» »

Iščem CarPC Software??

Iščem CarPC Software??

madog ::

Pozdravljeni kot že ime pove me zanimajo predvsem free programi za CarPC, se pravi da imajo GUI malo bolj prilagojen touchscreen-om in da so seveda kar se da vsestranski (video, audio, GPS, ....)

Probal sem že veliko različnih od RideRunnerja, MediaCAr, headunit, Centrafuse do streetdock( kateri se mi še najbolj dopade samo je licenca predraga in ne mislim plačati toliko, mogoče na "travniku" kaj)


Hvala za vse odgovore

LP
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC
  • spremenil: madog ()

dba ::

Mene zanima podobno... Predvsem če mogoče obstaja kak namenski linux distro?

madog ::

Zanima me tudi kako imate drugi to poštimano v svojih avtih??
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

1kren1 ::

Jaz imam v svojem avtu program centrafuse. Sem jih že veliko probal pa mi ta najbolje odgovarja.

svejk ::

Pozdravljeni kot že ime pove me zanimajo predvsem free programi za CarPC, se pravi da imajo GUI malo bolj prilagojen touchscreen-om in da so seveda kar se da vsestranski (video, audio, GPS, ....)

Probal sem že veliko različnih od RideRunnerja, MediaCAr, headunit, Centrafuse do streetdock( kateri se mi še najbolj dopade samo je licenca predraga in ne mislim plačati toliko, mogoče na "travniku" kaj)


Hvala za vse odgovore

LP


glej...na travnikih boš pobral gobe....imenujejo se centrafuse...sam sem ga precej potestiral...in deluje perfect...notri lahko uvoziš tudi Garmin navigacijo in še kaj ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

carplay / android auto naprave

Oddelek: Mobilne tehnologije
145628 (5214) primo
»

Wireless v avtu nekaj uprašanj.

Oddelek: Omrežja in internet
101535 (1382) Scorpia
»

Intel Little Valley (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
8311753 (5613) Pyr0Beast
»

Kovinska ohišja, kje kupiti?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
125064 (4692) Azrael
»

Pimpin' the ride - malce drugače

Oddelek: Loža
181708 (1495) CWIZO

Več podobnih tem