» »

FireFox ne odpira novega okna

FireFox ne odpira novega okna

MitjaM ::

Spoštovani strokovnjaki!

Na računalniku imam nameščen Windows XP Pro in seveda tudi FireFox verzija Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sl; rv:1.9.0.8) Gecko/2009032609 Firefox/3.0.8 (.NET CLR 3.5.30729), s katerim sem bil do sedaj izredno zadovoljen. Zadnji teden pa sem opazil, da ne morem odpreti še dodatnega okna. Po navadi se je novo okno prikazalo, če sem še enkrat dvokliknil na bližnjico ali pa sem na kakšni povezavi desno kliknil in se je pokazal menu, kjer sem izbral možnost "Odpri povezavo novem oknu". Kurzor se za nekaj trenutkov spremeni v puščico in peščeno uro, vendar ne naredi nič.

Naredil sem tudi System Restore na datum 3.4.2009, UnInstal FF in ponovni Instal FF, vendar tudi to ni pomagalo.

Za pomoč, kako ponovno usposobiti odpiranje novega okna, bi vam bil izredno hvaležen.

Lep pozdrav
Mitja
=====

PaX_MaN ::

Imaš slučajno Skype inštaliran?

MitjaM ::

Da, zadnjo verzijo 3.8.0.180

PaX_MaN ::

Lahko da je kriv ravno Skypov add-on. Pojdi v Tools-> Addons in ga onemogoči ali pa odnamesti.

MitjaM ::

Najlepša hvala, Pax_Man.

Odstranil sem Skype-ov dodatek, ugasnil in ponovno zagnal FF in sedaj FF odpira tudi novo okno.

To najbrž tudi pomeni, da ni vsak dodatek za FF tudi preverjen, oziroma, da lahko povzroči nenavadno obnašanje FF-ja?

Highlag ::

Ma ni veliko takšnih, dela pa tale Skype tudi meni precej veliko štalo na PC-ju. Lahko bi že kakšen popravek izdali...
Never trust a computer you can't throw out a window


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel Firefox 20 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5216458 (12405) medenko
»

Upravljanje z zavihki: Opera 11 beta proti Firefoxu 4 beta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5317210 (15095) RockyS
»

Izšla Opera 10 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
11915272 (9862) clix
»

Firefoxov problem s pomnilnikom je lastnost brskalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8410294 (7554) MrStein
»

Firefox ob zagonu zamrzne za 20 sekund nato se normalno naloži!

Oddelek: Programska oprema
71164 (985) Hair_Y

Več podobnih tem