» »

Slusalke in preko racunalnika na telefon

Slusalke in preko racunalnika na telefon

Baza ::

Zadeva je taka!

Jst mam ene slusalke k se jih da na glavo pazravn mas se en mikrofoncek ( kot operater). Zania me kako bi jst lah te slusalke vezu na PC pa da bi lah govoru po telefonu brez da b tisto nadlezno slusalko v rok drzu!V svet sem pa povezan z ADSL-om!

Thanks za odgovore!

Baza>:D >:D

zigadr ::

Tkole je zdej tole.
Če bi rad to delal preko ADSL-a, potem ti povem, da zaenkrat še ne bo nič. Pa ne da ne bi to bilo možno, samo mislim, da v Sloveniji ni nikogar, ki bi ponujal to storitev (klic iz interneta na navadni telefon), če pa kličeš prek ponudnika v tujini, moraš plačati mednarodno tarifo pogovorov (vsaj pomoje). Tudi drugače uporaba te storitve ni ravno poceni, tako da se ne izplača sploh.
Če imaš v računalniku tudi ISDN modem, ali pa analognega in še analogno linijo doma (oz. analogno preko ISDN), potem je stvar dokaj preprosta. Programi za klicanje preko modema na telefon se dobijo na internetu (mislim da celo brezplačno), sevead pa pogovore plačuješ, kot če bi klical navadno (prek telefona).
Kakorkoli, meni se uporaba slušalk za telefoniranje (razen če so brezžične) ne zdi smiselna, ker:
- pri kratkih klicih pač držiš slušalko tistih 30 sekund
- pri dolgih klicih občutiš potrebo po spremembi položaja ali celo mesta v/na katerem si klic začel, kar pa žične slušalke močno omejijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ISDN brezžični telefon

Oddelek: Strojna oprema
244604 (4299) Han
»

Obdržati isdn? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
637506 (6434) shock
»

Voip TELEFONSKI aparat

Oddelek: Strojna oprema
272994 (1962) Caligula
»

Dražje telefoniranje

Oddelek: Novice / Ostale najave
202118 (2118) Xplicit
»

Teličkovo nabijanje!

Oddelek: Omrežja in internet
362598 (1793) madmitch

Več podobnih tem