» »

televizija v živo prek interneta

televizija v živo prek interneta

meister ::

Zanima me kako bi lahko gledal tv prek interneta oz kaj moram narediti da ga bom lahko gledal ker mi wmp v 64bit visti ko hočem odpreti ta url (mms://wmedia.siol.net/kanala ali kater koli drug) napiše: Windows Media Player ne more dostopati do datoteke. Morda je ta aktivna, nimate dostopa do računalnika, v katerem je shranjena, ali pa nastavitve proxy strežnika niso pravilne. Bs player pa napise samo error. Se moram kje registrirati ali prijaviti da lahko uporabljam zgornji link? Prebrskal sem ze kar nekaj strani in tem ampak odgovora nisem dobil. Lp
  • zaklenil: KoMar- ()

Rotaidal ::

VLC player mogoče?

meister ::

Tudi vlc player ne deluje.

KoMar- ::

A pa ti veš, da teli linki že več let ne delajo več?

mrTwelveTrees ::

probaj ce ti dela Play tv: (odpri z media player) http://wwitv.com/a1/b2488.asx

meister ::

Čudno play tv mi deluje samo pr tem linku ki si mi ga dav ti datoteko shranim na disk in jo sele na to odprem pri linku od poptvja ali kanal a pa direktno gre v media player ampak tam mi javi napako (isto pri bs player in vlc)

preem ::

čeprav si vidva to napačno predstavljata:

link, ki ga je dal mrTwelveTrees je navaden asx stream preko neta. nič fancy, itak da ti dela.

tist kar si pa ti nalimal, sicer ne vem na pamet, ampak zgleda kot link za siolov iptv. ali pač? to je pa čist druga zadeva in ti prek neta ne bo delal. sploh, če so disableal, kokr marko pravi - na t2ju še zmer dela - sicer so malo drugačni naslovi.

meister ::

Se pravi da kanala in pop tv ne delata prek tega linka? A pa morebiti obstaja se kakšen način da bi lahko ta dva kanala gledal na racunalniku prek interneta? Lp

KoMar- ::

Ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bs player za DVDje

Oddelek: Pomoč in nasveti
8635 (550) zavajon
»

kodeki

Oddelek: Zvok in slika
183193 (2212) matmel
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412313 (10168) Jst
»

zakaj bs player ne predvaja .avi

Oddelek: Programska oprema
242833 (2593) tinqa
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538238 (7319) HitriPepe

Več podobnih tem