» »

Dodaten monitor (en klik)

Dodaten monitor (en klik)

sebas4 ::

Imam laptop in nanj priklopljen dodaten monitor, ki pa ga ne potrebujem vedno. Stvar je zelo neprijetna, saj moram vsakič, ko želim monitor vklopiti ali izklopiti opraviti celo proceduro.

Personalize/display settings/extend the view.... are you sure.... (15 sec)......YES

Skratka kup enega klikanja. Je možno zgornjo proceduro opraviti v enem koraku z enim klikom?

Hvala

Imam (Visto ultimate - engl).

JayKay ::

ender ::

Pri večini prenosnikov lahko zunanji monitor vklapljaš in izklapljaš preko Fn kombinacije (ponavadi F5 ali F4). Poleg tega bi ti moral prenosnik sam od sebe zaznati, kdaj izklopiš/priklopiš zunanji monitor, in ga samodejno vklopit ali izklopit.

Še ena možnost je, če imaš Intelovo grafično kartico, da namestiš najnovejši gonilnik iz Intelove strani, nakar lahko načine prikaza spreminjaš preko desnega klika na namizje.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

SmeskoSnezak ::

Ok, sam kolikor jaz razumem človeka, bi on rad z enim klikom mel extended desktop in nativno resolucijo LCD-ja nastavleno. Tole klikanje je kar tečno, da vse nastaviš ta ko češ.
@ Pusti soncu v srce... @

BaRtMaN ::

Prejšnji teden sem se ubadal z Intelovim mobile express grafičnim čipsetom in si očitno gonilnik zapomni nastavitve zunanjega monitorja. Tako da je klikanje potrebno le prvič, potem se da pa monitorje ugašati in vklapljati preko funkcijskih tipk.

SmeskoSnezak ::

Lahk o tem kaj več poveš, jaz mam lih Intelovo čipovje.
@ Pusti soncu v srce... @

ender ::

Načeloma deluje tako, da priključiš zunanji monitor, ga nastaviš, kasneje pa se vklaplja in izklaplja sam od sebe, ko ga priključiš/odključiš (najbolje, da ga priklapljaš takrat, ko si prijavljen v Windows, da aplikacija zazna priklop monitorja).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

MinS ::

Mene pa zanima, če obstaja pretvornik iz d-sub v hdmi?

tabasco ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5110863 (3428) acookook
»

VGA -> DVI-D

Oddelek: Pomoč in nasveti
101791 (1636) d4vid
»

Kje kupiti stojalo za 3 monitorje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
132990 (2594) b00mer
»

2 računalnika preko DVI na 1 monitor

Oddelek: Zvok in slika
81705 (1561) XS!D3
»

Wireless WIFI antena

Oddelek: Omrežja in internet
208117 (7356) hodor

Več podobnih tem