» »

Modeliranje z 3ds max

Modeliranje z 3ds max

xardas212 ::

Naložil sem si 3ds max pa me zdaj zanima kako naj začnem mi lahko date kakšen nasvet ali pa link do kakšnih vodičev za začetnika, nimam še čisto nič izkušenj z modeliranjem


lp denis

Kurzweil ::

Lep pozdrav Xardas (ascii tu), če te slednje stvari zanimajo imaš tutoriale kar v 3ds max, če bi rad šel od začetka imaš na netu PDF knjige, na netu imaš super turotiale na Lynda.com, če pa ti ni dovolj pa piši na ZS...

bluefish ::

Poleg omenjenih vodičev, ki so prisotni že v samem programu, si lahko ogledaš še vodič, ki te popelje skozi osnove: http://www.3dbuzz.com/vbforum/sv_videon...

geodet MD ::

Pozdravljeni

imam eno začetniško vprašanje. V 3dsmax imam model glave. Zanima me kako bi lahko povečal ustnice za 10%. Ne vem ali se to dela volumensko ali površinsko.

lp in hvala za pomoč

geodet MD ::

še nekaj

to naj bi zledalo tako, kot če bi te piknila čebela, ta pa ti zateče.

lp

yakuza87 ::

vodičev je ogromno. tutorialized.com naprimer, je super.
obstaja pa tudi varianta da v google vpišeš 3ds max tutorials pa najde vsesorte. ali pa how to ..... in 3ds max.

Moj portfolio Slim3D.net

geodet MD ::

Zdravo

tutorialov sem že kar nekaj pregledal, vendar nisem našel to kar iščem. Ali so povezani z animacijo ali pa spremenijo velikost celega objekta nap. kocke, krogle.
v mojem primeru bi spremenil velikost spodnje ustnice. Nobene animacije ali česa podobneg.

Moja primer:
Imam model obraza (3083 vertexov, 5000 faces)
spodnji ustnici bi spremenil velikost (malo bi jo povečal - kot bi vanjo vstavil cevko)
obraz je kot en objekt.

kakšen nasvet oziroma ali je 3dsmax primeren za to.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3ds max ne deluje

Oddelek: Programska oprema
8623 (525) Qushaak
»

Cinema 4D R12

Oddelek: Programska oprema
222298 (1466) Machete
»

Pomoč pri sestavi PC-ja za oblikovanje

Oddelek: Kaj kupiti
464697 (3891) Zion10
»

Program za animiranje

Oddelek: Programska oprema
6766 (685) Batko666
»

3Ds MAX problem

Oddelek: Zvok in slika
51280 (1158) TEDY

Več podobnih tem