» »

5.1 sistem in youtube

5.1 sistem in youtube

samsung113 ::

Imam en problem,recimo ko poslušam musko na youtubu mi delata samo 2 zvočnika ostalo pa ne,če pa poslušam v winampu pa dela vse. Kje je fora?

__Devil__ ::

meni isto, katere zvočnike imaš? jaz mam logitech z-5500..

bluefish ::

jah, brskalnik nima ravno nastavitev za zvok in predvaja direktno vir. Winamp pa ima možnost nastavljanja zvočnikov in/ali prebira nastavitve direkt od win.

samsung113 ::

Imam genius swf 5.1 5005 model.
Pa obstaja kakšna možnost da se to spravi v delovanje,mogoče kakšen plugin ali kaj takšnega?

blackbfm ::

Fora je v tem da ni 5.1 zvok in zato delujeta samo 2 zvočnika. Boš moral nekaj preklopit v nastavitvah od zvočne, ali pa kar na zvočnikih samih.

samsung113 ::

Ja verjetno če bi dal na front 5.1 sistem bi potem zvočniki delali,ker zdej mam front posebej,sub+center posebej in rear posebej.

nsorce ::

jaz moram reči, da imam tudi jaz 5.1 sistem: Genius SW-HF5.1 5005 in mi v xp-jih na youtubu delal samo center. Sedaj pa ko imam Windows Visto mi pa na youtubu delajo vsi zvočniki.;)

NoXy ::

Na Visti se nastavi tako da ti delajo vsi zvočniki.
 null

null

samsung113 ::

Hm nič ne pomaga. Vbistvu brskalnik zvok odaja samo na zelenem izhodu na rumene(bas+center) in črnem(rear) sploh nič ni. Ne obstaja mogoče kakšn addon da to uklopi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z zvočno kartico

Oddelek: Zvok in slika
192597 (2348) MaticKregar
»

Problem z Genius 5.1 surround zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
325298 (3648) fulgur
»

Windows 7 in 5.1 zvok

Oddelek: Pomoč in nasveti
101112 (1037) huek111
»

zvočniki 5.1+lcd

Oddelek: Pomoč in nasveti
152221 (1696) ;-)
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016079 (10018) FlamE#7

Več podobnih tem