» »

Nekaj nejasnosti pri vasem testu Audigyjev

Nekaj nejasnosti pri vasem testu Audigyjev

LordWorm ::

Tako.Prebral sem testa Audogyja in Extigyja, in imam kar nekaj vprasanj:
-S katerimi zvocniki ste to stestirali da so tako usesa bolela;)
-Ali ni CMSS isto kot movie mode?Sam z Livom5.1 ne opazim razlik in mislim da je to eno-in-isto.

-Kolker sem jaz razumel je tako da ce imas nastiman skos na movie mode, potem ni pravega 3D efekta v spilih??Jaz imam skos vklopljen movie mode in mi MaxPayne 3D deluje,samo nisem bil tako navdusen kot je alien-w bil.

-Ali zgoraj nastete efekte lahko primerjam z Liveom5.1,ali so to cisto Audigyjeva stvar.

-Nazadnje so pa tu driverji pri katerih mi je neki ful butast v XPjih.Sej je vredu ko das not kartico pa ti jo kar sam prepozna in vse dela, AMPAK.Kje je tu kak task ali karkoli podobnega?!Edino kar dobis je Surround mixer in AudioHQ.Prvi je vredu samo nimas pod tasks nic!Niti movie mode, ne play EAX game-nic!
Take stavri ki bi jih v win98 imel v XP kar izginejo;(

Kaj pravite?
  • spremenil: LordWorm ()

LordWorm ::

Ok kaj pa tkole.Najprej preberite odstavek:
Kaj pa Max Payne? Igram, igram in se praskam po glavi. Saj ni nič posebnega! Nič odbojev zvoka od sten, nič spremembe le-tega zaradi raznih preprek, nobenih dobro določljivih šviganj krogel mimo ušes, nič. Sicer vse prostrosko, toda zelo podobno mojemu staremu Diamondu, če ne še šlabše. Čudno. Zaprem igro ter opazim, da sem imel nastavljeno na "movies" (alien, nagrajen si bil z titulo "lamest of Slo-Tech" ;) --Sergio).

Ali je treba pazit na isto foro tudi pri Live5.1?
:\

V-i-p ::

Ja vprašaj alien-wja ne, ti bo verjetno znal pomagat, sej ne grize :D Al grizeš, legenda? V glavnem če rabiš njegov mail: KLIK!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki 5.1 (SW GENIUS)

Oddelek: Zvok in slika
71474 (1343) LordWorm
»

nastavitev zvočne k. Live 5.1

Oddelek: Pomoč in nasveti
5882 (705) aambro
»

Zvočniki 5.1 sistem

Oddelek: Zvok in slika
201423 (1070) LunKi
»

Win XP + SB Live! 5.1 + Movie Mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
6798 (712) VASkO
»

SbLive! 5.1 in DTT2200 - kaj nardit da bi delu center?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51527 (1458) Putimir

Več podobnih tem