» »

Copy & Paste

Copy & Paste

Rokomah ::

Kako se naredi, da kopiram več podatkov, npr. v Excellu, iz več različnih celic. Želim pa kopirati na način copy1, copy2, copy3....ker jih želik kasneje na podoben našin posneti nekam drugam (na internetni obrazec), enako v različne celice, na način: paste1, paste2, paste3...

Do sedaj sem znal samo tako, da sem vsak podatek posebej najprej v Excellu kopiral, šel na internetno stran in tam nato ta podatek pastal, kar je zelo zamudno.

Ciklamen ::

Hmm, v kolikor sem jaz prepričan, je to tako, da lahko samo 1x Copy/Paste narediš neankrat.
- End of the Post ->

toxius ::

Kako se naredi, da kopiram več podatkov, npr. v Excellu, iz več različnih celic. Želim pa kopirati na način copy1, copy2, copy3....ker jih želik kasneje na podoben našin posneti nekam drugam (na internetni obrazec), enako v različne celice, na način: paste1, paste2, paste3...

Do sedaj sem znal samo tako, da sem vsak podatek posebej najprej v Excellu kopiral, šel na internetno stran in tam nato ta podatek pastal, kar je zelo zamudno.


microsoft office ima odložišče za 24 različnih copy/paste akcij...

Rokomah ::


microsoft office ima odložišče za 24 različnih copy/paste akcij...


kako pa potem izbiram vsako akcijo posebej? Kako določim, da želim pastati npr. 3 ali pa 8 akcijo?

bluefish ::

načeloma se ti ob večih kopiranjih pojavi stranski bar, kjer vidiš, kaj vse si kopiral. Nato poljubno izbiraš med njimi. Ne vem pa, če je to že bilo pred 2007 verzijo.

StratOS ::

Lahko pa po selekcijah oz. po vrsticah/stolpcih uporabljaš Ctrl za množično kopiranje, ampak le selekcije kot enote istih razmer.
Problem bo pri vstavljanju, kajti pastalo ti bo kot skupen sestavljeni del in ne okviren del celote.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

turn off excel date autoformatting

Oddelek: Pomoč in nasveti
191766 (1469) Blade`
»

[Excel] problem z makrojem, visual basic (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
585425 (4888) steev
»

Vnos podatkov v Excell in uporaba le teh v Wordu

Oddelek: Programska oprema
51427 (1347) Go-ahead
»

Excel spredsheet problem

Oddelek: Programska oprema
10790 (712) nurmaln
»

Grafi iz excella za diplomo !

Oddelek: Pomoč in nasveti
112027 (1841) bili_39

Več podobnih tem