» »

Cenejša elektrika - se splača zamenjati ponudnika?

Cenejša elektrika - se splača zamenjati ponudnika?

««
9 / 14
»»

Limit-sky ::

Telbanc, saj ni fora, da nimam kode (seveda jih imam 20), ker teh kod je toliko kot smetja zdaj. Tole ne bo pomagalo, ker sem isto napisal wad@-u in se je en post zatem bond zagrebel s svojim postom. Požrešen kot je, ima verjetno narejeno obveščanje na mobitel, ko pride novi post v to temo, da ja ne bi kdo drug svoje kode objavil. :)) Pravi slovencelj.

Beli_Zajcek ::

@ Limit-sky

Pravi slovencelj si v bistvu ti. Preberi si kako kolumno od Mazzinija. Išči pojem negativna selekcija. Bond007 ve, da z vsako kodo, ki jo podeli pridobi en mesec popusta. Omejitve ni. Se pravi, da več kot jih podeli več zasluži. Mogoče je res šel tako daleč, da si je naštimal obvestila na telefon vedno ko pridejo nova sporočila v to temo. Ampak to je vendar podjetni duh, ki ga v Sloveniji rabimo. Slovencelj je kvečjemu Limit-sky, ki v nekem ostanku socializma zagovarja uravnilovko, oz. Bond007 ne talaj več svojih kod, saj si že dobil del, ki ti pripada. Problem je, da nismo več v socializmu. Sposobnejši in prizadevnejši lahko sedaj naredijo več. Je pa res, da so pravi slovenceljni takoj fouš, kot lahko vidite to pri Limi-sky-u.

Baldrick ::

Lep pozdrav vsem.

Tudi jaz bi rabil kodo, ali mi jo lahko kdo pošlje?

lp m

pumaxx ::

Imaš ZS.

l.p.

proinstal ::

Koda za prehod na gen-i
3-372419

Še nikol uporabljena.

Volk| ::

moja pa je: 4-187775
:D
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Limit-sky ::

Beli_Zajcek je izjavil:

@ Limit-sky

Pravi slovencelj si v bistvu ti. Preberi si kako kolumno od Mazzinija. Išči pojem negativna selekcija. Bond007 ve, da z vsako kodo, ki jo podeli pridobi en mesec popusta. Omejitve ni. Se pravi, da več kot jih podeli več zasluži. Mogoče je res šel tako daleč, da si je naštimal obvestila na telefon vedno ko pridejo nova sporočila v to temo. Ampak to je vendar podjetni duh, ki ga v Sloveniji rabimo. Slovencelj je kvečjemu Limit-sky, ki v nekem ostanku socializma zagovarja uravnilovko, oz. Bond007 ne talaj več svojih kod, saj si že dobil del, ki ti pripada. Problem je, da nismo več v socializmu. Sposobnejši in prizadevnejši lahko sedaj naredijo več. Je pa res, da so pravi slovenceljni takoj fouš, kot lahko vidite to pri Limi-sky-u.

Zajcek, prosim te, da preden me zacnes se bolj zaliti preberes temo par strani nazaj, da bos sploh videl zakaj se gre. Na podlagi zadnjega posta, si sklepal pravilno. Zadnji post je samo odgovor na moraliziranje bonda, da jaz hocem zasluziti, kar je no-no.
Ker vidim, da so tebi jasna pravila ponudbe in povprasevanja, te prosim, da preberes kako se je vse zacelo in kdo je zacel koga zalit in zakaj. Tule se je zacelo: http://slo-tech.com/forum/t350328/p3143... . Prosim te, da preberes in iskreno napises svoje mnenje, ker na podlagi tvojega posta sem preprican, da ti je bolj jasno, kot pa bondu in michaelu. Res te prosim, za tvoje mnenje. Lahko tudi na zs.

proinstal ::

Koda za prehod na gen-i
3-372419

Med kandidati bom izbral enega in mu poklonil bon za SPAR v vrednosti 20€.

Limit-sky ::

Cestitam, proinstal, to je pravo razmisljanje. Supply-demand deluje. Jasno ti je, da je med kodami prava konkurenca. Marsikomu tukaj ni. Jasno je tudi, da bo pameten clovek izbral raje tvojo kodo, kot katero drugo. No, saj se blizamo pravi stvari. Jaz ze kodo imam, zal. Bo pa teta tudi rabila kodo, ampak se se ni odlocila. Ti javim na zs cez par dni, ce bo se koda fraj. Mislim, da bo sla prej, kot ostale.

Bravo, se enkrat.

Brane2 ::

Bo pa teta tudi rabila kodo, ampak se se ni odlocila


Kakšna pa je ta teta ? A je samska ?

Mogoče bi pa v žaru konkurenčnega boja naredil pogumen pionirski korak naprej in se ponudil,d a jo nabijem na ku*ac, mislim če se odloči za mojo kodo.
Evo, priložim še osem "Tuš"-ovih zvezdic... :|
On the journey of life, I chose the psycho path.

harigast ::

Še sam bi prislonil lonček in prosil za dve kodi.
Hvala

Pšenični ::

"Telbanc, saj ni fora, da nimam kode (seveda jih imam 20), ker teh kod je toliko kot smetja zdaj. Tole ne bo pomagalo, ker sem isto napisal wad@-u in se je en post zatem bond zagrebel s svojim postom. Požrešen kot je, ima verjetno narejeno obveščanje na mobitel, ko pride novi post v to temo, da ja ne bi kdo drug svoje kode objavil. :)) Pravi slovencelj."

Ne gre le za kodo. Koda je lahko uporabna večkrat. Lahko preverite na Gen-u.

1¸)Koda mora biti pravilna, vsak lahko da ene cifre sem gor...s strinjamo...kakšen ljubosumnež z elektra ljubljane, razni šaljivci itd..???

2 )Poslana mora biti tudi izjava o tem, lastnika kode da sodeluje v akciji. Potrebno je poslati to pisno na GEn-I. Jaz vsakemu ki vzame mojo kodo, če mi pošlje še e-mail dostavim dokazilo - potrdilo o oddaji pošiljke na GEN-1. Tako da je zadeva 100%. V smislu izpolnitve celotnega postopka.

Torej ob uporabi moje kode (3-191558) vam če to zahtevate dostavim še potrdilo o tem (pošta), da je moja izjava, ki je potrebna - dostavljena na GeN-i.

Zgodovina sprememb…

pumaxx ::

Daj ne trosi neumnosti. Verjamem da smo vsi ki smo delili tukaj kode poslali tudi pooblastilo na gen-i.

@harigast imaš ZS

Pšenični ::

"Daj ne trosi neumnosti. Verjamem da smo vsi ki smo delili tukaj kode poslali tudi pooblastilo na gen-i."

Vsi ste pooblastilo poslali, potrebo je pisno pooblastilo, ne po netu? In ti to jamčiš za vse?

Seveda lahko to tudi dokažete?



"Spoštovani,



zahvaljujemo se Vam za posredovano Izjavo kupca o sodelovanju v akciji >>Priporočilo za prijatelje<<.



V primeru dodatnih vprašanj in pojasnil pa smo Vam na voljo vsak delavnik od 8.00 do 20.00 ure na brezplačni telefonski številki 080 1558 ali na elektronski pošti pocenielektrika@gen-i.si. Z veseljem vam bomo pomagali.



S prijaznimi pozdravi!



Adrijana Germovšek

Služba za stike z odjemalci"








služba za stike z odjemalci
prodaja električne energije

Zgodovina sprememb…

pumaxx ::

Ah nima smisla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pumaxx ()

Brane2 ::

Link na fotokopije or it didn't happen :))
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Limit-sky ::

Brane2 je izjavil:

Bo pa teta tudi rabila kodo, ampak se se ni odlocila


Kakšna pa je ta teta ? A je samska ?

Mogoče bi pa v žaru konkurenčnega boja naredil pogumen pionirski korak naprej in se ponudil,d a jo nabijem na ku*ac, mislim če se odloči za mojo kodo.
Evo, priložim še osem "Tuš"-ovih zvezdic... :|

Nabijaj svojo žlahto na ku*rac. Boš tudi pionirski korak naredil. Pa še izboljšal boš družinske odnose. Drugače pa, odkar ji je mož umrl zaradi raka, je samska. Če rabiš email, da se zmeniš za date, javi na zs.

VidKo ::

Tudi pri nas smo se odločili za prestop in me akcija "Priporočilo za prijatelje" zelo zanima, tako da če je kdo pripravljen dati svojo kodo na ZS, se priporočam :)
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

barakus ::

Ali lahko kdo pove, kako poteka tale prestop. Ali so kakšni stroški s sami prestopom?

Limit-sky ::

pumaxx ::

@VidKo imaš ZS.

Pokličeš enostavno po tel. poveš podatke in ti pogodbo pošljejo po pošti. Ni nobenih stroškov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pumaxx ()

VidKo ::

pumaxx hvala.

Ve kdo mogoče, če imajo pri njih tudi kak paket za toplotne črpalke, ker na njihovi brezplačni tel. št. čakam že 10 minut?? :)
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VidKo ()

AngelOfDeath ::

Evo sem kar od telebanca uporabil :) Bila je prva ki sem jo staknil
edit: Slovnica

Lonsarg ::

VidKo naval je,če ti ni preveč težko se sam znajt na pocenielektrika.si, potem raje tm izpolni vse in takisto dobiš na dom. V zadnjem koraku pod opombe preprosto prilimaš kodo za to akcijo.

ZaLoMaT ::

Se je kdo poglobil v izračune kaj je ugodneje, GEN-I ali Petrol?

Lonsarg ::

Ista cena(pri četrti decimalki se razlikujeta), edina razlika je tale akcija pri GEN-i, ter akcija pri petrol, ki pa je vezana na uporabo na bencinskih črpalkah.

Limit-sky ::

Brane2? Si se polulal? Povej mi kaj misliš o tem primeru?

En hipotetičen primer.
Uporabnik na tem forumu ima mesečni račun preko 200€ (samo postavka elektrika). Izračuna si, da profitira 100€, če nekdo uporabi njegovo kodo. In pametni uporabnik napiše, da da kupon za spar tistemu, ki uporabi njegovo kodo. Neumen uporabnik pa napiše, da te nabije na ku*ac. Katero kodo misliš, da bo vzel naključni uporabnik, ki bi rad prešel na GEN-I?

Sem bil mnenja, da se ukvarjaš s podjetništvom in da ti delujejo možganske celice, pa sem se izgleda motil. :( Te pa prosim, če lahko napišeš, kaj bi ti izbral v tem primeru?

VidKo ::

Azgard, hvala. Rabim samo še račun od Elektra in bom vse uredil na pocenielektrika.si
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

broken/link ::

Mene pa nekaj zanima, mogoče je bilo že omenjeno, iskal sem, vendar nisem našel.
1. prehod iz elektro LJ -> gen-i: je prehod zastonj, ali elektroLJ mogoče zračuna kakšn "odjavni strošek" ali kaj podobnega? in zanima me tudi, ali ima gen-i kakšne "odjavne stroške"
2. izjava kupca o sodelovanju v akciji (link: http://www.pocenielektrika.si/pdf/gen-i... ) - kdo mora to podpisat (drugi list)? tisti, ki da kodo (vsaj tako jaz razumem to izjvo), ali jo mora podpisati nov naročnik? podatki o kupcu (prvi list zgoraj) pa se nanašajo na novega kupca?

to bi bilo zaenkrat vseh, hvala že vnaprej za odgovore :)

Zgodovina sprememb…

bond007 ::

1. Prehod je zastonj! Nobenih odjavnih stroškov....
2. Podpisati jo morata oba! In enak obrazec je tako za nove kot obstoječe naročnike... Enkrat se podatki o kupcu nanašajo na novega naročnika, enkrat pa na obstoječega.

Lonsarg ::

1.- stroškov ni, razen če si izrecno kako posebno pogodbo podpisal(ponavadi se pogodbe podpiše za določen rok v primeru podjetij)
2.- piše vse na njihovi spletni strani. OBA morata podpisati. Ti kot novi naročnik dobiš, če daš v opombe kodo itak za podpisat domov skupaj z pogodbo o vklopu še to akcijo za podpisat, tisti, ki je kodo dal, mora to narediti sam(stiskat in poslat bodisi po pošti, bodisi faks, bodisi email)

Brane2 ::

@Limit-Sky:

Saj ne ugovarjam, le zabavam se ob vsem tem štrom-whooringu.

Ponavadi jaz načnem kako tako temo in takrat požiram "ovacije" folka. Takrat sem balkanc, cigan, stiskač itd.
Takrat se edino čefur lahko sekira za vsak €, "pravi slovenc" pa, ko ne skače, pač odkarta ta drobiž.

Sedaj pa se je stvar razvila v zanimivo smer v finalu. Folk je brez službe, čeprv bi sedaj delal tudi za drobiž, pojavlja se vse več oglasov tipa "prodam rabljeno slamico za sok", ob talanju kuponov za popuste na štrom pa temperatura počasi a vztrajno raste. Če podaljšajo akcijo še za kak mesec dva, bo prišlo še do grupnih pretepov...

Aja, kot pika na "i" se je spet najdu "naš čovek", ki dokazuje da smo narod inovatorjev: Njegova Koda požegnana s TheCertifikatomBre ( uuujeboteee 8-O ), ki "vaši naložbi daje dodatno varnost"...


Keep it going... :))

Aja- kaj pravi teta na Tuš-eve zvezdice pa to ? :|
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

pumaxx ::

Če boš primaknil še kak kupon za spar , bo pa mogoče premislila o tvoji ponudbi.:)

broken/link ::

Tnx za ful hitr odziv :)
Imam pa še eno vprašanje, ki se tiče odčitavanja porabe. Pri elektroLJ so pred parmi mescmi uvedli avtomatsko odčitavanje (imamo pa dvotarifni števec). Kako majo to zrihtano pr gen-i? Jim elektroLJ sporoči podatke? Jih oni sami znajo odčitavat? Jim je treba podatke sporočit? ...

Limit-sky ::

Brane2 je izjavil:

@Limit-Sky:

Saj ne ugovarjam, le zabavam se ob vsem tem štrom-whooringu.

Ponavadi jaz načnem kako tako temo in takrat požiram "ovacije" folka. Takrat sem balkanc, cigan, stiskač itd.
Takrat se edino čefur lahko sekira za vsak €, "pravi slovenc" pa, ko ne skače, pač odkarta ta drobiž.

Sedaj pa se je stvar razvila v zanimivo smer v finalu. Folk je brez službe, čeprv bi sedaj delal tudi za drobiž, pojavlja se vse več oglasov tipa "prodam rabljeno slamico za sok", ob talanju kuponov za popuste na štrom pa temperatura počasi a vztrajno raste. Če podaljšajo akcijo še za kak mesec dva, bo prišlo še do grupnih pretepov...

Aja, kot pika na "i" se je spet najdu "naš čovek", ki dokazuje da smo narod inovatorjev: Njegova Koda požegnana s TheCertifikatomBre ( uuujeboteee 8-O ), ki "vaši naložbi daje dodatno varnost"...


Keep it going... :))

Aja- kaj pravi teta na Tuš-eve zvezdice pa to ? :|

Če je tebi zabava ljudi pozivati na nabijanje na ku*ac, pol je ok. Si pač predstavljaš zabavo tako. Na ZS ti pošljem mail od tete, pa jo vprašaj. pa jaz ne bom žaljiv in omenjal tvojega primera z raznimi medicinskimi izkušnjami.

No Brane2, odgovori na vprašanje, če maš jajca? Glede na to, da bi nabijal na ku*ac neznanke, bi rekel, da imaš big balls. Pa glede na tvoj status bi tudi predvideval, da so ti jasni suply-demand principi.

Postavil sem dve hipotetični vprašanji in do zdaj še ni imel nihče jajc, da na njih odgovori. :(

bond007 ::

Tnx za ful hitr odziv :)
Imam pa še eno vprašanje, ki se tiče odčitavanja porabe. Pri elektroLJ so pred parmi mescmi uvedli avtomatsko odčitavanje (imamo pa dvotarifni števec). Kako majo to zrihtano pr gen-i? Jim elektroLJ sporoči podatke? Jih oni sami znajo odčitavat? Jim je treba podatke sporočit? ...

Pri Gen I avtomatsko dobijo podatke o porabi, kot jih je do sedaj el. Lj., torej avtomatsko odčitavanje ostane brez da kaj urejaš...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

Pšenični ::

"Link na fotokopije or it didn't happen"

Daj mi mail, pa ti pošljem vse. Od potrdila z pošte itd...do pogodbe o sodelovanju...

Opazil pa sem, da bolj se bliža konec meseca, bolj folk sprašuje za številke-kode. Ni pa dovolj le koda potrebna pa je tudi izjava tistega katerega kodo uporabite.

Torej še enkrat moja koda, lahko se uporabi večkrat, izjavo o sodelovanju pa sem že poslal, tako da je zadeva ko pošljete kodo in svojo izjavo , takorekoč urejena.

Tisti ki uporabite mojo kodo ste tako lahko brez skrbi...Več ko jih bo na GEN u, bolje bo za nas porabnike.

Moja koda 3-191558

Zgodovina sprememb…

Pudding ::

Moj lasten strom cost kalkulator:

OpenOffice: http://freeweb.t-2.net/pudding/elektro_...
MS Office: http://freeweb.t-2.net/pudding/elektro_...

proinstal ::

Koda za prehod na gen-i
3-372419

Ker je kandidatov že kar nekaj sem se odločil, da trem podarim bon v vrednosti 20€. Naključno bom izbral 3 in jim javil na ZS ali pa naj mi javijo svoj mail ali gsm in jim pošljem bon, kajti imam kar visok račun za elektriko in se mi to splača.

Brez zamere in lp

Pšenični ::

"Naključno bom izbral 3 in jim javil na ZS"

Naključno?

proinstal ::

Pšenični je izjavil:

"Naključno bom izbral 3 in jim javil na ZS"

Naključno?


Ja kaj pa najbolj pošteno bom žrebal pa je.
Koda za prehod na gen-i

3-372419

Ker je kandidatov že kar nekaj sem se odločil, da trem podarim bon v vrednosti 20€. Naključno bom izbral 3 in jim javil na ZS ali pa naj mi javijo svoj mail ali gsm in jim pošljem bon, kajti imam kar visok račun za elektriko in se mi to splača.

Brez zamere in lp

Zgodovina sprememb…

Pšenični ::

http://www.bolha.com/modeli-ostalo/koda...

Na Bolhi jim ne ponujaš bonov...

Le na slo-techu....

Dobra fora...(verjetno boš sedaj oglas popravil, ali ne)

Sicer sem tvoj oglas z Bolhe shranil.....za vsak slučaj....



"Cena: 0,10 EUR
Številka oglasa: 1275118427
Datum objave: 15.06.2011 17:57

Poteče čez 27 dni
Podarim kodo za poceni elektriko ob prestopu na GEN-i.
Prvi mesec za samo 1EUR.

Koda:

3-372419
"

Zgodovina sprememb…

proinstal ::

Ampak če ti nisi pravi tellebanc pol ni noben preberi si oglas in boš videl da v njem piše podarim in ne prodam cena 10 centov pa je napisana zato, ker pač moraš dat ceno zraven da ti sprejme oglas, sem kasneje videl, da je tudi rubrika podarim ampak če v oglasu piše podarim ne rabiš bit dost pameten da ti je jasno da je to brezplačno.
Kar se tiče bona je pa res kar si ugotovil. Da tri bone bom pa podaril trem izžrebancem, ki mi bodo poslali na ZS svoj kontakt, da jih lahko obvestim o tem in kaj ti tukaj ni jasno, če želiš si lahko med njimi in morda dobiš bon za 20€:).
Shrani si oglas in poglej moje ostale oglase morda še kaj kupiš:O

McHusch ::

Če ima kdo odveč kodo za prijatelje za Gen-I, prosim če mi jo pošlje na zasebno sporočilo ali e-mail.

Hvala :)

bond007 ::

Imaš na ZS in na mailu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

Pšenični ::

"Ampak če ti nisi pravi tellebanc pol ni noben preberi si oglas in boš videl da v njem piše podarim in ne prodam cena 10 centov pa je napisana zato, ker pač moraš dat ceno zraven da ti sprejme oglas, sem kasneje videl, da je tudi rubrika podarim ampak če v oglasu piše podarim ne rabiš bit dost pameten da ti je jasno da je to brezplačno."

Na bolhi ne omenjaš nobenega žrebanja. Nobenih bonov....če zastopiš.....kje je razlika....

Moja koda 3-191558

Ker nekaterim še ni jasno, da jo lahko uporabijo večkrat to sedaj še enkrat ponavljam. Vzameš kodo, svojo izjavo sem nareč že poslal. In to je to.

Podajam še odg. Gena-a meni.

"Spoštovani!

Zahvaljujemo se Vam za posredovane informacije. Obveščamo Vas, da lahko z Vašo kodo pridobite naših novih odjemalcev kolikor želite.

Za dodatna vprašanja in pojasnila smo Vam na voljo vsak delovnik od 8.00 do 20.00 ure na brezplačni telefonski številki 080 1558 ali na elektronski pošti pocenielektrika@gen-i.si. Z veseljem Vam bomo pomagali.

S prijaznimi pozdravi!"

Upam da smo to razčistili, da je koda uporabna kolikokrat želite.

Zgodovina sprememb…

proinstal ::

Koda za prehod na gen-i
3-372419

JanezH ::

A eno kodo lahko uporabi več ljudi?

Okapi ::

Ja.

O.

mat xxl ::

No glede na jamstvo cene imam več priključkov, oziroma upravljam stvari za več nepremičnin, ni mi pa jasno, kaj profitira tisti, ki kodo da, da eni tako ponujajo in kaj tisti, ki sprejme in na koga se sedaj najbolj splača iti. Porbaba je pa na vseh odjemnih mestih med 30 eur mesečno pa do 120 eur mesečno, kje je point, ali naj najprej eno sklenem in potem verižim na ostale svojo kodo oziroma nisem se poglabljal, naj mi nekdo v par stavkih objasni, kje je point ???

Še to, sedaj so priključki na El. Lj in El. primorska.
««
9 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zamenjava ponudnika- Poceni plin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9323161 (4515) chucki
»

Elektro energija ali GEN-i?

Oddelek: Loža
52803 (2633) Master_Yoda
»

Petrol elektrika - da ali ne

Oddelek: Loža
409730 (7899) Alec999
»

Plačilo na obroke: položnica elektro

Oddelek: Loža
224645 (4353) Pšenični

Več podobnih tem