» »

Predvajanje .avi datotek na DVD predvajalniku

Predvajanje .avi datotek na DVD predvajalniku

garg ::

Imam video datoteke - filme .avi oz "BS player file" velikosti od 715 do 1500 MB.
Rad bi jih posnel na CD ali DVD in jih predvajal z DVD predvajalnikom na TV zaslonu.

Filmi so preveliki za CD disk če pa jih posnamem na DVD (npr z Nerom kot data DVD), potem DVD predvajalnik pokaže error: Unknown disk. Poizkusil sem kar nekaj opcij pa nič.

(uspel mi je le en film, ki je manjši od 700 MB in gre na CD disk. Tega DVD predvajalnik tudi prikaže na TV zaslonu brezhibno)

Kje je problem?

blackbfm ::

Filmi se morjo prekodirat v video DVD format kar pa "data dvd" ne naredi. Pred časom sem neke dvdje s tem programom delal pa je blo kar v redu pa simpl vse:

http://www.dvdflick.net/

garg ::

A to Nero lahko naredi ali kak specifičen rpogram?
p.s. Nero ma neko čudno obnašanje na Visti. Vsaj pri meni ne deluje ravno trezno...

blackbfm ::

Saj sem ti dal link od DVD Flick. Za nero nevem, vem samo da je kičast skret od programa:)

GrimReaper ::

Mislim da bo najbolje da kupiš XviD predvajalnik z USB-jem, zadostoval bo že Hyundai DVX752U za 30€, če imaš poleg tega še kak hiter USB ključ si prišparaš veliko časa ki bi ga zapravil za konvertiranje in peko DVD-jev.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

garg ::

Blackclw sory, nisem videl linka. GrimReaper pozanimal se bom tudi okoli tvojega predloga. Hvala tudi tebi.

Valvoline ::

A ti DVD predvajalnik predvaja mpeg4 (xvid,divx)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snemanje avi filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
373148 (2544) gruntfürmich
»

več mini dvd na en velik dvd

Oddelek: Pomoč in nasveti
252698 (2318) Dusan_HD
»

Kako posneti film iz digitalne kamere?

Oddelek: Zvok in slika
375332 (4160) m1h4
»

Kako posneti več kot 1GB .... ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
81547 (1428) JOKER
»

DVD velik 3gb uprašanej

Oddelek: Zvok in slika
141954 (1640) CaqKa

Več podobnih tem