» »

DVB-T hrvaški programi

DVB-T hrvaški programi

ticom ::

Pozdravljeni

Do pred kratkim sem preko dvb-t iz sosednje Hrvaške prejemal signal HRT-1, 2, HR RTL in NOVA TV. Zdaj tega ni več. A kdo ve zakaj?

Hvala

bbenci2 ::

Boš moral malo podrobneje povedati kje se nahajaš. Oddajnik Sljeme na kanalu 42 trenutno ne oddaja s polno močjo, če si sprejemal s tega oddajnika, tudi pri meni ni signala že nekaj dni.

ticom ::

Ja, sem iz okolice NM, lovim pa izza Gorjancev, točno ne vem iz katerega oddajnika.

Lp.

bbenci2 ::

No, potem si sigurno spremljal z oddajnika Sljeme. Poskusi usmerit anteno na Ivanščico, ki je na kanalu 44, za razliko od Sljemena je tu polarizacija vertikalna. Sicer pa ni panike, sigurno bodo uredili oddajnik na Sljemenu. Upajmo.

dulesavic1 ::

Mene pa zanima, kako nastvit na philips TV, da dobim hrvaške DVB-T signal?

ticom ::

Isto kot za slovenske, recimo za Trdinov vrh....ali pa kateri koli drugi oddajnik. Pri Philipsu, jaz imam 7403H, nastavil državo Francijo, in greš na iskanje, pa ti sam poišče digitalne in analogne programe. Samo trenutno ni nič, kot pravi bbenci2, je na Sljemenu okvara.

Lp.

bbenci2 ::

Jaz v Moravskih Toplicah lahko še spremljam iz oddajnika Ivanščica na kanalu 44, polarizacija je za razliko od Sljemena vertikalna. Signal pri meni še celo boljši od Sljemena, poskusite.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seznam DVB-T programov v Sloveniji

Oddelek: Zvok in slika
1110561 (10132) Kamion
»

Dve zunanji TV anteni - težava s signalom

Oddelek: Pomoč in nasveti
153503 (3191) Frenckie
»

RTL Hr

Oddelek: Zvok in slika
73355 (3167) bbenci2
»

DVB-T digitalni sprejemniki

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
134051 (3293) drejko78
»

kateri lcd tv mpeg4 sprejemnik kupiti?

Oddelek: Zvok in slika
163310 (2732) vinetu

Več podobnih tem