» »

[GPS/GSM] Realnočasovno sledenje

[GPS/GSM] Realnočasovno sledenje

kriko1 ::

Ve kdo kje bi se dalo dobit v slo kake male gps/gsm male sledilne naprave?

Npr:
http://www.sanav.com/gps_tracking/MT-10...

Zanima me predvsem iz programerskega stališča, torej nekako mora podpirat možnost
pošiljanja lokacije v realnem času prek sms in/ali http post/get, zaželjeno da je zadeva tudi konfigurabilna
(interval, url...), vendar več kot javljanja lokacije ne potrebujem (geofence in ostale šminkarije odpadejo).

bluefish ::

zadnjič je bila ena taka reč v reklami od comtrona ali comshopa v kaslcu. Ne vem sicer, če izpolnjuje vse tvoje zahteve.

koyotee ::

Si kaj štromarja, in zraven še malo programerja? Pic+nek mobitel, pa maš zadevo rešeno:)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

#000000 ::

Mene bi tud tole zanimal, bi montiral v avto da ga v slučaju kraje lahko kr sam najdem. Kako tole deluje ?

koyotee ::

Preprosto bi nastavil interval na mikrokontrolerju, da ti pošlje sms s trenutno lokacijo vozila, zahtevo za začetek sledenja pa bi pravtako poslal prek smsa. V sš sem imel namen za maturo realizirati krmiljenje vodne črpalke prek gsm, vendar sem na koncu vzel fiziko, preprosto ni bilo časa.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

kriko1 ::

@koyotee: ni zame, tako da ne bi vlagal časa za to. Pravzaprav kot opažam je težko dobit tako zadevo, saj je po verjetnosti trg majhen (uporabniki pričakujejo že celotno rešitev).

koyotee ::

Sej ko bi zadevo enkrat speljal, bi lahko začel tržit. Mene moti samo to, ker sim kartica ni limitless aktivna, če je ne napolniš vsake 3 mesece(sem že pozabil kako je pri mobiuporabnikih).
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najugodnejša SIM kartica za GPS sledilec

Oddelek: Loža
388816 (2566) gorazdkop
»

Izguba GSM in odjava iz Gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
165196 (4366) GupeM
»

Android tracker, lokacija, lost phone

Oddelek: Mobilne tehnologije
71181 (1083) z00s
»

ICINGA / NAGIOS

Oddelek: Programska oprema
81469 (1343) Blisk
»

Kompleksna povezava

Oddelek: Omrežja in internet
151616 (1155) fosil

Več podobnih tem