» »

Online igra za dva

Online igra za dva

RedDragon ::

Zanimajo me lan igre, ki so dobre za igranje v dveh. Z frendom sva že obdelala precej igre. Stestirala sva od strateških Supreme Commander in Age of Empire 3, od strelskih pa COD2 in sedaj UT 3, provala sva tudi NFS: Most Wanted ampak sva imela precej težav z povezavo.

Tako da sedaj me zanimajo nove ideje ni važna zvrst igre, oba s frendom imava nova računalnika, ki sta precej zmogljiva, moj je sicer prenosnik in zato malo manj in tudi zaradi njega se pojavi problem da mora igra delati na Vista(frendi ima namizni in XP).

Že v naprej se zahvalujem za kakšne ideje.

-ninja-91- ::

Crashday je kr dobr špil za prek lana. Mogoče tudi Gears of war, pa Rome Total War al pa Medieval, sam slednji je mal hud za leptope. Pa DoW serija je kar dobra.

Berserker ::

Probaj company of heroes, armed assault, cod4, gta4, fifa09 pa pes 09,...

RedDragon ::

Aja sem pozabil dodat, sicer mi res ni pomembno zvrst igre, ampak kakšen komentar zraven igre bi mi bil zeo v pomoč. Najbolj glede strateških igre, ker naprimer rome total war mi je dobra igra ampak samo del kje se vojskuješ, drugae se nikoli nisem moge navaditi na tisti pogledko vidiš pokrajno od daleš, pač glede strateških me zanimajo bolj take ki so podobne AOE3. Company of heroes, tole sem hotel že na starem igra, ker sem slišal da je dobra ampak je bil c preslab, tale prenosni pa ne bo imel problemov.

A GTA4 se da online igrat? In kakšna igra je armed assault, nisem je zasledil.

LP

Berserker ::

Jap armed assault je bolj simulacija tipa one shoot one kill velja tudi za tebe, igra je bolj namenjena za coop igranju preko povezave ali lana. Če imaš živce in si se pripravljen borit z razdalje 400m navzdol. Igra te bo spomnila na battlefield sam da to ni tak akcisko ampak taktično, rambo still odpade.

;-) ::

trackmania nations

Tomzl2008 ::

Priporočam naslednje ( sem jih tudi sam preizkušal ):

- Diablo 2 ( Verjetno poznaš, saj gre za legendarno igro...Če pa je ne: Gre za RPG, se pravi po domače
frpejko v kateri se bojuješ proti zlodejem iz pekla in na koncu te čaka boj z glavnim, Hudičem..:)...V
Coop je igra izredno zanimiva...

- CS 1.6 ( - FPS - sedaj če bosta samo 2 lahko poizkusita svoje spretnost proti botom )

- Starcraft 1 ali 2 ( Odlična strategija, ki ti porabi ure in ure v boju eden proti drugemu )

- Warcraft 3 ( Igra, ki vaju bo potegnila in se je nikoli ne naveličaš...Sam sem jo z frendom preigral na desetine ur, , medtem ko so ostali udeleženci party - ev že spali...Dobro je ker je veliko modem tako da dolgčas ni!)

- NFS: Porsche ( zame najboljši del NFS serije )

Vsake zvsti malo...

T_F_7 ::

Pro Evolution Soccer 2009, če imata dobro povezavo.
Pri spremembi podpisa lahko traja nekaj časa, da le-ta postane vidna.

urosh ::

BOMBERMAN!!! :D

;-) ::

Pol še je tu quake, toca race driver 3

bajsibajsi ::

Urosh to!

Atomic bomberman in Worms 3D, igri ki nikoli ne zastarata ter ponujata ogromno zabave 1 na 1.

-ninja-91- ::

Najbolj glede strateških igre, ker naprimer rome total war mi je dobra igra ampak samo del kje se vojskuješ, drugae se nikoli nisem moge navaditi na tisti pogledko vidiš pokrajno od daleč
LP


za LAN maš samo posamične bitke, brez strateške karte evrope

Berserker ::

Ej probaj še tony hawka.

bajsibajsi ::

Snes Street fighter >:D

RedDragon ::

Hvala vsem, imam sedaj kar precej igre za obdelat. Za nekaj časa bo dobro :)

CaqKa ::

tetrinet
bomberman


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237527 (23243) Sc0ut
»

Slovenska RTS liga

Oddelek: Igre
61192 (915) Pipi_Karamba
»

iščem ultra realistično vojaško strategijo (taktika,operatika,strategija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
638111 (5852) Berserker

dobre Strategije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5811314 (9113) Tilen
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36227842 (17811) Berserker

Več podobnih tem