» »

V opravilni vrstici ni ikonic za odprte programe

V opravilni vrstici ni ikonic za odprte programe

fulgur ::

Ob zagonu računalnika se ikonice od zagnanih programov ne pojavljajo v tray-u..... Recimo za varno odstranjevanje strojne opreme, potem za program Quickpopup in še nekatere.... Zanimivo je, da včasih (ampak precej redko) se te ikonice ob zagonu sistema kar naenkrat pojavijo..... Ampak to je res redko.... Ponavadi se ne.... Kako bi to poštimal???? Ker v nastavitvah (msconfig - startup) je vse naštimano, da se to zažene.... (kar najbrž tudi se, samo se ne vidi v opravilni vrstici).... Pri fotru in tamali se vedno vse to vidi.... Zakaj se pri meni ne?? To je res nadležno in me živcira!!!

Hvala za pomoč!!! Dijooo:D

fulgur ::

Mi res nihče ne zna pomagati? ;((

jan01 ::

Desni klik->lastnosti in odkljukaj hide inactive icons

fulgur ::

ja to itak mam :D... nekje drugje je problem

jan01 ::

En bug v explorerju(v task managerju ubij explorer procese in potem ga ravno tam zaženi

fulgur ::

hahahahaaaaaaaaa... a tko simpl je to... hihi hvalaaaaaaaaaaaaaaa

sem samo ubil explorerja in new task dal in sedaj se vsi vidijo... a bo to tudi pri ponovnih zagonih sistema?

p.s.: še enkrat sem zagnal računalnik.... spet je isto :'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fulgur ()

fulgur ::

Je možno da se je register malo pofedlav zaradi uporabe SDFix-a? pred nekaj meseci sem ga uporabil.... sedaj sem pa zasledil, da baje pusti neke posledice na registru? Mi zna kdo pomagati?

Hvala za pomoč:'(

fosil ::

Si probal z system restore?
Tako je!

fulgur ::

za ta SDFix sem se spomnil danes.... imam pa ta problem že kar nekaj mesecev, samo včeraj mi je dokončno do*****lo in sem odprl to temo.... tako da je za system restore žalost že prepozno...

fulgur ::

a bi mi kdo znal svetovati kaj narediti, da bi spet te ikonce priletele nazaj v opravilno vrstico? safely remove hardware, zvočne nastavitve in podobno? se da kje to aktivirati, nastaviti? nikjer ne najdem rešitve... :( ;((:'(


Hvala!!!

bluefish ::

desni klik na vrstico > Properties > nekje je opcija, kjer nastavljaš prikaz teh ikonic v Notification arei.

fulgur ::

problem je ker je safely remove hardware pod past items, in tudi če tam obkljukam always show, se vseeno ne prikaže, ker ta zadeva sploh ne laufa v ozadju, tako da se tudi v opravilni vrstici ne pokaže...

aja še to... za programe sem taisti problem rešil z deinštalacijo in s ponovno namestitvijo programa, ikonca se je ponovno pojavila, za safely remove hardware pa ta pot pač ne pride v poštev...

hvalaaaaaaaaaaaaaaaa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fulgur ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Varno odstranjevanje USB-ključa

Oddelek: Strojna oprema
192500 (2184) djordjevic
»

SATA disk ???

Oddelek: Strojna oprema
101569 (1343) neres
»

Safely remove USB ključ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121492 (1297) HerrBaron
»

Kako odstranit ikono safely remove hardware iz taskbarja?

Oddelek: Programska oprema
51002 (904) TESKAn
»

SMC router

Oddelek: Pomoč in nasveti
101413 (1214) perci

Več podobnih tem