z njihovim sprejemnikom pa dodatno programsko shemo ni mogoče sprejemat kljub temu, da so nekodirani programi in so v dodatni programski shemi?

Kako je s tem?
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

Yossarian ::

barbapapa1, vzemi mpeg4, ker v tem oddaja naša TV, hkrati pa tudi pokriva mpeg2.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

barbarpapa1 ::

Yossarian thanks.....

Se ravno odpravljamo kište gledat....

LP

Jože

V-i-p ::

barbapapa1, vzemi mpeg4, ker v tem oddaja naša TV, hkrati pa tudi pokriva mpeg2.

Ni ravno tako. Vsi programi so kodirani v MPEG2, edino HD National Geographic je kodiran v MPEG4.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Sade ::

Vzames MPEG4( bos lahka gledu HD programe , zdej sam NG HD), ker navzdol tko al tko podpira( torej MPEG2), + tega pazi , da bo mel se CI slot, da bos lahka gledu se kodirane programe , ko se jih bo vec zakodiral!

Slika je velik boljsa kot z box-om!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sade ()

BigMan ::

Jaz sem kupil Philipsa 42pfl5604 za 738 € in sem zelo zadovoljen. Ima MPEG4, CI slot in USB slot(delajo nekateri divxi in nekateri MP4 filmi).

vinetu ::

Kupil Lcd Samsung LE-37B550 ima vse, priklopljen na UPC
http://www.samsung.com/uk/consumer/deta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinetu ()

Jay... ::

vinetu, tvoj nima dvb-c tunerja, verjetno imaš tv priklopljen na Handana

vinetu ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinetu ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12524127 (14815) OK.d
»

RTV SLO HD na Telemachu

Oddelek: Zvok in slika
328096 (6998) Alexius Heristalski
»

vgrajen DVB-T sprejemnik

Oddelek: Zvok in slika
399352 (6260) Alexius Heristalski
»

kateri lcd tv mpeg4 sprejemnik kupiti?

Oddelek: Zvok in slika
163309 (2731) vinetu
»

DVB-C Tuner (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5425717 (22285) icek

Več podobnih tem