» »

Katera grafična kartica je najboljša???

Katera grafična kartica je najboljša???

1
2
»

Raptor15 ::

No raptor15, a si mi citiral izjavo kjer trdim, da je HD4850x2 slabša od GTX260? Ne ignorirat zdej, če si se zajebal. Ni treba po folku zdej pljuvat, če nisi sposobn niti enostavnega posta razumet. Ja?

js sem tak razumel da so tebi GTX boljše zdaj pa če ti nisi dobro razumel se opravičujem. Pa btw tud ti si pluval po meni če sem prav razumel
xD

KandazaR ::

js sem tak razumel da so tebi GTX boljše zdaj pa če ti nisi dobro razumel se opravičujem. Pa btw tud ti si pluval po meni če sem prav razumel


Vidim da imaš velike težave z razumevanjem (priporočam da predno odgovoriš na vsak post, da ga vsaj 2x prebereš). Nikjer nisem zasledil, da bi te kdo pljuval (kar pa ne drži za tebe).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

Razy ::

@dzzosh
Ti kr vzemi BFG Geforce MAXCORE OC Core216 ,ki je 240€ in je tovarniško navita+core216..še najbolša izbira pomoje

jan01 ::

@nvidia fanboy,
kaj če bi raje kaj pogledal teste?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

TOP ::

Pozdravljeni mene nekaj zanima ali je grafa 4850x2 dobra grafa in koliko je hitrejša od 4870,ali se splača dat tistih 300e.

Valvoline ::

eno že imaš,nabavi še eno pa daj v CF :)
Po benchih ni razlike med 2x4850 in 4850x2.
Mišljene so bolj za plate brez cf opcije al pa za extrem gamerje kjer dajo 2x 4850x2 v CF :)

TOP ::

Ne napačno sem napisal nimam še nobene grafe mam pa eno namen kupiti,mene zanima kaj se bolj splača,oziroma katera je Best Bay.HVALA

mesoreznica ::

@nvidia fanboy,
kaj če bi raje kaj pogledal teste?!


In zakaj je Nvidia fanboy? GTX 260 core 216 je res dobra grafična.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

mesoreznica ::

Ne napačno sem napisal nimam še nobene grafe mam pa eno namen kupiti,mene zanima kaj se bolj splača,oziroma katera je Best Bay.HVALA


Na kakšni resoluciji boš igral?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

RuskiSnajper ::

Mislim jasno je da se splaca HD4870 .... v ceni prvic , v fpsjih drugic in najbolpomenbno ... catalyst driverjih.

Fpsji zato ... ker nima blage veze al mas 70 al pa 150 ... ne pozna se razlika nic kaj bolse ne igra nic kaj bolse tut nebos igral.


Za 19 ekrane je HD4870 zadost ... tak mam jas pa bolse ne more bit.

za vecje pa pac X2 al pa crossfireX

RuskiSnajper ::

testi so kaki so .... res da so bol za vlke resolucjie ampak 1280x1204 nima nvidia niti ene prednosti .... kaj samo o FPSjih vsi ... FPS je en del od 10ih ... prek 60 je dovol itak.

Testi so seveda taki ... kjer FPS nimajo vec vpliva ... razlike so male ... res da je nvidia hitrejsa ... kaj ti to pomaga > NIČ

Stabilnst ATI
Driveri ATI
Slika ATI
FPS nvidia
Home Cinema ATI
multimedia ATI

to je bol tak RAW . ne me za besedo drzat ampak vec ali majn je tak priblizno

Senitel ::

Dobrodošel v svetu fanboyev... ;)

RuskiSnajper ::

mnja .... finta je da ni najbolse kartice ..... eno je samo to da so nvidie hitrejse v FPSjih kar pa ne pomeni praktično hitrejše in praktično uporabnejše .... za navijalce pa enthuziaste so nvidia prava stvar .... in tisi ko majo dnar ja ...

vsi ti testi nikoli ne kazejo kdo je bolsi ... spet ... to je samo FPS ... to je edn del ki bos moral NAJMAJN skrbet skoro pri vseh igrah razn mogoce crysis ... .. seveda ne pri najvecji resoluciji .... ampak ... kolk jih ma tak vlke ekrane pa lahko na prste prestejem.

testi so kot pomoč ... seveda ta guru3d je znan po takem ... takih .. mnja ... sam hvalijo se z "fastest single core card on the earth" aha... pa pr phenom2 reviewu tut nic kaj bolse ... sam nekaj mutijo .. .testi so valid upam samo ... bil je novi phenom 2 AM2+ pred kratkim ... pa sploh niso povedli bistva ... Intel je bil v nekih testih dalec bolsi ... AMD pa v drugih ... ampak, AMD je bil bolsi v praktičnih testih ... kaj intelu pomaga nek bolsi score v nekih 3dmark testih , CPU3drender , dryhstone ... ce je AMD ownal v vseh igrah pri vecji resoluciji.

Vedno je odlocitev na kupcu ... najbolse graficne ni.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

285gtx ali 295gtx? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5212927 (12050) BuBBle.D
»

katero grafično (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
524419 (3488) bluefish
»

katreo grafično-maximalno 200e (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314635 (13224) -ninja-91-
»

Nakup grafične do 300€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
624999 (3768) mesoreznica
»

Nakup nove grafične kartice

Oddelek: Kaj kupiti
301748 (1262) T-Majo

Več podobnih tem