» »

PS3 in SecureW2 Client

PS3 in SecureW2 Client

segedinar ::

sm čisto nov s ps3 pa me zanima par stvari:

zivim v studentskem domu in tam mamo net preko optike in mormo met na kompu inštaliran secureW2 klient, da se sploh lahko povežemo na internet. sedaj pa me zanima, kakšne možnosti imam, da priklopim mojo plejko na net. imam tut laptopa, ki ima wifi,bluetooth, tak ko ps3. mi lahko mogoče kdo svetuje??

blaz_ ::

oj, sam sicer nimam ps3-ja, tako da ne vem če podpira secureW2, če podpira bi se lahko verjetno direktno povezal, sicer pa lahko prenosnik uporabiš kot sharing za net, in potem sharas net preko druge naprave kot si priklopljen na net. Če si recimo na net povezan preko wifi-ja, potem sharaš preko ethernet crossover kabla, oz. obratno (morda bi šlo tudi preko bluetootha - samo ne vem kakšni bi bili potem pingi =) ).

Lp
Ko tehnologija odpove, uporabi macolo.

Mavrik ::

sm čisto nov s ps3 pa me zanima par stvari:

zivim v studentskem domu in tam mamo net preko optike in mormo met na kompu inštaliran secureW2 klient, da se sploh lahko povežemo na internet. sedaj pa me zanima, kakšne možnosti imam, da priklopim mojo plejko na net. imam tut laptopa, ki ima wifi,bluetooth, tak ko ps3. mi lahko mogoče kdo svetuje??


PS3 skoraj gotovo ne podpira EAP-TTLS/PAP čez wired vmesnik. Zato lahko nabaviš router, ki se bo avtenticiral in potem vsem računalnikom (ter PS3) normalno deli internet.

Ali pa štekaš internet s kablom na laptop, potem pa ustvariš adhoc wireless, vklopiš internet sharing wireda na wireless, potem pa PS3 priklopiš tja gor.

Prva rešitev je seveda veliko bolj praktična, še posebej če nabaviš wireless router.
The truth is rarely pure and never simple.

segedinar ::

torej,naredil sem v visti ad hoc wireless network z wep protokolom.vključen imam tut sharing , ampak mi ps3 kar ne najde acces pointa, pa vpišem wep geslo in ssid na ps3 čist prav,ampak potem napiše, da mojga kompa ne najde.
ka bi to lahk blo

Mavrik ::

Morda PS3 ne podpira AdHoc wirelessa.
The truth is rarely pure and never simple.

segedinar ::

Morda PS3 ne podpira AdHoc wirelessa.

nimam pojma. :8)

Tilen ::

AD-HOc w/ PS3

Še iz ene druge strani :

I am really sorry I checked PS3 and find that it doesn't support Ad Hoc mode like PSP that support, it just support Infrastructure where you can connect it to an access point, but as your system is running Windows Vista so it's not possible to create an access point there.
Now you have two ways to connect your PS3 to the internet, one is to buy a wireless Router/Access Point but that will be quite expensive and the second option is to Install Windows XP or any other compatible operating system so that you can create an Access Point.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Mavrik ::

Tudi pod WinXP verjetno ne bi mogel ustvariti APja.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deli internetno povezavo

Oddelek: Omrežja in internet
6870 (773) Saintek
»

Dva računalnika v študentskem domu

Oddelek: Omrežja in internet
132857 (2106) malini
»

z dvemi računalniki na internet, arnes v študentu

Oddelek: Pomoč in nasveti
111691 (1332) balkanec
»

eduroam omrežje na FE/FRI, pomoč prosim!

Oddelek: Omrežja in internet
255255 (4314) St@jler
»

wireless mreža

Oddelek: Kaj kupiti
332950 (2158) pujsek_

Več podobnih tem