» »

Problem pri nalaganju XP-jev :)

Problem pri nalaganju XP-jev :)

violet ::

Hello vsem skupaj
Imam problem z reinstalacijo Xp-jev ( ja itak se zmeri jih uporabljaam :P), namrec, rada bi formatirala racunalnik in nalozila svezo kopijo Windowsov gor a mi to nikako ne rata...ko zazenem Win iz Cd-ja in ta zacne kopirat fajle na disk, mi pri koraku, ko naj bi ustvarila particije, računalnik crkne - se ugasne. Brez bluescreenov brez opozorila brez nic. Sicer mi pa racunalnik lahko dela noc in dan, lahko nalagam raznorazne programe pa bo delal bp. Samo pri nalaganju crkne. Ker mam pa ful nekih crvov pa nevem kaj mi je pa najlazje da formatiram disk, kar bi ful rada nardila...a mi ve kdo mal pomagat?? Hvala! :)
  • spremenilo: violet ()

profius ::

logout ::

Jaz bi ti predlagal, da najprej poskusiš instalacijo iz preverjenega medija čimnovejše verzije XP. Dostikrat se težave pojavijo zaradi modificiranih piratskih verzij, ki so polne raznorazne nepotrebne šare.

L.p., Kloko

violet ::

Hvala za odgovore! imam originalne Win tko da to neb smel bit problem. lahko pa probam s kakega drugega cdja za vsak slucaj :) kaj pa a mislite da bi blo lahk kaj z trdim diskom narobe? :P LP

logout ::

Trdi disk, RAM, osnovna plošča, vsi trije so možni krivci za težave, kot jih imaš ti.

L.p., Kloko

ender ::

Kakšne vrste računalnik imaš? Kakšne barve je CD od XPjev (ali je bakrene barve, ali ima gor logotip proizvajalca računalnika)?
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napaka ob formatiranju

Oddelek: Operacijski sistemi
10664 (587) AndrejS
»

Windows 7, težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
281668 (1213) solatko
»

Problem z odpiranjem spletnih strani, setup datotekami...

Oddelek: Pomoč in nasveti
253193 (2982) Tac20
»

PC noče bootat

Oddelek: Pomoč in nasveti
101055 (930) Kato
»

Težave z matično pl.

Oddelek: Pomoč in nasveti
91023 (922) Pyr0Beast

Več podobnih tem