» »

[napaka] zadnja verzija Windows Live Messenger ne deluje

[napaka] zadnja verzija Windows Live Messenger ne deluje

juresl ::

Zakaj mi po uspešni namestitvi programa, program ne deluje? Javi mi naslednjo napako:

Windows Live Messenger


Imam service pack 2, netframework 2.0 (če se ne motim). Kje je napaka? Probal sem že 5x najmajn zbrisat in namestit ponovno... Program sem prenesel iz uradne strani.

Lep pozdrav, Jure
  • zavaroval slike: Mavrik ()

slitkx ::

Ne bi nam škodilo, če bi kliknil na "Kliknite tukaj", preveril log datoteko ter sem na forum skopiral njeno vsebino.
Log datoteke ponavadi zadostujejo za odpravo različnih problemov. Seveda, če jih folk prebere...oz. sploh ve zanje.

Pyr0Beast ::

Use Pidgin
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

slitkx ::

Pyr0Beast, vprašal je za Windows Live Messenger. Torej mu pomagaj glede tega ali pa bodi tiho.
Tole ni topic o alternativah.
Hvala za razumevanje, tole velja tudi za vse ostale, ki dobite psihopatske napade ob omembi Microsoftovih izdelkov.

Pyr0Beast ::

Če ne dela lahko vedno poizkusiš kaj drugega :D

Naj prvo sploh preveri ali je mapa v katero namešča dejansko res prazna in ali je odstranil prejšnje različice.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Golden eye ::

eno offtopic vprašanje:
juresl: kako si shranil sliko na slo-tech? K vidm da je pot slike :

sem mislu, da sem že kakšno novo funkcionalnost slo-techa zgrešu, ali pač?!

bluefish ::

@Gloden_eye: poglej si dno njegovega posta in boš videl popravil slike: Mavrik (15. mar 2009 ob 22:35:23), kar pomeni, da so bile naknadno prenesene na ST.

Golden eye ::

@Gloden_eye: poglej si dno njegovega posta in boš videl popravil slike: Mavrik (15. mar 2009 ob 22:35:23), kar pomeni, da so bile naknadno prenesene na ST.


uuuu pa res, sploh nisem vidu... zdej pa vse jasn... zdej pa kr lepo naprej z temo! Admin lahko tud pobriše moje poste

T_F_7 ::

odinštaliraj MSN in probaj inštalirat starejšo verzijo, pa novejši framework si daj, pa windows installer rabiš tudi, če se ne motim.
A ti je prej starejša verzija delovala normalno, oziroma ga nisi meu naloženega?

juresl ::

Tehnične informacije o napaki
 Napaka

Napaka



Imam Microsoft .NET Framework 3.0, prejšnje različice sem vse odstranil vključno z vsemi dodatki za MSN in nato namestil novejšo verzijo... ampak vedno ista napaka. :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: juresl ()

slitkx ::

Če želite videti tehnične napake o sporočilu o informaciji... Klikni na "Klikni tukaj" in skopiraj sem.

juresl ::

 slika1

slika1


 slika2

slika2


 slika3

slika3



Je kakšna možnost, da skopiram poročilo o napaki, ker besedila ne gre označit. Drugače pa to sem dobil že enkrat prej.

slitkx ::

Za začetek odpri .txt datoteko, ki jo imaš navedeno v zadnjem screenshotu. Potlej se bo dalo videti, kaj povzroča napako.

juresl ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: juresl ()

amigo_no1 ::

Daj raje text iz zadnje slike
.

juresl ::

Saj bi, ampak se neda teksta skopirat:S


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710219920 (48239) nergac
»

Caviar Black umira (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
757722 (5858) filip007
»

DC Power Meter

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
263216 (2307) Pyr0Beast
»

Navijanje Intela i7-860

Oddelek: Navijanje
413662 (3015) TeraTM
»

IIS problemi

Oddelek: Omrežja in internet
141582 (1300) extr3m3

Več podobnih tem