» »

Problem z spominsko kartico na dlančniku

Problem z spominsko kartico na dlančniku

crayz43 ::

Imam dlančnik HP IPAQ rw6815 in imam nasleden problem:
no kupil sm ta dlančnik in je že bila v reži spominska kartica ampak ko grem pogledat koliko prostora imam še na voljo free- place mi napiše da nimam zunanjega pomnilka ( spominske kartice) ampak kartica je v reži kaj bi lahko bilo narobe? Ali je mogoče kartica škripnila? nimam pa čitalca kartic da bi jo preizkusil

XmanX ::

glej daj spominsko kartico ven ko je dlančnik prižgan pa jo dej nazaj noter pa povej če je kej ja dvomim da je kartica škripnila
Nikoli ne obupaj saj je tukaj Slo-Tech

crayz43 ::

probal sem že večkrat jo dati noter in spet vn ampak ne pomaga nič, vzel sem tudi že stran baterijo ter kartico dal ven in nazaj potem baterio in pognal dlančnik ampak je ne zazna. tale kartice ki mi povzroča težave je velikosti 128mb stara okrog dveh let


Jutri grem po novo kartico (2gb ali pa 4gb) pa bom v trgovini sprobal če jo bo zaznal

JanK ::

Nocem te podcenjeveti, ampak ali si preprican, da je not res kartica? V svojem sem namrec dobil v SD in CF slotu samo kosa plastike v obliki kartice, da sta bili luknji zaprti.

crayz43 ::

s frendom sva danes rešla problem njegova kartica ki jo je imel v nokiji sem dal v dlančnik in jo je lepo zaznal (2gb), kupil sem pa tudi 4gb kartico danes ter je dlančnik ne zazna dal sem mu jo da mi jo skonfigurira in naloženi nekaj gor tako da bom jutri poizkusil če bo zagrabil kartico (4gb) če mi bo pa nekaj doplačal pa bova zamenjala kartici

krneki0001 ::

Ne opdpira 4Gb kartic ta tvoj dlančnik (no nekatere podpira, ampak to boš moral poiskat po netu, katere so to), večinoma pa podpira samo 2Gb.

Če ti je zaznalo kolegovo kartico, potem je vse v redu z dlančnikom. Drugače pa poišči v windows direktoriju NK.exe in ga štartaj. Ta programček je tist, ki ti aktivira sd kartico, da jo potem mašina zazna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hp Ipaq 614c, prenosnik in internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
401846 (1475) Bence
»

Dlančnik FS loox 720

Oddelek: Kaj kupiti
5705 (633) Editor
»

nakup dlančnika/gsm/gps

Oddelek: Mobilne tehnologije
101782 (1587) bluesman
»

Kaj je dobro vedeti pred nakupom GPS naprave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412114 (8804) AtaStrumf
»

lastniki dlančnikov IPAQ 3630 pomoč!!

Oddelek: Strojna oprema
101330 (1193) matrix2

Več podobnih tem