» »

zastopnik za Canon ....

zastopnik za Canon ....

swalow ::

išče se zastopnik za Canonove skenerje .... kandidati se javite tle, al pa če kdo pozna kandidate, naj jih kar sam prijavi.

kuglvinkl ::

(bug)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

swalow ::

no, končno sem našel! če bo še kdo kdaj rabil je to podjetje Avtotehna Biro d.o.o., pejđ majo tudi na netu, tk da poiščite v najpriljubljšnem iskalniku!

roscha ::

Ja pa še kup drugih tudi... Ker so dealerji so cene pri vseh enake. V glavnem imajo pa tudi svoje strani na intrnetu. Evo jih ene par- povsem "iz glave"
Birobit., Copia, Copis, Birotehnika Babič, Bilban, Birox, Mediic..... Zagotovo sem jih še kar nekaj tudi pozabil...


by!

kuglvinkl ::

Jaz sem denimo skenere D125u2 kupil kar za 5k SIT manj pri Rolan.si kot pa pri generalnem uvozniku in zastopniku. Torej, ni nujno, da imajo najnižje cene.
Your focus determines your reallity

twosocks ::

Kupovati direkt pri zastopnikih je potratno. Največkrat se splača it do manjih podjetij. Izkušnja: G2 Poweshot sem dobil pri manjšem podjetju za 235.000 namesto za 255.000 pri uvoznikih. Sicer imajo zdaj akcijo, pa sem pri njemu dobil še dodatne ugodnosti. Skratka pri manjših podjetjih se da več zment. Za tehniko probajte Eurovis***** BTC, tm se da barantat in kej zment.
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cene iger za konzole v 90ih ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6013933 (11366) bambam20
»

Samsung predstavlja 2-terabajtni trdi disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
6116762 (15011) driver_x
»

Uvoz avtomobila - Mint avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6220234 (11211) connel
»

uvoz asusovih plat

Oddelek: Kaj kupiti
231587 (1230) Malecky
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544995 (43608) Tjulenj

Več podobnih tem