» »

Nokia 5510

Nokia 5510

Origa ::

Sorry, če sem zgrešil forum sam ful me zanima če ima kdo od vas Nokio 5510 ali pa da slučajno ve kako si daš neko melodijo na ta telefon saj je pri izbiri melodij oz. tipov zvonenja kar 7 mest praznih?

Klemenn ::

greš na www.clubnokia.com pa se registriraš pa si lahko polj to dol snemeš..to ti je edina reštev...k mam jz tut ta telefon...ej pa lepo te prosim če mi potem sporočiš tvoje user name in geslo na mail.......dolga zgodba...

registriral sem se ..enkrat uporabu stvar....polj pa geslo pozabu....pa k se registriraš moraš vnest serisko številko tega telefona k ga maš...(in ti potem določijo model tvojega telefona in si potem lahko dll samo pripomočke za ta telefon) jz pa ne vem več gesla ne user nama in ne morem več dostopat do pripomočkov za moj telefon...tako da če se registriraš bi te prosil če mi mailaš username in geslo...sej ti nimam kej uničit

LuGi ::

>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D Jao

Club nokia hmmm tm she spjloh slovenije not ni torej se ne morsh registrirat spljoh ;)>:D >:D

Klemenn ::

lahk se registtiraš pod kako drugo državo...pa potem samo GLEDAŠ kaj si drugi gor dajejo...grr...glih pišem pritožno pismo

Origa ::

Jest sem se tudi enkrat registriro in sem pozabil tako geslo kot uporabniško ime! Še nekaj, a si je kdo od vas že dal kako melodijo na telefon?

Klemenn ::

ne...ker se ne da zaradi operaterja..

Origa ::

A druge rešitve ni! Kaj pa če si potegneš dol melodijo v mp3 formatu in si jo potem nekako naložiš na telefon s pomočjo Nokia Audio Managerja?

Bahula ::

A nobeden ne uporablja SmartSMS. Na www.skladisce.com vse piše, kaj rabiš in kako se ga nastavi.
Intel C2D E6400, P5W DH Deluxe, 2x512 MB DDR2 800Mhz GOODRAM pro,
HITACHI 250 GB SATA2, GIGABYTE 7800GT, ENERMAX Liberty 620W, ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682168 (48588) Ciklamen
»

Nokia PC Suit ne zazna telefona.

Oddelek: Mobilne tehnologije
223158 (2758) mavec
»

nokia 6610 povezava z pcjem

Oddelek: Mobilne tehnologije
51325 (1282) fifi23
»

Panasonic EBGD67 - Se splaca?

Oddelek: Kaj kupiti
101316 (1110) aambro
»

A sem nategnu SIOL??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
544020 (2257) Izak

Več podobnih tem