» »

inštalacija WinXP

inštalacija WinXP

temameseca ::

Kako naj naložim microsoft windows XP professionla ang da mi bodo potem windowsi pravilno vse delali? Kaj moram narediti najprej , ali iz Starta dam zaženi in potem napišem : D:setup.exe. Prosim pomagajte ali vsaj povejte na kateri strani se lahko dobi kako naložiti windowse xp professional?[:\]

HardwareMaster ::

Ti kr iz winsov pužen setup.exe, tko kot si že napisu, START in zaženi pol pa setup.exe napiš in se ti bo prkazal en umesnik, pol pa sam navodilom na ekranu sled. Za winXP boš rabu minimalno mislm da 3GB in ne pozab umes obkljukat, da boš mesto za inštalacijo sam določu, ker pol ti bo sam naložu na c:!!!

krucymucy ::

Menda je priporočljivo bootat direkt s CD-ja!
V bios-u oznaciš kot first boot device CD-ROM in se nato setup samodejno zazene iz CD-ja!

Dusko ::

Najprej morš met vsaj 300 mhz mašino s vsaj 128 rama 3 gb diska ker sama inštalacija win xp pro ang zavzame 1.5 gb. Mislim to je minimalna konfiguracija. Pol je pa problem eš ta če imaš ternutno naložene win me slovenske nadgradnja v win xp pro angl ne bo mogoča bo pisalo da je nameščena druga jezikovna različica operacijskega sistema.Tako ,da če imaš tako situacijo ne bo drugo pmagalo kot formatirat disk in na čist disk naložit win xp. Disk sforamtiraš s pomočjo zagonske diskete ki ju ustvariš win me.Pol povono zaženeš računalnik in računalnik se bo zagnal z diskete pol omogočiš podporo za cd rom. Napišeše format c in pol še pritisneš d ko te vpraša pač seldi navodilom pol izbereš cd rom pogon in pol tam napišeš E: setupIn pol bi stvar mogla delat

temameseca ::

Ja samo Dusko , jaz imam samo pogon C:/, D:/(to je za dc-rom). Kaj pa potem nardeum? al med namestitvijo sformatiram disk?:\ :) :O --->:P

kuglvinkl ::

Najprej naredi backup vseh dokumentov itd itd..
Potem obvezno sformatiraj disk (c:\).
V BIOSu nastavi, da se ti boota z CD-ROMa.
Potem, kot vpraša, izbereš boot from CD.

BTW: drug postavi Subject, ki se nanaša na vprašanje (npr. inštalacija WinXP), ne pa Zdravo, moja mama je strela, kapiš?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

temameseca ::

Glje kaj pa piše da nastavim boot cd-rom? ja vem tist k napiše pritiskam Del, pl pa kam grem?

perci ::

jao ;(, sej ti je kuglvinkl vse povedal.
Pejt v BIOS (tako, da ob zakonu pritisneš del), potem pejt v biosu na BIOS FEATURES al neki podobnega in nastavi BOOT SEQUENCE tako, da bo prvi na vrsti cd-rom.
Potem daj v cd-rom cd od xp-jev in se bo zadeva sama pognala, ko boš resetiral računalo. Naprej bo šlo?

AngelOfDeath ::

sevea poleg glej navodila na ekranu :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem instalacije XP - SATA disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
162316 (1322) Duhec
»

Windows 98; temeljit pregled ali format?

Oddelek: Operacijski sistemi
321999 (1475) Pyr0Beast
»

M$ windows 95

Oddelek: Operacijski sistemi
381736 (1102) christooss
»

WinXP: boot s CDja

Oddelek: Pomoč in nasveti
91543 (1414) freejack
»

Težave z inštalacijo Win98SE

Oddelek: Pomoč in nasveti
8801 (654) MTB

Več podobnih tem