» »

PROSIM POMOČ flash player se noce instalirat

PROSIM POMOČ flash player se noce instalirat

Technology ::

Lp

Danes sem nalozu nanov windows sedaj pa hocm se nalozt flash_player ki je nujen program da lahka gledam na youtubu itd...ampak ko ga hocem instalirat mi napise da imam remalo placa na disku da ga rabim 5000kb imam ga pa 590gb zakaj to?

LEPO PROSIM ZA POMOČ

HVALA

sbandur84 ::

Poizkusi ga naložit direktno iz Firefox-a(ce ga uporabljas-priporoceno) mislim da nebi smelo bit problemov.


Pojdi v FF npr. na youtube, in klikni na en video(tam ko bi moral bit video), mislim da v oknu piše nimate nameščenega dodatka-> namesti manjkajoče dodatke

Zgodovina sprememb…

Technology ::

kako to mislis?

noce res ne in newm zakaj

Zgodovina sprememb…

jan01 ::

En bug pri installerju(windows nimaš na cju...).
Preprosto rešitev:
Zloadej TOLE in skopiraj v kjer imaš posnet firefox v mapo plugins (privzeto je C:\Program Files\Mozilla Firefox\plugins)

Technology ::

tnx stari hvala ti

vseeno nedela

ali lahko spremenim particijo H v C???kako?

Zgodovina sprememb…

Technology ::

sedaj vem zakaj mi noce nalozit flash playerja..ker imam particijo H mogel bi imeti C ampak kako lahko sremenim to ce se da sploh?

jan01 ::

Pa si sploh naredil natančno tako kot sem napisal(skopiral tisti ddl v mapo plugins?! Torej če imaš posnet firefox v program filesu moraš skopirat v H:\Program Files\Mozilla Firefox\plugins
kn ko skopiraš v mapo plugins(ne pozabi firefox zapret in še enkrat zagnat!) a se v firefoxu pod tools->addons zavihek plugins pokaže v seznamu flash?

Technology ::

ne lej sj mi downloada program sam pol k ga hocm instalat mi napise za to napako

jan01 ::

A si nepismen?! Kopiraj tisto .ddl iz mojega linka kamor sem napisal.........


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomagaj adobe flash player

Oddelek: Pomoč in nasveti
16981 (874) bluefish
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538276 (7357) HitriPepe
»

Ne odpira mi vseh strani oz. samo animiranih

Oddelek: Omrežja in internet
151433 (1277) amigo_no1
»

Iskalnik po slo-techu za Mozillo Firefox

Oddelek: Slo-Tech
391965 (1184) njok
»

Java v Mozilli?

Oddelek: Programska oprema
7780 (691) krucymucy

Več podobnih tem