» »

securew2 in windows 7

securew2 in windows 7

ismon1 ::

živjo ...Razmišljam o zamenjavi os in sicer na windows 7, pa me zanima če je kdo (v tem kratkem času:) imel že iskušnje glede kompatibilnosti secureW2 in windows 7.
hvala

Microfan ::

sošolec ima na prenosniku SecureW2 in pre-beta verzijo Windows 7... dela :) ma pa za dostop do šolskega omrežja Eduroam.sii

ismon1 ::

hvala za odg.hmmm... ja fino bi bilo, da bi delalo. KAr sem opazil na internetu, je uglavnem problem, ker secureW2-ja sploh ne zazna in ga pri nastavitvah interneta ne moremo izbrati. če ima kdo še kakšno izkušnjo, kar na plano:)(beri:slo tech).

cyber_killer ::

Beta Windows bos imel za primarni OS. OMFG

Microfan ::

namesti VMWare in poskusi... drugače so pa še kakšni drugi programi, ki podpirajo TTLS protokol

kriko1 ::

SecureW2 preverjeno deluje, vendar najnovejša različica, tisti ki ga ponujajo na spletni strani študentskih domov v rožni dolini je like... old in ne deluje.
Če se ti ne pokaže tisti zavihek, potem moraš zagnat en servis - ime servisa se začne na "wired".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

T-Majo ::

Jaz se spovnem ko sem BETA Visto uporabljal od izida pa do danes. Res je, da sem imel nekaj težal z kompatibilnostjo. Zanima me, kako je zdaj? Bi lahko šel na 7 kot primarni OS? Kako je z gonilniki? Pomembno mi je predvsem, da mi bo delal kakšen Corel X4 in Adobe serija programov (vsaj CS2, na Visti žal CS1 ne dela).

paranoiadk ::

potrudi se, pobrskaj za Windows7 Build 7057, ki je že evaluation copy in mej ga! :)
meni dela vse. od officeov, do Adobe CS4, vseh winampov, totalcommanderjev, itunes, itd.
driverji delajo tudi vistini, tako da s tem nimaš problemov.

securew2 pa mi dela na eduroamu probleme, ampak krivim eduroam, ker v študentskem domu dela brezhibno. :)

Haniball ::

Kaj windows 7 še vedno nima native podpore za EAP-TTLS / PAP ? 8-O

balkanec ::

securew2 pa mi dela na eduroamu probleme, ampak krivim eduroam, ker v študentskem domu dela brezhibno. :)


In kaksni so ti problemi?

lp,g.
Ti si ziher pozigalec !!!

matjac9 ::

če bo komu uspelo poštimat secure2 na win 7 naj mi pošlje pm.

problem pa je v IPv4 ( no access) oz v ne odzivanju DnS-ja...

bluefish ::

če si še na Beta verziji, potem je morda problem tam. Poskusi z RC.

matjac9 ::

imam ultimate evaluation copy build 7100.

problem rešen z virtual xp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjac9 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SecureW2; Žična in brezžična povezava na istem laptopu (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
577418 (6764) ArchNem
»

Windows 7 in SecureW2 problem pri avtentikaciji

Oddelek: Operacijski sistemi
82141 (1805) azislo
»

Dva računalnika v študentskem domu

Oddelek: Omrežja in internet
132857 (2106) malini
»

PS3 in SecureW2 Client

Oddelek: Omrežja in internet
71398 (1291) Mavrik
»

eduroam omrežje na FE/FRI, pomoč prosim!

Oddelek: Omrežja in internet
255255 (4314) St@jler

Več podobnih tem