» »

Googlove nastavitve v elektronski pošti

Googlove nastavitve v elektronski pošti

linkiandrej ::

Novejša verzija googlove elektonske pošte (gmail) mi ne dopušča, da se odprejo nastavitve. Pokaže se le rumeno polje z vsebino "nalagam" a se nikoli ne naloži. Če kliknem satrejšo verzijo se pa odpro. Kaj bi lahko bilo? Ali so vzrok moji XP-ji 2002 ali je kaj drugega?
Če kdo ve, bom zelo vesel odgovora?
Dodajam še tole: Uporabljam Internet explorer 7

LP Andrej

5er--> ::

Kateri internet brskalnik uporabljaš? Internet explorer 6?

linkiandrej ::

Uporabljam Internet explorer 7

Andrej

linkiandrej ::

Sedaj sem v Tedniku nove ekonomije prebral tole:

Google poziva uporabnike Gmaila, naj se odrečejo Internet Explorerju 6 in namesto njega raje uporabljajo Firefox ali Chrome.


Google se je nedavno odločil, da ne bo več podpiral brskalnika Internet Explorer 6. Namesto tega uporabnike poziva, naj začnejo uporabljati odprtokodni Firefox ali pa Googlov brskalnik Chrome.


Dejstvo, da Google ne bo več podpiral arhaičnega brskalnika iz leta 2002, ne preseneča. Internet Explorer 6 ima namreč številne varnostne pomanjkljivosti, je počasen ter ne podpira sodobnih spletnih rešitev. Bolj zanimivo je to, da Google uporabnikom IE6 priporoča namestitev Firefoxa ali Chroma, niti z besedo pa ne omeni Internet Explorerja 7.

Nekateri menijo, da smo na področju spletnih brskalnikov na pragu velike vojne za tržne deleže. Internet Explorerju delež že nekaj časa vztrajno pada, Firefox in Chrome pa pridobivata nove uporabnike. V nekaterih državah (vključno s Slovenijo) je delež Firefoxa že presegel 50 odstotkov.

Kot možen scenarij nekateri navajajo, da bo Internet Explorer še naprej izgubljal tržni delež in sčasoma postal obroben igralec. Glavni boj naj bi nato potekal med Mozillo Firefoxom in Googlovim Chromom, pri čemer ne gre zanemariti dejstva, da se fundacija Mozilla financira skoraj izključno z Googlovimi donacijami. In če spletni velikan zapre pipo ...

5er--> ::

Je bila tudi novica tukaj na slo-tech-u. Zaradi tega sem te tudi vprašal, če uporabljaš IE6. Če uporabljaš IE7, pol zajec očitno tiči nekje drugje.

tilenn ::

Torej, a ti mogoče deluje v firefoxu?

linkiandrej ::

Torej, a ti mogoče deluje v firefoxu?

Živ
Ja na firefoxu pa dela normalno. Hvala vsem za info.
Lep preostanek večera vam želim
Andrej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox praznuje 15 let

Oddelek: Novice / Brskalniki
395556 (3324) mtosev
»

Chrome pridobival, Firefox in IE izgubljala (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6728302 (26349) Bor H
»

Microsoft odsvetuje Googlov Chrome Frame

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
274545 (3110) mspiller
»

Google poziva k prenahanju uporabe Internet Explorerja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5410635 (7602) boolie
»

Izšel je Internet Explorer 7.0 beta 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5110040 (8274) [BISI]

Več podobnih tem