» »

katero podlogo za miško?

katero podlogo za miško?

tuned ::

Kupil sem Logitech G500. Sedaj pa bi rad mel še kakšno dobro podlogo ki bi pasala zraven. Gledal sem od razer goliathus in od Roccat neke podlage. Podlago bi uporabljal predvsem za streljačine, fps. Katero vrsto izbrati, trde podlage ali mehke podlage, kakšne so razlike med njimi? Katera znamka najbolje paše k Logitechovim miškam? Kakšne so vaše izkušnje s podlagami za miško?

LP

IvoJan ::

kupi neko malo vecjo iz blaga. sam uporabljam roccat taito in sem zelo zadovoljen.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

TehDucky ::

Tudi sam imam Roccat Taito, zelo dobra podloga, vendar so se mi robovi kaj hitro znucali. Sam bi si verjetno vzel Razer Goliatus Speed Edition. Nikakor ne vzet Control edicije, ni važno katero podlogo.

Lp

deadbeef ::

Jaz imam Razer Mantis SPEED in je odlična.. sicer teh več ne prodajajo ker je nova verzija teh podlog Razer Goliatus Speed Edition tako da priporočam to: http://www.gaming-shop.si/index.php/pod...

sss ::

Zanimivo. Učas so ble alfa in omega fUnc podloge, zdej pa stalno omenjate razer.

Sam imam fUnc 1030 podlogo že več kot 5 let in še vedno se dobro drži

BALAST ::

Func 1030 pri meni leži v omari, ker imajo novejši laserske miške na njej probleme. Imam pa zato SpeedLinkovo trdoplastično podlogo, ki sem jo kupil v TUŠ-u za 3EUR. Brat pa ima podobno kot Razer Mantis od A4 Tech, ki se jo dobi v Technomarketu za slabe 4EUR.

bdoxx ::

sam uporabljam podlogo od Steelseries QcK mass (mehka) že kar nekaj časa, odnese se odlično (miško mam Roccat Kova), pride pa cca 10EUR kupit pa se jo da v bljižnem Shopping centru Seiersberg v AUT - MM, verjetno pa se jo da naročit tud preko nijihove uradne strani. Mislim da za tako ceno se bi zlo težko našlo bolšo podlogo za miško.

tuned ::

zdej se odločam med roccat sense ali pa Razer Goliatus Speed Edition. Ali je res da so razerjeve podlage bolj narejene za razer miške.
Pri razer golathius mi je všeč da ni prevelika podlaga, imam malo manj prostora. Pri roccat sense mi je pa všeč, ker je zelo tenka podlaga, 1,5mm v primerjavi z razer 4mm. Vendar je roccat večja podlaga.

IvoJan ::

ja nevem sej razlika je samo v debelini in velikosti. vzami tisto ki ti bolj pase.. pa te 4mm sploh ne bos opazil medtem ko se ti bo roccat s svojim milimetrom in pol dokaj hitro znucala oz. strgala.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

tuned ::

TehDucky je izjavil:

Tudi sam imam Roccat Taito, zelo dobra podloga, vendar so se mi robovi kaj hitro znucali. Sam bi si verjetno vzel Razer Goliatus Speed Edition. Nikakor ne vzet Control edicije, ni važno katero podlogo.

Lp


Zakaj ne vzet Control edicije? Ravno to sem hotu vzet:(, naj bi bla za low sens uporabnike, kar sem pa jaz.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podloga za miško

Oddelek: Kaj kupiti
424824 (2304) smacker
»

Podloga za miško

Oddelek: Kaj kupiti
314537 (2825) kuglvinkl
»

Kvalitetna podloga za miš

Oddelek: Kaj kupiti
81819 (1692) infiniteLoop
»

Podloga za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
755381 (3716) x-boys
»

najboljša podloga za Razer Copperhead 2000dpi

Oddelek: Kaj kupiti
61259 (1054) matjash

Več podobnih tem