» »

cod2 mp

cod2 mp

ex-dex ::

zdravo
imam tezavo pri igri cod2 preko neta.. in sicer se mi med igro prikazuje napaka CONNECTION INTERRUPTED
zanima me kaj bi lahko bilo narobe.. imam pa povezavo 2000kb. a bi lahko bil problem da je prepočasna povezava.
ali se bi dalo to kako popravit

hvala in Lep pozdrav
  • zaklenil: Mavrik ()

Hardstyle ::

To je zato, ker imaš crackano verzijo. Kupi igro pa bo.

ex-dex ::

A ve kdo kaj je narobe? ker to da je crackana vem da ni problem..

MZ98 ::

maš punk buster? brez punk bustera na nekaterih serverih ne moreš igrat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MZ98 ()

;-) ::

To je zato, ker imaš crackano verzijo. Kupi igro pa bo.


Ne to ni zato ker ima krekano verzijo! Nekaj te jebe povezava, sedaj bogve kaj mogoče maš na routerju kake porte zaprte ko ti blokirajo igro al pa torrente izklopi ko igraš.

;-) ::

maš punk buster? brez punk bustera na nekaterih serverih ne moreš igrat...


Potem bi javlo kako šifro napake like :
...server disconnected-player bla bla kicked via pb

PujsaPepa ::

Meni enako javlja občasno tudi na domači mreži. Jaz bi preveril tvoj domači router, in/ali switche, da ni preuč zabasan. Resetiraj ga ohladi, da vidiš če je potem kaj bolje.

Ti morda protivirusni program na PCjih zasede občasno preveč CPUja ? Če 1.nasvet ne deluje, odisntaliraj povsod anti-virus da izločiš tudi to.

btw. je kdo že igral 1ko ali 2ko CoD na "domačem lame serverju". Da si na enem PCju zagnal igrco v Multiplayer načinu šel na server, drugi pa so se prek neta gor priklopili ? To deluje ok ? tudi v verzijah 4 in 5 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PujsaPepa ()

xmind ::

zdravo
imam tezavo pri igri cod2 preko neta.. in sicer se mi med igro prikazuje napaka CONNECTION INTERRUPTED
zanima me kaj bi lahko bilo narobe.. imam pa povezavo 2000kb. a bi lahko bil problem da je prepočasna povezava.
ali se bi dalo to kako popravit

hvala in Lep pozdrav

ne skrbi..... js mam orginal pa 10 mb download pa 7 mb upload pa mi učash useen to dela...to pride zato ker tisti ko je delo server ma crackan server in poleg tega pa še ma pomoje slabo povezavo...ne more bit kej drugega...drugače pa ti priporočam da poiščeš tak server, da tam ko jih je približno polovico nt od celote koliko jih pač lahko noter spravi, da se probaš tn gor povezat in ti pomoje sigurno ne bo štekalo....LP polovico slotov


pa še .. ena izmed možnosti je ta če imaš preslab računalnik...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xmind ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35674067 (16833) tropico2078
»

Punk Buster problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
173335 (1692) Ciklamen

Call of Duty 2 MultyPlayer

Oddelek: Igre
375815 (4018) Rotaidal
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517694 (6889) steev

Cod2 punkbuster

Oddelek: Igre
58607 (8437) MS_Y

Več podobnih tem