» »

Težave z sistemsko knjižico user32, nujno rabim pomoč

Težave z sistemsko knjižico user32, nujno rabim pomoč

čokolada ::

Ko želim zagnati nekatere programe se mi jave tole sporočilo;

Sistemska DLL knjižica user32.dll je bila v pomnilniku premeščena. Program ne bo deloval pravilno. Do premestitve je prišlo, ker je DLL knjižica D:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll zasedla obseg naslovov, ki je rezerviran za sistemske DLL knjižice programa Windows. Če želite novo DLL knjižico, se obrnite na prodajalca DLL knjižic.

Naložila sem si programe kot so CCleaner in RegistryBooster, vendar mi še vedno javlja isto. Naložila sem tudi RegCure vendar mi ga prav zaradi te napake noče zagnati.

Prosim če mi kdo pove, kje se ta knjižica kupi, oziroma kako je sploh možno, da sem zasedla obseg naslovov, računalnik imam namreč šele dobrih 14 dni!!!

Za čimprejšnji odgovor kogarkoli, ki bi mi znal svetovati se najlepše zahvaljujem.

darkolord ::

Imaš nameščenega katerega od Bricopackov (Crystal Clear, Vista Inspirat, Longhorn Inspirat, Crystal XP), VTP ali Flyakite OSX?

čokolada ::

nameščenga imam CrystalXP

darkolord ::

CrystalXP ne deluje dobro z Windows XP SP2 ali SP3 (kar tudi piše na njihovi strani). Namesto tega lahko poskusiš Crystal Clear

čokolada ::

pomeni to, da moram to uninstalirat

darkolord ::

Ja

čokolada ::

ej hvala:)
zdej dela tako kot je treba, nisem vedela da je tako enostavno naslednjič pa bom prebrala, preden s5 kaj butastega inštaleram!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšla novi Wine 1.4 in CrossOver XI

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
125300 (4085) arjan_t
»

shel32dll

Oddelek: Pomoč in nasveti
61295 (1039) bluefish
»

Vista SP2 aprila

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
355518 (3978) bluefish
»

Manjkajoča oz. premeščena knjižnica

Oddelek: Pomoč in nasveti
92225 (2167) Rok Nemec
»

kaj je narobe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
302068 (1859) Dead_Eye

Več podobnih tem