» »

Autoradio MP3

Autoradio MP3

LojzePek ::

Zanima me, če ima kdo izkušnje njim, ali pa mogoče ve za kakšen dober test le teh. Trenutno mi je najbolj všeč tale sam cena mi ni prevč všeč.

valterz ::

Veš,danes so vsi avtoradii za MP3-je okoli 100K,če ne še kaj več.Meni osebno je všeč JVC model (120K).

JVC http://www.medis.si/medis_new/biro/biro...

Valter

PaJo ::

Jaz mam kenwooda in to ze skoraj leto dni in stvar spila ko bomba, bere se zivo od cd-jev in predvaja tudi super, pa se kar dobre izhode ma. V glavnem zadeva je dokaj cenejsa od teh tukaj ker sem jaz pred letom dni dal 85k, zdaj pa se jih zagovoto da dobiti se ceneje. Malo povprsaj:D
Aja, edina napaka oziroma slabost ki jo ima je v tem da ne zna prikazat dolgih imen datotek, zna pa komot prikazat ID3 ime in to poljubno dolgo, tako da ni take sile ce glih ne prikaze dolgega imena datoteke, spila pa full dobra in nima nobenih problemov ce mas na cd-ju posnete mp3-je v direktorijih:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

LojzePek ::

Pajo :
Mi lahk napišeš ker model maš in kje si nabavil?

Pri Rolanu majo še tegale Sony-a za 70 k, sam Sony ni glih dobro ime za avtoradio.

Heisenberg ::

kup PIONEERja bos zmeri tapravga konja usedlal !

PaJo ::

Hm...
Mojega modela ne prodajajo vec:(
Drugace pa tale ni tako slab:
http://www.avdion.com/shopping/product_...
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

CaqKa ::

jaz mam sony explode oznaka cdx-mp30 4x50w
malce sem razočaran ker nekak nea vredi predvaja enih mp3jev na rwju.. nisem še namreč ugotovil ali je krivo to da so posneti na rw (ima rw support) ali pa to da so slabo kodirani. kar se mi zdi da bi bilo nedopustno. drugače pa močnostno je zelo dobra zadeva.. kretnice za visoke tone si morem edino porihtat

LojzePek ::

Pozna kdo kak internet naslov od štacune v Avstriji, kjer prodajajo avtoradie? Jest sem našel sam MediaMarkt.at


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Avtoradia

Oddelek: Zvok in slika
483304 (966) Twixz
»

avtoradio pioneer ali alpine (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
505864 (3618) ProGo
»

[MP3] avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7915610 (12219) Damjan Jagar
»

mp3 avtoradio

Oddelek: Na cesti
232390 (1885) Tody

Več podobnih tem