» »

Blue screeni, resetiranje računalnika, zmrzovanje...

Blue screeni, resetiranje računalnika, zmrzovanje...

Cvet0 ::

Lp, imam sledeč problem, zadnjih par dni se je moj računalnik začel obanašat nenavadno. Začel sem dobivat ogromno blue screenov, zmrzovanje računalnika, resetiranje med bootanjem.. itd. To se mi ponavadi dogaja popoldan, proti večeru se pa stvar nekako razreši in računalnik deluje normalno. Npr. če hočem igrat kako igro naprimer cod4 mi ko priidem v igro deluje vse normalno, vendar že po kakšnih 2 minutah igranja dobim blue screen in reset je potreben, vendar na teh blue screenih je ponavadi napisano vedno različno najpogosteje je: IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL.
Hvala za pomoč.

LP, Uroš

Doomiiniik ::

Jst sem meu isto težavo.
Rešiu sem jo pa tako,da ko se mi je pokazau blue screen in se mi je računalnik ponovno zagnau,se mi je na namizju pokazalo okence,kjer je pisalo nekaj v tem smislu:računalnik se je nepričakovano zaustaviu...in pol sem meu tam opcijo poišči rešitve v spletu in pol mi je najdu rešitev.Pr men je bilo nekaj narobe z Realtek driverjem katere sem pol posodobu in zdaj je vse v redu.
Lahko je pa krivo pr teb tud kaj druzga,recimo virusi,lahk so ti rami šli....
Maš pa tud kle nekaj podobnih tem:
irql_not_less_or_equal
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL napaka
Upam da sem ti biu v pomoč LP

EDIT:Uporabljam pa Visto

Zgodovina sprememb…

Cvet0 ::

A je možno da bi bil kriv napajalnik, ker sem ga pred kratkim menjal.

zelenec ::

Jaz sem tud menjal napajalnik pred mesecem,ker mi stari ni več vklopil compa.Sedaj pa se mi win xp resetira ali zamrzne na začetku.Pa še disk mi izgublja podatke.Sploh ne vem,kaj naj?

dzinks63 ::

Za začetek dobro sčisti notranjost računalnika, posebej bodi pozoren na hladilne reže, nanovo namaži termalne paste, preveri vse kable če dobro sedijo konektorji, posodobi bios, nanovo naloži sistem z najnovejšimi pravimi potrjenimi driverji. Preglej temperature vseh komponent z pravimi programi, dodaj kakšen ventilator za izpuh toplega zraka iz računalnika. Če se težave ne rešijo išči dalje. Sumljivi so rami in matična plošča. Pretestiraj vse komponete.

Cvet0 ::

evo danes sem začel dobivati te screene:


nevem kako, vendar se je zadeva sama popravla :D, zdaj deluje spet vse normalno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cvet0 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blue screen, na novem računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
312449 (1601) meuludine
»

blue screen crash - grafična

Oddelek: Pomoč in nasveti
493612 (2815) tiggx
»

Računalnik se čudno obnaša (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
645691 (4855) accord37
»

RAčunalnik se samodejno restarta!

Oddelek: Pomoč in nasveti
251891 (1427) maxsustar
»

Problem z BLUE SCREEN-om

Oddelek: Pomoč in nasveti
381917 (1529) kuglvinkl

Več podobnih tem