» »

rešiti podatke?

rešiti podatke?

BBrr ::

Pozdravljeni!

Imam problem in sicer, rad bi rešil podatke ki jim imam na disku, vendar nemorem priti v windows zaradi napake? se da s cd-jem od windowsov kaj rešiti ali kaj podobnega? imam visto!

Hvala za odgovore! L.P

svecka ::

Active@Boot Disk

Deluje preverjeno, obnova podatkov popolnoma uspela na 3 izdihljajočih diskih.


http://www.ntfs.com/boot-disk.htm

tattoo ::

Lahko pa disk priklopiš kot sekundarni na drugem računalniku.

333333 ::

Mislim da bi z Hirens boot cd 9.7 rešil zadevo. Downlodaš zapečeš na cd bootaš z cdja, zbereš XP in XP se ti zažene iz CDja. Potem je še samo potrebno prekopirati podatke na drugo particijo ali USB disk, kjuč... in lahko ponovno namestiš OS.
Aja pa upam da nimaš userja zaklenjenega z passwordom ker pol bodo malo problemi z dostopom do podatkov.

2. Varijanta pa je da z WIN VISTA namestitvenim DVDjem nardiš repair sistema.
Spiritual

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 333333 ()

Icematxyz ::

Mislim da vsaka LiveCD verzija linuxa to omogoča.

333333 ::

To mogoče že... samo je pa tudi res da se bo navaden user ki cel life uporablja win bolj znašel v WIN kot pa v kakšnem linuxu.
Spiritual

Icematxyz ::

V bistvu se ne strinjam. Sedaj ko je prišlo do "napake" je lažje uporabiti tudi neukemu uporabniku naprimer puppy linux distribucijo. In vrjamem, da bo prej rešil podatke kot s tem kaj ima doma. Se pravi inštalacijski CD od windowsow.

krofko ::

Jaz sem imel enak problem. Računalnik ni več prišel v Windowse. Nato sem v računalnik vgradil drugi disk, disk s pokvarjenim sistemom pa sem vgradil v zunanje ohišje. Zunanji disk sem nato priključil preko USB in zadeva je delovala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hard disk error 303 quick

Oddelek: Pomoč in nasveti
322803 (2113) Riff
»

Trdi disk je prdnu?

Oddelek: Strojna oprema
173973 (2557) brainhood
»

Problem z zunanjim diskom - POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6111202 (10172) Jerry000
»

virus in reševanje podatkov

Oddelek: Programska oprema
232664 (2417) Blisk
»

windows boot

Oddelek: Pomoč in nasveti
13988 (777) charna

Več podobnih tem