» »

Katero miško do 40 evrov

Katero miško do 40 evrov

-ninja-91- ::

Gledam za novo miško, ker mi sedanja ne odgovarja.

Malo sem gledal po internetu in zasledil to:
http://www.mimovrste.com/artikel/225003...

Po izgledu je dokaj podobna tej:
http://www.mimovrste.com/artikel/114038...

Zanima me samo če Logitechova upraviči razliko v ceni oz. če imate še kakšen boljši predlog?

TehDucky ::

Tudi sam sem imel probleme katero miško kupiti. Bil sem bolj na kratkem z denarjem, zato sem gledal ACME in pa Speedling Styx. Na koncu sem se odločil, da ker delam za računalnikom zelo veliko, rabim bolj spodobno miško. Zato sem si kupil Logitech G5 za 50€. Ni mi žal niti enega centa, da sem jo kupil. Ima 7 gumbov, je laserska ter ima zelo velik DPI- 2000. Medtem ko je Logitech MX518 optična miška. Kupil sem si tudi podlago Roccat taito, ki je za ceno 13€ in podlago velikosti 40x30cm izredno dobra podlaga. Tudi pri tipkovnici nisem šparal, namreč mislil sem kupiti Logitech UltraX, nato sem se odločil, da je tudi to brezveze nabavljati nekaj kar bom uporabljal zelo veliko. Odločil sem se za Wave.

Presodi sam koliko uporabljaš miško, jaz jo, preveč zato sem nujno vzel nekaj kvalitetnega.

Lep pozdrav, Duck_3

ttommy ::

Pri taprvi se mi zdijo malo čudne nastavitve senzorja(400/600/1200).Jaz sem kupil Icon7 Z300 za 21 evrov in ima senzor 800/1200/1600/2000 Dpi.Je pa odlična....
Gamer

tilinho20 ::

Kupi si Razer DeathAdder ali pa Logitech MX518. Odvisno katera ti bolj seže v roko.

Cancer ::

Jaz bi vzel Razerjevo miško, Deathadder. Imaš jo pri AGT za 43€. http://www.agt.si/racunalniska-oprema/m...
Imam jo tudi sam in je super

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cancer ()

TehDucky ::

No večina sošolcev, prijateljev ima Logitechove miške. V resnici poznam samo enega z Razor-ko :)
Logitechove miške so za desničarje, so kvalitetne in imajo "maso". Medtem ko Razor-ke, so za levičarje in desničarje, mogoče en odtenek manj kvalitetne, vendar vseeno čisto hude, ne zdi pa se mi, da imajo tisto kar je potrebno za miško, MASA. Ko sem šel enkrat v eno štacuno, sem probal eno razor, pa mi ni blo nič jasno, dolga ko pondelk, lahka pa tudi ko ne vem kaj. Mogoče bi bilo bolje, da sprobaš, če nisi prepričan, kaj bi imel.

Lp, Duck_3

-ninja-91- ::

ja, najbrž je treba stvar sprobat, že zarad filinga. hvala za vse predloge.

reptilia ::

dam glas za deathadder...
Forgive your enemies, but never forget their names.

tilinho20 ::

No večina sošolcev, prijateljev ima Logitechove miške. V resnici poznam samo enega z Razor-ko :)
Logitechove miške so za desničarje, so kvalitetne in imajo "maso". Medtem ko Razor-ke, so za levičarje in desničarje, mogoče en odtenek manj kvalitetne, vendar vseeno čisto hude, ne zdi pa se mi, da imajo tisto kar je potrebno za miško, MASA. Ko sem šel enkrat v eno štacuno, sem probal eno razor, pa mi ni blo nič jasno, dolga ko pondelk, lahka pa tudi ko ne vem kaj. Mogoče bi bilo bolje, da sprobaš, če nisi prepričan, kaj bi imel.

Lp, Duck_3

Ja fanboy...
Kdo je pa rekel, da ti bodo vse Razerke pasale v roko? Meni osebno tudi niso všeč tiste, ki so dolge. Imaš pa potem DA, ki pa ni takšna. Zdaj pa naj sam presodi katera mu bolj sede roko. Glede kvalitete si pa ...

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

Tako kot sem že velikokrat rekel: Miško je treba probat, saj so skoraj enake, le oblika je močno različna!

Bleeh ::

Jaz imam Logitech MX518 in je super miška. Tako da priporočam to miško :D

svetetko ::

Jst mam tole http://www.mimovrste.com/artikel/225003... in morm rečt, da je odlična za svojo ceno. praktično je to razer diamondback v beli barvi (ter precej cenejša). Lahko tudi ''on the fly''(stisneš stranski gumb in zavrtiš kolešček) naštimaš občutljivost, kar se mi zdi zelo priročno.

bluefish ::

kot rečeno je dobro, da pred nakupom miš tudi preizkusiš in se odločiš predvsem glede na ergonomijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
375779 (4402) BorutK-73
»

Problem z miško

Oddelek: Pomoč in nasveti
14922 (804) TOP
»

Miši mx518 vs. G5 vs. Genius ergo 525

Oddelek: Kaj kupiti
201875 (1535) PINki
»

Miška do 5.000

Oddelek: Kaj kupiti
261344 (978) OmegaM
»

katera miška je najboljša izbira (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
847540 (5701) Meddo

Več podobnih tem