» »

USB težava

USB težava

markusgrof ::

Pozdrav. imam problem z usb ključkom TEKQ 8 Gb. Ko ga vstavim v usb režo mi ga prepozna, ko pa ga hočem odpreti mi napiše "please insert disk into drive"x"
Nekoč sem že imel isti problem in sem ga s pomočjo nekega programa rešil. ime programa pa sem pozabil.

Please help. thx.

misek ::

Format ključka?

markusgrof ::

Sem preizkusil, mi napiše isto.
Pod lastnosti mi napiše da je kapaciteta 0 b.

d3n!5 ::

Sem preizkusil, mi napiše isto.
Pod lastnosti mi napiše da je kapaciteta 0 b.


Ne razumem kaj si poskusil... :D

slowie ::

Je mogoče, da imaš kak izvenstandardni ključek, za katerega rabiš gonilnike?
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

toxius ::

Pozdrav. imam problem z usb ključkom TEKQ 8 Gb. Ko ga vstavim v usb režo mi ga prepozna, ko pa ga hočem odpreti mi napiše "please insert disk into drive"x"
Nekoč sem že imel isti problem in sem ga s pomočjo nekega programa rešil. ime programa pa sem pozabil.

Please help. thx.

včasih se zgodi da ali so potrebni driverji ali pa je na tistem USBju prenizka napetost (upam da me štromarji ne bodo napadli ker ne vem če sem prav napisal), če daješ to v nek HUB... probaj to dati v USBje, ki so integrirani na plati

markusgrof ::

d3n!5: Poskušal sem ga formatirati(tudi z HP format tool), pa mi napiše "please insert disk into drive H."

slowie: Na njihovi(TEKQ)spletni strani piše da driverji za ta kluček niso potrebni, pa tudi ob nakupu jih ni bilo zraven.

toxius: imam še dva ključka, ki mi na tem portu delujeta normalno, ta ključek s katerim imam probleme pa je bil preizkušen še na enem računalniku in ni delal.

Res pa je, da je bil ta ključek priključen na avtoradiu in tam nimaš možnosti (varno odstranjevanje str. opreme), če je to tam sploh potrebno.

svecka ::

Ista situacija je bila z mojim ključkom, nisem uporabil varne odstranitve in kar naenkrat je naredil žmrk. Sedaj leži zaprašen na polici z pomembnimi dokmuneti na njem. Sem ga celo odprl in malce preveli če so slabi kontakti in je bil signal v redu. O ostalih stvareh se mi ne sanja kaj bi bilo narobe.

markusgrof ::

Ja, verjetno bo tudi moj končal tam nekje, ampak pred kakim letom in pol sem imel isti problem in sem to omenil na forumu staregate in mi je nekdo poslal link z nekim programom, s katerim sem stvar čisto enostavno rešil(res pa je da sem s tem programom izbrisal vse datoteke na ključku)

Če bi staregate še obstajal, bi...:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

navijanje procesorja. problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
151669 (1509) CeSTbon
»

vista problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
153149 (2808) markk1
»

Težave z USB ključem

Oddelek: Strojna oprema
71681 (1551) DominusSLO
»

floppy ne dela

Oddelek: Strojna oprema
171242 (973) Highlag
»

pečene .bin/.cue

Oddelek: Pomoč in nasveti
201288 (1045) Gh0st

Več podobnih tem