» »

ISDN - prepoznava

ISDN - prepoznava

Lucifix ::

A kdo slučajno ve zakaj mi noče ta nov control center prepoznati mojga ISDN-ja (3com US Robotics)???

nodes ::

Kaj pa napise ?

zdravc ::

Katere Winse imaš in na katerem portu je priklopljen.
kdor zna pa žih

devil ::

men je to delalo ko sm mel modem na usb prkloplen ko sm ga pa dal na un drug kabl(paralel) je pa vse normalno delalo.čudno ni kaj8-O. aja, pa še prepoznalo mi ga ni ko sm ga hotu inštalirat.

Lucifix ::

Zdej mi dela :) priklopu sm ga na com port in vse dela normalno. Sam me vseeno čud da ga na USB-ju noče prepoznati?

nodes ::

Mam soseda, ki ga mu isto ne. ControlCenter se mu naloži, drugi spremljajoči programi modema sploh ne zaznajo. Mislim, da je Telekom prodajal sranje.

Gandalfar ::

080 80 80 in jih vprasaj kako in kaj. Zato pa je tehnicna podpora s strani prodajalca? Mar ne? Ce se ti pa zdi zamalo poklicati na Telekom in se pritozit, da ti prodana stvar ne dela potem ti pa pac ne bo delala in ti ni treba peniti naokoli...

žvau ::

Sm mel isti problem na win 98-se. Modem je delu normalno samo na COM portu. Pol sem pa naložu Win-me pa ga je takoj spoznalo in dela tudi na USB. Mislim da je problem z driverji za USB na Win 98.

zdravc ::

Jaz ga imam na usb-ju v Win98SE in dela brez problemov. Sem pa imel nekaj težav da sem vse pravilno instaliral. Preveri v upravitelju naprav in sicer :
Takoj pod Računalnik moraš imeti instalirano napravo 3COM-USB in ko odprez znak + še 3Com USR ISDN Pro TA-S USB. Enako mora pisati tudi po Modem.
na naslovu tukaj dobiš instalacijski program za usb driverje in ControlCenter. Pazlivo preberi navodila in postopek izvedi tocno po navodilu.
kdor zna pa žih


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3com ISDN modem pro TA - control center

Oddelek: Programska oprema
203206 (2731) servo
»

3Com USR ISDN Pro Ta

Oddelek: Strojna oprema
281755 (1414) Wad@
»

USB ali com port

Oddelek: Pomoč in nasveti
271783 (1569) cekr
»

ISDN problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
9837 (682) jansko
»

3comUSR ISDN ProTA (telekom - problemi)

Oddelek: Strojna oprema
181624 (1452) sb

Več podobnih tem