» »

CoD2 Problem nujno

CoD2 Problem nujno

Razy ::

LP.Mam en problem s CoD2...No pred par urami je vse delalo normalno..ampak zdej sm sel server delat in sm pobral tisti Mickov patch in crackal(ne vem ce je to krivo)...Ko igram na kakšnem serverju odkar sm to patchal pa vse,igram za par minutk in mi napise RESTRICTION:Corrupted File/Memory ...A ve kdo kaj je problem?

DOOM_er ::

crack
Robots will steal your job. But that's OK

sebamatko ::

Mislim, da vem kaj je problem. Naredi takole

torej moreš kopirat vse kar je u mapi Call Of Duty 2 (celo mapo) v Activision. Tako da boš ime dve. Potem bi moralo delat.(COD2 server bi se zagnal iz ene mape, COD2.mp pa iz druge mape in RESTRICTION:Corrupted File/Memory naj nebi bilo več)

PS: Moj prvi post:D

Ciklamen ::

Kolikor jaz vem, je piratizacija na tem forumu prepovedana :)
- End of the Post ->

MTB ::

Nuno!!! Ha, ha, ha, brez iger mi živeti ni :) Lahko umrem, če 1 dan ne bom nabijal cod-a.

XCheater ::

Če maš kakršn kol hax na kompu ga zbriš dol ...
Updati PB ...

Pa ko boš naredu kopijo tko k je sebacar reku, zbriš vse mode pa mape v mapi "main"(razen iw_00, iw_01 itd., pa localized_english_iw00, localized_english_iw01 itd.)

Drugač maš pa tud vodiča na netu, če bi si mal cajt vzel pa nebi kuj joku tle na forumu.

"I will use Google before ask stupid questions!"

http://www.cod-skupnost.com/e107_plugin...

shark_nm ::

No pa da takuj vprašam :). za foro sem dal cod2 na komp imam Agrippo DTS in Z5500 preko optike. Ampak kadar narihtam v igri na EAX 1,2,3 mi vrže nazaj na audio 2d. Lahko kdo pove zakaj?

Razy ::

ja sej sm sel na google pa eno uro iskal pa nic ni blo!Bom probal vse kar ste napisali. Hvala

bajsibajsi ::

Kadar, te vrze pri COD (1, 2, 4) z opombo RESTRICTION:Corrupted File/Memory, je to zato ker PB v spominu zazna spremenjeno izvrsilno datoteko oz. da uporabljas modificiran game client.

Razlogov za to, je pa malo morje... recimo virus lahko spremeni game exe, razni krekerji prilimani cez game exe, razlicna verzija..itd. Mislim, da (glede na to kar si napisal) ti je lahko jasno, zakaj tebe kika s serverjev. Pa veselo streljanje. >:D

ozone14 ::

Uploadaj pb!!če ne veš kako imaš tukaj vodič:
http://www.oyoy.si/oyoy/updatePB_vodic....
moralo bi delovati vsaj meni je :D

lp gašoo
Łp GašPer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako narediti svoj server v Call of Duty 2 ?

Oddelek: Igre
228645 (2305) deadzone
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510642 (6615) hojnikb
»

Call of duty 2!ne dela server!problems!

Oddelek: Igre
275350 (3352) ViperR

cod2 server problemi[pomoč please]- modem???

Oddelek: Igre
52415 (2341) Mavrik
»

COD2 set dedicated 2

Oddelek: Igre
63188 (3043) Mr.B

Več podobnih tem