» »

Neodvisnost zveznih držav v ZDA?

Neodvisnost zveznih držav v ZDA?

«
1
2

ShowDown ::

Nekaj ameriških zveznih držav je sprejelo zakon, ki jih v primeru razglasitve policijske države naredi suverene in neodvisne od ZDA.
KLIK

…if the President or any other federal entity attempts to institute martial law or its equivalent without an official declaration in one or more of the states without the consent of that state … individual members of the military return to their respective states and report to the Governor until a new President is elected…"

SmeskoSnezak ::

Lahko samo čestitam takšni potezi! Samo zakaj pa ruska stran, link?
@ Pusti soncu v srce... @

ShowDown ::

Zakaj ruska stran ne vem. Mislim da to ni problem, saj so na tej strani linki do uradnih strani teh držav.

Pyr0Beast ::

Čestitke !
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

ShowDown ::

Edino kaj moti je, da se o tem v medijih ne govori. CNN je tiho, Fox prav tako. Hočejo da ostanemo ovčke.;)

KLIK

Že 21 držav

opeter ::

To bo zanimivo, ko se bodo v šoli otroci prihajajočih generacij učili: "nekoč pa je bila ZDA, ampak tega je že dolgo nazaj..." :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ShowDown ::

Ja, precej zanimivo. Škoda le, da povprečnež misli, da se ga to ne tiče.

Utk ::

Če se Američani ne sekirajo zarad tega, se ne rabimo niti mi.

PaX_MaN ::

Ja, precej zanimivo. Škoda le, da povprečnež misli, da se ga to ne tiče.

Zakaj bi se pa ga? Sej so naredili vse po regelcih, celo v skladu z, pazi to!, ustavo, ki je menda alfa in omega tam čez Lužo in brez nje dovoljenja še prdnit ne smejo.

USS Liberty ::

V ZDA v tem trenutku kjub vsej nacionalni, rasni, kulturni in jezikovni raznolikosti, kakršne ni v nobeni državi na svetu, ne obstaja nobeno omembe vredno separatistično gibanje, ki bi resno ogrožalo celovitost ZDA. Še celo na ameriški koloniji Puerto Ricu, kjer so imeli pred nekaj leti možnost, da se izjasnijo o svojem državnem statusu, je za samostojnost na referedumu glasovalo vsega nekaj procentov ljudi...

Mogoče se bo v prihodnosti to spremenilo in bodo tudi V ZDA nastala kakšna resna separatistična gibanja, vendar ZDA nikoli ne bodo razpadle po takšnem modelu na šest delov kot to v enem izmed zgornjih likov napoveduje tisti rus v slogu Denijevih zvezd. Pri tistih smešnih napovedih rusa gre za popolno nepoznavanje ameriške zgodovine, geografije, kulture, politike in mentalitete...

Nobena država ni večna in tudi ZDA ni. Če pa bo v prihodnosti ta država razpadla, pa nikakor ne bo na šest delov kot šloga tisti rus, ampak na dva, to je na angleško in špansko govoreči del...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

USS Liberty ::

Na spodnjem zemljevidu, ki kaže kje je skoncetrirana Latinoameriška populacija v ZDA, lahko vsak vidi, kako bo ZDA slejkoprej razpadla na dva dela...

Razpad ZDA se je pa začel že leta 65, ko so v ZDA pod taktirko demokratskega predsednika Johnsona sprejeli novo imigracijsko zakonodajo, ki je omogočila nekontrolirano priseljevanje iz Mehike. Ukinili so tudi talilni lonec, ki je dolgo časa zelo dobro deloval in uradno sprejeli levo politiko destruktivnega multikulturalizma.

http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

ShowDown ::

Okej, s tisto teorijo se jaz tudi nekako ne strinjam, ker je pretty far fetched. Sicer pa je to samo teoretiziranje. Meni se zdi bolj zanimivo, da je 11 držav sprejelo neko zakonsko podlago za odcepitev. Plus tega še kar nekaj držav čaka, da se sprejme ta ''bill''. Bolj se mi zdi to problematično, da moraš za take podatke brskati na strani Alex Jones-a, ki mi niti malo ni pri srcu, in da o takih stvareh ne poročajo v večjih medijih. Ne želijo da se to zve ali kako? Po moje to malce krha enotnost ZDA...
 Še slikca zemljevida

Še slikca zemljevida



EDIT: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ShowDown ()

PaX_MaN ::

Meni se zdi bolj zanimivo, da je 11 držav sprejelo neko zakonsko podlago za odcepitev.

To jim omogoča _USTAVA_! Ki je bog in batina tam čez.

Ne želijo da se to zve ali kako? Po moje to malce krha enotnost ZDA...


…if the President or any other federal entity attempts to institute martial law or its equivalent without an official declaration in one or more of the states without the consent of that state


Samo v kriznih razmerah, torej.

ShowDown ::

Ja no, saj to sem jasno povedal v prvem postu, da samo v primeru razglasitve policijske države. Mislim da sem celo dal isti citat kot ti.;)

PaX_MaN ::

Lol, self pwn.;((
Moja napaka.
Sploh nisem pomislil, da bi šel gledat, kdo je tisti, ki je spisal prvi post.
Se opravičujem.

T-h-o-r ::

gooo california
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

USS Liberty ::

California je itak že sedaj propadla bankrotirana Mexifornia, kjer so mehiški priseljenci uničili šolski in zdravstveni sistem. Beli srednji razred, kar ga je še ostalo v Californiji, se pa zaradi kriminala in visokih davkov masovno seli v Arizono, Colorado in pa na "old south"...

Multikultirni eksperiment v Californiji je neslavno propadel...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

T-h-o-r ::

edino da ni
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Vixx ::

haha. Zanimivo je da bo do 50 novih drzav. Bo potem vsaka zvezna drzava imela svojega predsednika?
Chuck Norris bo zagotovo v Texasu glavni :)

d0rK ::

Ga ze imajo. Rece se mu guverner.

opeter ::

Jep, eden izmed teh je Švarci. Sicer pa bi bil d rajt tajm, da ZDA razpade. Alah akbar!

//sarcasm off
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

THX 1138 ::

V zda se pripravljajo na nemire zaradi posledic ekonomske krize, konspiracija gor , konspiracija dol..kot vidimo se nekaj res kuha:

National Emergency Centers Establishment Act

THX 1138 ::

In this Act, the following definitions apply:


(1) CLOSED MILITARY INSTALLATION- The term ‘closed military installation’ means a military installation, or portion thereof, approved for closure or realignment under the Defense Base Closure and Realignment Act of 1990 (part A of title XXIX of Public Law 101-510; 10 U.S.C. 2687 note) that meet all, or 2 out of the 3 following requirements:


(A) Is located in close proximity to a transportation corridor.


(B) Is located in a State with a high level or threat of disaster related activities.


(C) Is located near a major metropolitan center.


Vir: citat iz mojega linka


Tole mi tako smrdi po koncentracijskih taboriščih, torej mogoče pa imajo teoretiki zarote le prav, ko govorijo o FEMA campih in kaj vse se naj bi zgodilo z tistimi, ki bodo poslani v te taborišče..

Sicer pa na to opozarjajo tudi v evropi:

Police fear mass protests and a 'summer of rage' in response to economic crisis

Dami ::

Priporočam ogled I.O.U.S.A.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

PaX_MaN ::

V zda se pripravljajo na nemire zaradi posledic ekonomske krize, konspiracija gor , konspiracija dol..kot vidimo se nekaj res kuha:

National Emergency Centers Establishment Act

WTF? Kakšni nemiri? Si sploh prebral, kaj piše?

Tole mi tako smrdi po koncentracijskih taboriščih, torej mogoče pa imajo teoretiki zarote le prav, ko govorijo o FEMA campih in kaj vse se naj bi zgodilo z tistimi, ki bodo poslani v te taborišče..

WTF? Kar si citiral zgoraj, je klasifikacija vojaških oporišč, ki jih smatrajo za zaprte, ter pogojev, ki pridejo v poštev za konverzijo le-teh v "nacionalne nujne centre". Kar se mi zdi pohvalno, da bodo mega komplekse, ki bi sicer rjaveli tjavendan, uporabili za nekaj dobrega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

THX 1138 ::

Known Unknowns: Unconventional "Strategic Shocks" in Defense Strategy Development

The report warned that the military must be prepared for a “violent, strategic dislocation inside the United States,” which could be provoked by “unforeseen economic collapse,” “purposeful domestic resistance,” “pervasive public health emergencies” or “loss of functioning political and legal order.” The “widespread civil violence,” the document said, “would force the defense establishment to reorient priorities in extremis to defend basic domestic order and human security.”

Pax Man

Prosim te, ne piši če ne razumeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

PaX_MaN ::

Known Unknowns: Unconventional "Strategic Shocks" in Defense Strategy Development

The report warned that the military must be prepared for a “violent, strategic dislocation inside the United States,” which could be provoked by “unforeseen economic collapse,” “purposeful domestic resistance,” “pervasive public health emergencies” or “loss of functioning political and legal order.” The “widespread civil violence,” the document said, “would force the defense establishment to reorient priorities in extremis to defend basic domestic order and human security.”

[sarkazem on]
Valjda, ker to se pa prej sploh ni nikoli zgodilo, ane?
[sarkazem off]

Prosim te, ne piši če ne razumeš.

Ti pa ne piši, če prej ne prebereš.

THX 1138 ::

Pax Man


b) Purpose of National Emergency Centers- The purpose of a national emergency center shall be to use existing infrastructure--


(1) to provide temporary housing, medical, and humanitarian assistance to individuals and families dislocated due to an emergency or major disaster;


(2) to provide centralized locations for the purposes of training and ensuring the coordination of Federal, State, and local first responders;


(3) to provide centralized locations to improve the coordination of preparedness, response, and recovery efforts of government, private, and not-for-profit entities and faith-based organizations; and to meet other appropriate needs, as determined by the Secretary of Homeland Security.

THX 1138 ::

In Pax Man, ne spušči se na osebno raven. To sem ti že enkrat povedal. Pa ti bom še enkrat, če ti ni všeč kaj pravim utihni ali pa ne govori neumnosti. Že tvoj podpis mi daje vedeti da si zelo egoističen. Tolk da veš.

PaX_MaN ::

Vau, boldat znaš. Še vedno ne vidim omembe besed "riots" ali "crysis". To namreč pomeni nemiri in kriza, o katerih si pisal, ko si prvič linkal ta dokument:

V zda se pripravljajo na nemire zaradi posledic ekonomske krize, konspiracija gor , konspiracija dol..kot vidimo se nekaj res kuha:


če še ne veš.

THX 1138 ::

Pax Man

Dobro vem, kaj preberem in kaj napišem. Ne se bat.

THX 1138 ::

fEMA cOFFINS:











fEMA TRAINS:
(iz mojega linka odzgoraj je razvidno, da želijo imeti te "centre" v bližini transportnih poti).

rndm2008 ::

Paxi, ti kr lepo spančkaj dalje. Eni boste vedno sheeple. Eni se počasi prebujajo. Eni smo pa že nekaj časa "up and awake".
Teorije zarote gor al dol - fakt je, da "America is going down", kar nekateri tule trdimo nekaj časa, sicer pa to (presenetljivo, priznam) počasi kaplja celo Nimicu - le ni mu še jasno, zakaj stvari ne štimajo, pa je krivdo pač prevalil na propadli "multikulturni" eksperiment. Ti, Paxi, nisi še niti do tja prišel.

Še enkrat z veseljem citiram Tomasovega guruja Kurcvajla:
"By the year 2020, we will have a one world government"

Lepo, kejnede?

Samo, kaj bo do takrat ostalo za "guvernirat", bomo pa še vidl.
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

PaX_MaN ::

Eni boste vedno sheeple.

Eni boste pa vedno trabunjali neutemeljene traparije.


Eni se počasi prebujajo.Eni smo pa že nekaj časa "up and awake".

Tale "pokončnost" prej sliči na hibernacijo.

Teorije zarote gor al dol - fakt je, da "America is going down", kar nekateri tule trdimo nekaj časa, sicer pa to (presenetljivo, priznam) počasi kaplja celo Nimicu - le ni mu še jasno, zakaj stvari ne štimajo, pa je krivdo pač prevalil na propadli "multikulturni" eksperiment. Ti, Paxi, nisi še niti do tja prišel.


Ne razumem, zakaj bi bil propad Amerike apriori slab. Ste mogoče špricali zgodovino? Propadlo je že nekaj sto narodov, držav, skupnosti, pa svet še vedno stoji. Če se omejim na Evropo, bi omenil Rimljane in Grke, ki so najbolj zaslužni za to, da smo tam, kjer smo, najsibo to pri narovoslovju, družboslovju ali leposlovju.

Še enkrat z veseljem citiram Tomasovega guruja Kurcvajla:
"By the year 2020, we will have a one world government"

In kdaj je to rekel? Pred petdesetimi leti? Nekam počasi gre tole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

THX 1138 ::

Paxi, ti kr lepo spančkaj dalje. Eni boste vedno sheeple. Eni se počasi prebujajo. Eni smo pa že nekaj časa "up and awake".


Tole je imo zame vzrok tega:

Throughout human history, as our species has faced the frightening, terrorizing fact that we do not know who we are, or where we are going in this ocean of chaos, it has been the authorities, the political, the religious, the educational authorities who attempted to comfort us by giving us order, rules, regulations, informing, forming in our minds their view of reality. To think for yourself you must question authority and learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness; chaotic, confused, vulnerability to inform yourself."

- Timothy Leary

Je pač tako, da nekateri ne bodo verjeli temu, dokler ne bodo osebno prizadeti zaradi vsega tega. Jim niti nimamo kaj zamerit, njihov pogled na realnost je takšen kot ga furajo mediji v vseh teh letih..Nekateri smo se pač odcepili od tega in začeli razmišljati po svoje.

Ne razumem, zakaj bi bil propad Amerike apriori slab. Ste mogoče špricali zgodovino? Propadlo je že nekaj sto narodov, držav, skupnosti, pa svet še vedno stoji. Če se omejim na Evropo, bi omenil Rimljane in Grke, ki so najbolj zaslužni za to, da smo tam, kjer smo, najsibo to pri narovoslovju, družboslovju ali leposlovju.


Ne gre se samo za propad Amerike. Tukaj se gre za prestrukturiranje sveta tako v ekonomskem kot političnem smislu. Eden izmed njihovih poglavitnih načrtov je tudi zmanjšanje svetovnega prebivalstva do 80%..kar pa bi dosegli z jedrskim in kemično/biološkem orožjem. Vzrok bo verjetno spopad/incident med dvema velesilama,..Rusija(z podporo Kitajske) vs Zda,Evropa(raketni ščit?)..

Saj mi tudi ne vemo vsega, ampak na osnovi tega kar prihaja v javnost in kar se po svetu dogaja ni težko izoblikovati nekega stališča.

PaX_MaN ::

Throughout human history, as our species has faced the frightening, terrorizing fact that we do not know who we are, or where we are going in this ocean of chaos, it has been the authorities, the political, the religious, the educational authorities who attempted to comfort us by giving us order, rules, regulations, informing, forming in our minds their view of reality. To think for yourself you must question authority and learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness; chaotic, confused, vulnerability to inform yourself."

- Timothy Leary

Torej sebe, ne tisoč osebkov na forumu.

Je pač tako, da nekateri ne bodo verjeli temu, dokler ne bodo osebno prizadeti zaradi vsega tega. Jim niti nimamo kaj zamerit, njihov pogled na realnost je takšen kot ga furajo mediji v vseh teh letih..Nekateri smo se pač odcepili od tega in začeli razmišljati po svoje.

Learyjeve in Kurzweilove knjige so tudi medij...

Ne gre se samo za propad Amerike. Tukaj se gre za prestrukturiranje sveta tako v ekonomskem kot političnem smislu.

Smo mel diktature, senatizem, triumviratizem, krščanizem, socializem, kapitalizem in mnogo vmesnih izmov. Nekaj tretjega dvomim da bo obrnilo Zemljo navzven.

Eden izmed njihovih poglavitnih načrtov je tudi zmanjšanje svetovnega prebivalstva do 80%..kar pa bi dosegli z jedrskim in kemično/biološkem orožjem. Vzrok bo verjetno spopad/incident med dvema velesilama,..Rusija(z podporo Kitajske) vs Zda,Evropa(raketni ščit?)..

Uf, uf, velike besede. Boš to s čim podkrepil?

Saj mi tudi ne vemo vsega, ampak na osnovi tega kar prihaja v javnost in kar se po svetu dogaja ni težko izoblikovati nekega stališča.

Malo neumno se mi zdi praviti, da "ne vemo vsega", v isti sapi pa govoriti o "izoblikovanju stališč".

Stra ::

"Most people prefer to believe their leaders are just and fair even in the face of evidence to the contrary, because once a citizen acknowledges that the government under which he or she lives is lying and corrupt, the citizen has to choose what he or she will do about it. To take action in the face of a corrupt government entails risks of harm to life and loved ones. To choose to do nothing is to surrender one's self-image of standing for principles. Most people do not have the courage to face that choice. Hence, most propaganda is not designed to fool the critical thinker but only to give moral cowards an excuse not to think at all." - Michael Rivero

http://www.cafepress.com/cp/moredetails...

PaX_MaN ::

"Most people prefer to believe their leaders are just and fair even in the face of evidence to the contrary, because once a citizen acknowledges that the government under which he or she lives is lying and corrupt, the citizen has to choose what he or she will do about it. To take action in the face of a corrupt government entails risks of harm to life and loved ones. To choose to do nothing is to surrender one's self-image of standing for principles. Most people do not have the courage to face that choice. Hence, most propaganda is not designed to fool the critical thinker but only to give moral cowards an excuse not to think at all." - Michael Rivero

http://www.cafepress.com/cp/moredetails...

Postanje tujih citatov se nekako ne sklada s tako opevanim "mišljenjem s svojo glavo".

Brane2 ::

Ne vem če je že bilo, a zdi se mi nadvse zanimivo:

Power of Nightmares- povezava Neoconov z islamskimi fundiji in še kaj (1/3)

Power of Nightmares-2/3

Power of Nightmares-3/3

Opomba: Stvar ni narejena za streamanje, zato jo je najbolje dolpotegniti pred ogledom...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

THX 1138 ::

Throughout human history, as our species has faced the frightening, terrorizing fact that we do not know who we are, or where we are going in this ocean of chaos, it has been the authorities, the political, the religious, the educational authorities who attempted to comfort us by giving us order, rules, regulations, informing, forming in our minds their view of reality. To think for yourself you must question authority and learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness; chaotic, confused, vulnerability to inform yourself."

- Timothy Leary

Torej sebe, ne tisoč osebkov na forumu.


Ti povem da nekateri ne znajo tega, nekateri še za ta citat niti slišali niso, pa je tako resničen.

Moti me Pax Man da jemlješ moje trditve tako na osebni ravni, tvoj način komunikacije mi sploh ni všeč.

Brane2

Hvala za linke, si bom pogledal v naslednjih minutah.

Poglejte si pa tudi to:
Nato secret armies

PaX_MaN ::

Moti me Pax Man da jemlješ moje trditve tako na osebni ravni, tvoj način komunikacije mi sploh ni všeč.

Hm?
Pa ti bom še enkrat, če ti ni všeč kaj pravim utihni ali pa ne govori neumnosti. Že tvoj podpis mi daje vedeti da si zelo egoističen. Tolk da veš.


Meni tudi tvoj način komunikacije ne. Tolk da veš.

In ja, tvoj (napačen) sklep o pripravah na nemire na podlagi enega pedeefa, z veseljem označim za neumnost. Ker, ko si citiral tole:
(1) to provide temporary housing, medical, and humanitarian assistance to individuals and families dislocated due to an emergency or major disaster;

bi moral citirati še vsaj tudi tole:

(1) Emergency.— “Emergency” means any occasion or instance for which, in the determination of the President, Federal assistance is needed to supplement State and local efforts and capabilities to save lives and to protect property and public health and safety, or to lessen or avert the threat of a catastrophe in any part of the United States.

(2) Major disaster.— “Major disaster” means any natural catastrophe (including any hurricane, tornado, storm, high water, winddriven water, tidal wave, tsunami, earthquake, volcanic eruption, landslide, mudslide, snowstorm, or drought), or, regardless of cause, any fire, flood, or explosion, in any part of the United States, which in the determination of the President causes damage of sufficient severity and magnitude to warrant major disaster assistance under this chapter to supplement the efforts and available resources of States, local governments, and disaster relief organizations in alleviating the damage, loss, hardship, or suffering caused thereby.


Iz tega se nikakor ne more (in ne sme!) zaključiti, da
se pripravljajo na nemire zaradi posledic ekonomske krize,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Ziga Dolhar ::

Vsako solidno podjetje, da se o državah niti ne govori ... mora imeti redno pripravljene načrte za worst-case scenario.

No, le v Sloveniji, če ima tak scenarij pripravljena, bohnedaj!, centralna banka ... je seveda treba govorit o nacionalnem izdajstvu in blamiranju pred EU.
https://dolhar.si/

THX 1138 ::

Pax Man

Kaj pa misliš, da je mišljeno pod:

Emergency.— “Emergency” means any occasion or instance for which, in the determination of the President, Federal assistance is needed to supplement State and local efforts and capabilities to save lives and to protect property and public health and safety, or to lessen or avert the threat of a catastrophe in any part of the United States.


Pogoglaj malo za Readiness Exercise 1984:

da ti malo pomagam,

Rex 84, short for Readiness Exercise 1984, is a plan by the United States federal government to test their ability to detain large numbers of American citizens in case of civil unrest or national emergency.


In 2008, for the first time an active military unit has been given a dedicated assignment stateside for civil unrest containment. It is assigned to Northcom, a joint command established in 2002 to provide command and control for federal homeland defense efforts and coordinate defense support of civil authorities.[7]


Vir:wiki

Res te prosim ne spravljaj se v blamažo. Imam veliko informacij na voljo, samo prosim sodeluj na osnovi argumentov in dejstev ne na medsebojnem obračunavanju, ker to nikamor ne vodi.

PaX_MaN ::

Rex 84, short for Readiness Exercise 1984, is a plan by the United States federal government to test their ability to detain large numbers of American citizens in case of civil unrest or national emergency.


Exercises similar to Rex 84 happen periodically

Vaje. Nič posebej strašnega, torej.

Še več, izpeljali so ga že dvakrat:
Garden Plot was last activated (as Noble Eagle) to provide military assistance to civil authorities following the September 11, 2001 attacks on the United States. The Pentagon also activated it to restore order during the 1992 Los Angeles Riots.


Ahaaa, zdaj praviš, da so v bistvu, kako naj to povem, celo _že_ pripravljeni. ;)

Ni treba nobenih "FEMA kampov" in NATOjevih skrivnih armad ter "FEMA krst".

Aja, seveda, teoretiki zarote zelo radi berete le kar vam paše:

[sarkazem on]
Valjda, ker to se pa prej sploh ni nikoli zgodilo, ane?
[sarkazem off]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

THX 1138 ::

Vaje. Nič posebej strašnega, torej.


Zaenkrat res. Ampak to ti ne daje garancije da ni to nič strašnega.

Ampak še vedno ne razumeš. Lej oni si želijo Fema Campe, kjer bi likvidirali ljudi(ne vem z plinom ali kako me niti ne zanima).Pa ne samo to..že če gledaš, koliko so se zmanjšale človeke pravice v Zda zaradi boja proti terorizmu..to je vse načrtovano no, razumi me. Prav tako kot ekonomska kriza..pa upam, da nisi verjel Greenspanu kako se je skoraj jokal, da tega niso nikoli pričakovali. V glavnem za bruhat.

Jaz si tudi želim, da bi bil svet takšen kot ti misliš da je, pa žal ni tako.

Pa ta manipulacija oziroma raje bi rekel, da nas mediji, televizija sploh ne obvešča o tem..Ali je kdo slišal, videl kje po tv da so te zvezne države sprejele takšne ukrepe v primeru policijske države?..jaz nisem, tudi na cnn ne.

Res se dogaja war on your mind..tako z propagiranjem global warminga, kot politike(upravičenega boja proti terorizmu, ki je pa samo povzročil, da se ljudjem zmanjšujejo človeške pravice v zameno za navidezno varnost)..

In zdaj je prišel Obama na oblast, baje prinaša upanje..oziroma The Change.On je zdj super kul ikona(mediji yeah) Od zadaj za njim pa stoji skoraj ista garnitura kot pri predhodniku, pa še par novih(starih) obrazov iz prejšnih administracij in celo biznismeni iz wall streeta.. No par jih je že zamenjal, ker kao niso plačevali davkov(si zamisliš kakšen škandal), on pa še naprej obljublja upanje in spremembe čeprav:

Načrti novega ameriškega predsednika Baracka Obame, ki je za ponoven zagon hudo prizadetega ameriškega gospodarstva namenil 787 milijard dolarjev, za reševanje bank in ostalih finančnih ustanov pa 2.000 milijard ameriških dolarjev, za vlagatelje na newyorški borzi očitno še vedno niso prepričljivi. Vodilni newyorški indeksi namreč že vse od začetka dela nove administracije drsijo navzdol, samo indeks Dow Jones pa je v zadnjih tednih izgubil deset odstotkov svoje vrednosti.

"O tem, ali vlada ravna pravilno ali ne, lahko razpravljamo, vsekakor pa je za uresničitev načrtov potreben čas. In ko čas teče, ljudje izgubljajo potrpljenje. In ko izgubljajo potrpljenje, prodajajo delnice," je dogajanje na Wall Streetu komentiral ekonomist Jim Awad. Predsednik finančne svetovalne službe Keith Springer pa je dodal: "Ljudje na levi in na desni počasi obupujejo, največji sovražnik ameriškega gospodarstva je postal pesimizem, vlada pa ne naredi dovolj, da bi preprečila ta strah."
Vir:rtvslo.si

..se vidi da ni tako.

Kar hočem povedati je to, da politiki lažejo. Še posebno če so v ozadju višji interesi. In kaj so to sploh višji interesi?To je samo želja po čim višjem profitu(kje se pa takšen profit nabira pa tako vemo, da z ekonomskimi krizami in vojnami)..In da se zavoljo njih lahko kršijo človekove pravice ?...

THX 1138 ::

Ahaaa, zdaj praviš, da so v bistvu, kako naj to povem, celo _že_ pripravljeni. ;)


Lahko bi se tako reklo. Lahko bi se pa tudi reklo, da so bili recimo Abu Graib, Guntanamo test za javnost kako se bo odzvala na takšne stvari. Lahko se tudi reče, da so bili nemiri v La 92 leta(i think) umetno izzvani, da so lahko prišli ti ukrepi do izraza. Saj fajn je če to vsaj kdaj tudi v resnici poskusiš, da ni samo teorija a ne?Lahko je da je bil 911 insajd job, da so lahko upravičili war on terror(kar iz tega izhaja, pa upam da mi ni treba omenjati).. Ne vem nimam za te trditve trdnih dokazov, samo mislim si pa lahko svoje.

THX 1138 ::

Check this out:

84--RIOT EQUIPMENT

The U.S. Army is to invest $6 million in riot equipment, a fact that has furthered fears that troops will be used inside the U.S. in order to quell any civil unrest resulting from the ongoing economic crisis.

SmeskoSnezak ::

Kaj se meni samo zdi, al je ta tema spet postala ena izmed mnogih hoax, teorij zarot? :P
@ Pusti soncu v srce... @

THX 1138 ::

Kaj se meni samo zdi, al je ta tema spet postala ena izmed mnogih hoax, teorij zarot? :P


Pusti teorije ob strani, zdaj se pogovarjamo o dejstvih:)

BigWhale ::

THX, pa si nastel kako dejstvo kje? Jaz jih ne vidim. Verjetno zato, ker sem ovca in ker vidim to kar oni hocejo, da vidim, mar ne?

Nic ni nenavadnega, ce ima drzava pripravljen plan v primeru krize in ce ta plan dejansko vadijo. Ej, a ves, da smo mi imeli v vojasnici vsaj trikrat na mesec alarm ob bombnem napadu. Zacuda se dandanes vojasnica stoji.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Iran - odštevanje 2

Oddelek: Problemi človeštva
425444 (4971) bluefish
»

Kraji,ki jih ne moreš obiskati

Oddelek: Loža
244579 (3234) Okapi
»

Kje je fora takih mailov, ki jih dobivam?

Oddelek: Loža
122685 (2298) Sandi79

Več podobnih tem