» »

obnova formatirane particije

obnova formatirane particije

st0jko ::

Torej formatiral sem eno particijo preveč ;((
S katerim programom priporočate da poskušam obnovit podatke. Bil je quick format, tako da skoraj nič nebi smelo biti izgubljeno.

...right? 8-O
keks?

gregaster ::

lahko probaš z getdataback (za pridobitev podatkov iz formatirane particije).
lp
grega

333333 ::

Mnogo orodij za reševanje podatkov.
Spiritual

SuperVeloce ::

Ce bo kdo po teh temah iskal informacije... Active@ Partition Recovery sem jaz uporabil, ko sem po pomoti formatiral (quick format) napacno particijo ob instalaciji Win 7.
Pridobis pa jo nazaj tako, da tisto particijo, ki je bila formatirana, najprej brises (ne formatiras, ampak samo brises particijo, ker se ta in tista ki bi jo rad nazaj ne moreta prekrivati), zato da ti tocno na te sektorje postavi nazaj brisano ntfs. oz fat. tabelo (jo funkcija SuperScan najde), ki se je ob quick formatu brisala, kar pomeni CELOTNO HIERARHIJO MAP in imena datotek. izgubil nisem enega podatka s particije z zelo obcutljivimi podatki (oz. se do sedaj NISEM ugotovil, da karkoli manjka). Skoraj sem jokal od srece in takoj letel v trgovino po prenosni disk za vsakodnevni backup! LP

SuperVeloce ::

P.S. po quick formatu ta particija ni bila nic uporabljena, zato sem lahko resil 100% podatkov, v nasprotnem primeru se ta % seveda zmanjsa. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po nesreči formatiran disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5214119 (11557) SloBiscuit
»

zunanji disk nehal delat. recovery?

Oddelek: Pomoč in nasveti
154707 (4420) roller2
»

Na eBayu spet prodali ameriške vojaške skrivnosti

Oddelek: Novice / Diski
354483 (3084) Lawler_
»

Prvo formatiranje: počasno ali hitro?

Oddelek: Pomoč in nasveti
182694 (2197) Brane2
»

Prenosni trdi diski z nameščenimi trojanci

Oddelek: Novice / Zasebnost
333905 (3905) poweroff

Več podobnih tem