» »

Typhoon RF,optical+K7S5A+XP.Ali ima kdo??

Typhoon RF,optical+K7S5A+XP.Ali ima kdo??

LordWorm ::

Najprej mi je mis cisto lepo delovala, potem ko sem pa 90% kiste zamenjal pa me spravlja ob pamet.Zanima kako vam v Xpjih zazna to mis.Ali ste instalirali kake dodatne driverje ali so od winsow?Meni pise HID-compliant mouse pod mouse.Najhuje je pa to da dela tako kot ce bi bila preko ps2 porta in je opazna razlika.
Glede na to da ima K7S5 neke znane probleme z USBjem sem snel patch pa se vedno isto.
Pomoc?:\

rc-car ::

Katere driverje pa si uporabil za miš? Tiste originalne, ki so na disketi?

Jaz sem si za v XP snel z interneta najnovejše driverje za winXP in dela bp.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Dusko ::

JA jaz mam to miško optično in brežično in win xp-je. In v device managerju mi tud pod miško napiše hid ...... pač isto kot tebi. Imam pa inštalirane driverje ,ki so bli zraven naisketi ali pa si jih potegneš dol s typhoonove strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dusko ()

LordWorm ::

Fora je ker meni ne pusti novejsih instalirat, ker pravi da so ti ki so(od winsow) cisto vredu.
Patko butast so k sem downloadal 3.0 ko jih hocem istalirat pa pise 1.0:\

Dusko ::

ja saj to je normalno piše na strani verzija 3.0 ko nameščaš pa je pol gonilnik z verzijo 1.0 Pač to je normalno.

Dami ::

Je možno da je USB kriv. En frend ma to plato in on ISDN modem iz isdn paketa (ne vem kir, sam ima samo usb prikluček. vem samo da ni siemens) in mu ga najde pa vse sam dela mu pa ne. Pa je probal na drugi plati pa dela v redu. Je probal že vse. Zej bo plato zamenjal. Čeprav mam jst tud elitko in MS natural keyboard ter Logitech Dualmouseman optical gor na usb pa dela brezproblema.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138492 (54435) BorutO
»

Miška Razer Diamondback (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
533404 (2546) frudi
»

Ali obstaja boljsa mis kot...

Oddelek: Strojna oprema
272083 (1581) BaRtMaN
»

Katiro miš imate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524529 (3970) g0Run7
»

Zakaj mi ne dela FERRARI 360 MODENA volan?

Oddelek: Strojna oprema
431769 (1514) blue96

Več podobnih tem