» »

Program ki ti poišče in namesti vse driverje po formatu

Program ki ti poišče in namesti vse driverje po formatu

;-) ::

Obstaja kak program da bi kar sam poiskal in namestil vse potrebne driverje ali se je vedno treba na roke jajcat?

Free mogoče kak?

jype ::

Ja, Linux.

;-) ::

za xp se gre

shinko ::

Obstaja. Mislim da se mu reče DriverMax, ima pa še tudi zelo uporabno funkcijo in sicer izvoz gonilnikov. Predne greš formatira komp jih izvoziš, shraniš na ključ in ko ponovno namestiš win program prenes gonilnike nazaj...nimaš nič zajebancije z iskanjem gonilnikov in nameščanjem.



LP

#000000 ::

Mah te programi so men se zdi vse skup en crap, vedno se najde kak driver ki ga ne al ne zna opredelit al pa ga ne najde če pa ga pa tko ni taprav.

metek ::

ja pa driver detective pa tko dalje sam mislm da boš keš vrgu stran

lali12 ::

Driver genius professional edition ali Driver magician.
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

reeves ::

Men je Win 7 vse driverje sam najdu in inštaliru. Nisem pa preverjal, če so najnovejši.

;-) ::

Probal sem jih malo morje potem pa vsak da neke linke do strani itd. tako da sem potem kar na "roko" inštaliral. Vidim da nobeden ni nevem kaj.

Sem mislil da je kak natančen in zanesljiv tako da če drugemu rihtam komp da bi na hiter način naložil driverje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

SmeskoSnezak ::

Najhitrejši način? Daš search *.inf , tisto sistemsko mapo, kjer so vsi, lepo kopiraš na ključek. Format in kasneje greš ročno namestit driverje. Dobrih 5 minut dela, ampak dela. Res pa je, da še sam nisn sprobal te finte. Sem jo zvedel ravno pred kratkim in me zanima če deluje.
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Sicer pa je najhitreje tako, če usposobiš ethernet driver pa greš na windowsupdate in ostale tam dol cukneš.
@ Pusti soncu v srce... @


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lenovo IdeaPad G700, BIOS dostop

Oddelek: Pomoč in nasveti
378304 (7510) Invictus
»

Kako dati tiskalnik v skupno rabo preko routerja.Router Asus rt n16 + tiskalnik Canon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11018611 (17183) novuporabnik
»

Problem z driverji (win7)

Oddelek: Programska oprema
382580 (1864) aiko
»

Išče se informacija o nepodprti strojni opremi za Linux (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
1387433 (7433) Matevžk
»

PINGO 2.0 & FX5600 MEGA problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
795291 (4517) marsovec gugu

Več podobnih tem