» »

Microsoft bo odprl lastno verigo trgovin

1
2
»

Smeagol ::

Jaz uporabljam pretezno windowse in sem kar pogosto v "terminalu". Pac za dolocene stvari mi pase cmd.

Mi pa zelo ustrezajo gui, wizardi in podobno pri mnogih stvareh. Pa naj bo to instalacija mreznega tiskalnika ali postavitev clustra. Glede na to, da tega ne delam vsak mesec, mi ni prav dosti do tega, da nekaj dni prej prebiram kateri file moram editirat, kaj natipkat, kaj restartat,.. da bo to delalo. In nato cez kako leto znova. Preprosto nimam ne casa ne volje.

Sicer pa je tukaj govor o trgovini. Kot sem napisal, je meni vseeno, ce jo odprejo ali ne, ja pa pripomba, ki jo je nekdo dal zgoraj, da je moral iti po misko v avstrijo na mestu. Se softwarea se ne da dobiti vsega pri nas. Sem tudi moral narocat preko neta. Ce bo bogatejsa ponudba, hitrejsa in po moznosti se cenovna ugodna, potem naj pridejo se k nam.

gzibret ::

coffeetime12 in sokol11, dajta se prosim vzdržat osebnih žaljivk.
Vse je za neki dobr!

Tr0n ::

Se vedno mi niste povedli, ce bodo meli kake akcije na OS. Bi celo kupo zadevo, ce bi bila cenejsa. :)

sokol11 ::

coffeetime12:
Ja, Gatesu je že uspelo naredit par odličnih OS-ov (torej tvoja izjava ne drži vode) s katerimi je že uspel tako da bi lahko imel trgovince čist tko za hobi, ker se je delanja OS-ov naveličal, ker v vseh teh letih praktično ni imel resne konkurence na tem področju (noben Linux ali Mac OS mu ni do jajc segel po popularnosti). Ampak če še ne veš je Gates šel v penzijo in Microsoft ni več enako Gates. Tako da ne bo Billy odpiral teh trgovin ampak nekdo drug (Billy ni več executive direktor).
>-<
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple in Amazon v tožbi za ime app store (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
8720802 (18323) hamax
»

Microsoft odpira Windowskavarno v Parizu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
576674 (5289) we_are_borg
»

Microsoft bo odprl lastno verigo trgovin (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
536838 (4972) sokol11
»

Spet je vroče na sodišču Evropskih skupnosti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
1219830 (7268) Poldi112
»

Odpira se največja spletna glasbena trgovina pri nas...

Oddelek: Loža
463520 (1998) Gandalfar

Več podobnih tem