» »

Neodvisnost zveznih držav v ZDA?

Neodvisnost zveznih držav v ZDA?

1
2
»

rndm2008 ::

"Sistemski novinar", Glenn Beck je spregovoril o FEMA taboriščih. "I can't debunk them!", pravi.

Do sedaj je ta tema spadala pod domeno teorije zarot, oziroma glede na obnašanje mainstream medijev ta taborišča sploh niso obstajala. A je zdaj po mnenju slotechovcev, ko se je novica končno pojavila na Foxu, stvar kaj bolj resnična? Je? Ali pa bo moralo biti na POP TV, da bo kaj bolj "res"? Mimogrede, danes je ob 23h na TV SLO 1 prvi del dokumentarca The World According to Monsanto. A boste zadevo zdaj vzeli kaj bolj resno, ko to ne bo več samo "Youtube filmček", kot tako podcenjevalno radi pravite vsebinam, ki vam nekako "ne sedejo"? Ali se bodo na TV SLO morali pojaviti Money Masters, 9/11 demolitions, in podobni, da bo zadeva kaj bolj resnična? Boste spančkali do takrat? Nič bolj res ne bo, še za vprašat se, zakaj hudiča nam to kažejo, bo premalo časa...

Kakorkoli, res me zanima, kaj bo o FEMA camps naložil Beck v oddaji, ki jo je napovedal. Vsekakor je čudno, da do sedaj ta taborišča niso obstajala, sedaj bo imel pa oddajo o njih en najbolj konservativnih komentatorjev ameriških televizij. Vsekakor pa, če so nameni teh taborišč tako plemeniti, kakor trdi intelektualna elita slo-techa, zakaj so njihov obstoj skrivali več let? Kje je logika?
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

PaX_MaN ::

Ojej, en novinar jih je omenil!
To je zihr res!
Že laufam v štacuno po zaloge!
BBL

BigWhale ::

A lahk se men kupis tri kile zaseke?

Brane2 ::

Glenn Beck ni ravno tam nek novinarček.
On the journey of life, I chose the psycho path.

THX 1138 ::

THX, pa si nastel kako dejstvo kje? Jaz jih ne vidim. Verjetno zato, ker sem ovca in ker vidim to kar oni hocejo, da vidim, mar ne?


Vem, da ne "vidiš". Sem pa "naštel" ta dejstva. Brezskrbi. Ovca pa nisi. Samo čutiš pomanjkanje informacij.

Nic ni nenavadnega, ce ima drzava pripravljen plan v primeru krize in ce ta plan dejansko vadijo.


Vidim, da ne znate povezovati dejstev. Kot že neštetokrat. Lej nimam časa niti volje, da bi ponavljal nekatere stvari,samo pomisli Bush sr najavi 9.11 1991 v palači Zn da si bodo prizadevali za new world order in da ga bodo tudi dosegli. Točno deset let po tem se zgodi 911. Pojavi se Office of Homeland Security, sledijo Patriotski zakoni(ki resnično zmanjšajo človeške pravice, po teh zakonih se lahko še tako nedolžen prekršek šteje kot teroristično dejanje) , vse do ustanovitve teh "National Emergency" centrov, ki me pa spominjajo veliko bolj na koncentracijska taborišča kot pa na človeku prijazne centre, kjer bi lahko komu kakorkoli pomagali. Z tem da jim omejiš svobodo že ne. Pa izgleda, da niti Abu Graib in Guantanamo nista bila dovolj da bi v bodoče preprečili takšne stvari, da holokavsta niti ne omenjam.

Sedaj pa imamo finančno krizo, po vsem svetu pa politiki govorijo o ustanovitvi svetovnega finančnega organa, ki bo "skrbel" za regulativo na področju ekonomije(izjava Merklove). Da niti omemb o "new world orderju" ne omenjam. Pa to je le delček vsega, kar se dogaja..da bi ti začel lepiti razne zakone, trditve, izjave,fotografije, videoposnetke ki jasno govorijo o tem se mi pa ne zdi smiselno,.... Pa niti časa nima, grem raje naredit lazanjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

SmeskoSnezak ::

In zdaj bo Barack O'bama naredil hudo maščevanje vsem belcem, ter jih poslal v koncentracijska taborišča al kaj? Get real.. to je še hujš kot tema o nezemljanih in 9/11 vkup. :D
@ Pusti soncu v srce... @

THX 1138 ::

THX 1138 ::

T-h-o-r ::

to mi deli, nato pa bo začel 3. medplanetarno vojno z ambasadorjem z Jupitra
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ziga Dolhar ::

THX 1138: V redu. In koliko svoje integritete si pripravljen zastavit, če se to ne uresniči?
https://dolhar.si/

THX 1138 ::

THX 1138: V redu. In koliko svoje integritete si pripravljen zastavit, če se to ne uresniči?


Heh,le zakaj bi zastavljal svojo integriteto..pa tudi kaj bi imel od tega, kaj bi imeli vi?Jaz ne iščem zadoščenja ali kakšne ego knowledge variante. Meni se zdi samo neodgovorno živeti v prepričanju, da to ni res, da se te stvari absolutno ne dogajajo. Ker stvari in ljudje po svetu jasno pravijo drugače.

XsenO ::

Konec koncev, zakaj bi bilo slabo, da bi človeštvo bilo pod eno zastavo?
1 + 1 = 1

T-h-o-r ::

če se hočemo razviti, ni druge šanse pravzaprav :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

XsenO ::

Indeed
1 + 1 = 1

kpkp ::

Kot vsaka stvar, lahko bi bilo najboljše kar se nam je kdaj zgodilo, lahko najslapše, vse je odvisno od sistema in ljudi (tistih "spodaj" in tistih "zgoraj").
Vi zaupate ljudem?

XsenO ::

Po pravici ne preveč, toda za razvoj bo rabilo najti zaupanje.
1 + 1 = 1

kpkp ::

Lahko končamo tudi v feuvdu ali slabše, tako da jaz nebi hitel. Nažalost nismo še dovol duševno oz. moralno zreli, da bi ta poskus reskirali sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kpkp ()

THX 1138 ::

Konec koncev, zakaj bi bilo slabo, da bi človeštvo bilo pod eno zastavo?


Meni se ta ideja zdi izjemna. Totalna reorganizacija globalnega političnega sistema,ki bi temeljil na resnično demokratičnih vrednotah, brez vmešavanja kapitalizma, komunizma,nacizma,fundamentalizma itd..Sicer se zdi ideja mission imposible, predvsem zaradi "višjih interesov" in ljudi(z močjo odločanja), da vanje verujejo samo če hoče človeštvo stopiti v korak z "evolucijo" naprej, mora obvezno preiti to otroško bolezen, kjer vlada denar in ne pamet.Druge ne vidim, razen če želimo, da nad nami skoz visi Damoklejev meč.

Acoslav ::

A je ta Rus, ki je napovedal propad ZDA, napovedal propad Sovjetske zveze?

SmeskoSnezak ::

Konec koncev, zakaj bi bilo slabo, da bi človeštvo bilo pod eno zastavo?


Meni se ta ideja zdi izjemna. Totalna reorganizacija globalnega političnega sistema,ki bi temeljil na resnično demokratičnih vrednotah, brez vmešavanja kapitalizma, komunizma,nacizma,fundamentalizma itd..Sicer se zdi ideja mission imposible, predvsem zaradi "višjih interesov" in ljudi(z močjo odločanja), da vanje verujejo samo če hoče človeštvo stopiti v korak z "evolucijo" naprej, mora obvezno preiti to otroško bolezen, kjer vlada denar in ne pamet.Druge ne vidim, razen če želimo, da nad nami skoz visi Damoklejev meč.

Eh, zdaj pa že bluzite in greste totalno offtopic. O tem smo celo že debatirali in to v eni moji stari temi. Enostavno ne gre! Ker smo LJUDJE RAZLIČNI!

No, a se je kera zvezna država že odcepla?
@ Pusti soncu v srce... @

TESKAn ::

O tem smo celo že debatirali in to v eni moji stari temi. Enostavno ne gre! Ker smo LJUDJE RAZLIČNI!


In kaj, če smo različni? IMO dokler ta "one world government" ne bi začel iztrebljat "podvrst" za urejanje "lebensrauma" za "ubermensch" in dokler bi imel kaj od tega, ne samo davke (torej odprava carin, človekove pravice po vsem svetu, možnost, da prekolneš vlado, kadar želiš in nisi za to zaprt ipd), bi bilo sprejemljivo. Bi vsaj manj zapravili za razne izlete po bljižnjem vzhodu v imenu fantomskega WMD...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

THX 1138 ::

No, a se je kera zvezna država že odcepla?


Seveda še ne, se mora najprej vzpostavit vojaško pravo.Tist rus pravi da še letos...

swamigi ::

zakaj nekateri ne zvedo resnice



Sicer pa en planet eno ljudstvo ena vlada je odlična ideja.
Ampak ne na način ko si ga tile predstavljajo.

Smrekar1 ::

THX 1138 je izjavil:

No, a se je kera zvezna država že odcepla?


Seveda še ne, se mora najprej vzpostavit vojaško pravo.Tist rus pravi da še letos...


No, leto je okoli. Nam CNN, FOX in samo prikrivajo resnico in so ZDA morda že razpadle? Kaj pravi Alex Jones?

Morda bi bilo smotrno pogledati njegov vir. Tale je prvi:
1. That the State of Arizona hereby claims sovereignty under the Tenth Amendment [tule je nehal brati, se mi zdi] to the Constitution of the United States over all powers not otherwise enumerated and granted to the federal government by the Constitution of the United States.

Drugače povedano, tole z odcepitvijo nima nobene zveze. Samo rekli so, da hočejo vse pravice, ki jih nima že zvezna vlada. Ostale tri točke so samo nadgradnja tega.

Alex Jones laže kot pes teče. To je enako, kot da rečem "Jadransko morje je slano" - povsem samoumevno in nedvomno.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Iran - odštevanje 2

Oddelek: Problemi človeštva
425445 (4972) bluefish
»

Kraji,ki jih ne moreš obiskati

Oddelek: Loža
244579 (3234) Okapi
»

Kje je fora takih mailov, ki jih dobivam?

Oddelek: Loža
122685 (2298) Sandi79

Več podobnih tem