» »

Šifriranje podatkov

Šifriranje podatkov

hiphopboy ::

Lep pozdrav.Sem uporabnik Simobilovega instant interneta(Vodafone Mobile Connect USB Modem E220).Sumim,da mi pri Simobilu omejujejo download Torrent datotek(Nikjer v pogodbi in aneksih ne piše,da lahko pride do tega).Za dol poteg torrent datotek uporabljam program Utorrent 1.8.2.Zanima me,če se dobi program za šifriranje prometa torrent datotek,da recimo pri Simobilu ne bi vedeli,da vlečem torrente oz.če se da njih same kako pretentati glede tega.V utorrentu imam sicer vkljopleno šifriranje podatkov.Če ima kdo kakršnokoli idejo v zvezi z mojo težavo mi naj prosim pomaga,saj je prav neprijetno,da obljubljajo hitrosti do 3.6Mbit/s ,meni pa dol DL z hitrostjo 35 KB/s;( ,na začetku pa mi je DL z 150-300KB/s(Imam pa že od vsega začetka super signal HSDPA)!?Za vse morebitne odgovore se že v naprej zahvaljujem;)
LP

jan01 ::

Poskuis s alfa verzijo utorrenta 1.9 Itak pa lahko vse stvari vedno zloadaš iz http oz ftp serverjev... // linux seveda

hiphopboy ::

Pomojem nisi razumel vprašanja:D Če dam testirati DL in UL na Speedtest.com je ta hitrost 2273kb/s-200kb/s,ko pa vlečem preko Utorrenta pa sem že zgoraj napisal kakšne so te hitrosti.Torej mi pri Simobilu blokirajo DL torrent datotek!Vprašanje je kako rešiti problem glede tega(kako prikriti katera datoteka se DL),saj je prej zadeva potekala tako kot mora!Uporabljam pa OS Windows Vista.

Wolfman ::

Mogoče je tudi da so nastavitve za utorrent napačne.

hiphopboy ::

Mislim,da imam nastavitve pravilne,kajti pred cca petimi meseci mi je še lepo DL,sedaj pa je porazno>:D in kot pravim signal pa vse je ok!

Zanima me tudi,če lahko internetni ponudnik v Sloveniji blokira prenos torrent datotek z spleta?

Zgodovina sprememb…

Steinkauz ::

Ja pa na dobro seedanih datotekah to gledaš?

TEDY ::

m-lab A je kdo že to sprobaval?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896470519 (20655) Rias Gremory
»

Izgubile se .torrent datoteke

Oddelek: Pomoč in nasveti
91029 (731) Storm
»

Kje vse delovanje utorrenta pusti sledi?

Oddelek: Omrežja in internet
71734 (1471) Joze_K
»

TPB si išče nov dom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
216053 (4796) Hayabusa
»

Zmanjkuje prosora na disku

Oddelek: Pomoč in nasveti
152502 (2267) sk20

Več podobnih tem